Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie

Na tej stronie zamieszczamy opinie przekazane od naszych klientów z wyjazdów, ślubów i wycieczek fakultatywnych z kierunków: Dominikana, Kuba, Meksyk, Mauritius, Jamajka, Seszele. Opinie i recenzje zawierają zdjęcia wykonane i przesłane przez osoby, które korzystały z usług turystycznych oferowanych przez Tropical Sun Tours a także z organizacji ślubów za granicą. Jeśli chcesz wysłać nam swoją opinię prześlij ją na opinie@tropicalsun.pl

Dominikana - perfekcyjne wakacje

Gorąco dziękujemy całemu zespołowi Tropical Sun Tours za profesjonalną obsługę zarówno w Dominikanie jak i w Polsce, związaną z naszym wakacyjnym pobytem w tym pięknym kraju. Wszystkim gorąco polecamy to biuro czyli Tropical Sun Tours

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana - zorganizowane na genialnym poziomie

Bardzo gorąco możemy polecić Tropical Sun każdemu kto szuka organizacji wakacji na najwyższym poziomie. Od pierwszego kontaktu z tym biurem i rozmową z Kasią, która w bardzo profesjonalny i przemiły sposób doradziła nam Hotel w Punta Cana

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem

Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem. Niczego tam nie brakowało. Polecam na 100%. Saona VIP, Vida Dominikana i Wieloryby w zatoce Samana.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Witamy serdecznie

Pragniemy podziękować Wam za piękną przygodę, którą przeżyliśmy w czasie przygotowanego perfekcyjnie przez Was naszego wyjazdu na Dominikanę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dwa oblicza Kuby

To niesamowite. Można się było poczuć jak prawdziwy Kubańczyk może biedniej jak w hotelu ale bardzo radośnie i tak swojsko.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana - Super zadowoleni z organizacji i wycieczek fakultatywnych

Jesteśmy w 100% zadowoleni z organizacji wyjazdu jak i wycieczek fakultatywnych. Cudowne dwa tygodnie były spełnieniem naszych marzeń!!!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Bajeczna plaża na ślub tylko dla nas

Chcemy serdecznie podziękować za wyjątkowy, wspaniały, jedyny dzień ślubu na plaży w niepowtarzalnych i bajkowych okolicznościach Dominikany, który z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zorganizowany został przez ekipę Romantyczne.com i Tropical

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Z czystym sumieniem polecamy

Podsyłam krótki filmik z naszego pobytu na Dominikanie z Tropical Sun Tours

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm

Wspaniały czas jaki mieliśmy szczęście spędzić na Dominikanie to pamiątka na całe nasze życie :-) Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm, tych miłych ludzi do dziś nam nie mija, choć to już tydzień od powrotu..

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Ślub w rajskim zakątku świata

Luty.... Lecimy... Zachwyt jaki wywarła na nas wyspa zaćmił umysły mgiełką zauroczenia. I tak już zostało do końca. Czuliśmy się jakby w letargu chłonąc otaczająca nas atmosferę relaksu, swobody i wszechobecnej muzyki.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Perfekcyjnie pod każdym względem

Organizacja uroczystości perfekcyjna pod każdym względem. Świetny kontakt w Polsce oraz z zespołem Tropical Sun w Dominikanie.Ekipa niesamowicie pomocna, nawet w sprawach daleko wykraczających poza zakres oferowanych przez biuro usług.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - perła Karaibów

W tamtym roku dzięki Tropical Sun spędziliśmy wspaniałe wakacje na Dominikanie, bardzo zadowoleni z profesjonalnie przygotowanego przez biuro wyjazdu postanowiliśmy w tym roku wybrać się na Kubę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wakacje na Kubie

Po raz kolejny dziękujemy Tropical Sun i tym razem pani Kasi za profesjonalne zorganizowanie pobytu na Kubie. W czerwcu byliśmy w Barcelo Arenas Blancas położonym przy jednej z najpiękniejszych plaż Varadero.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Piękny urlop na Dominikanie

Od 11 do 21.05.2016 przebywaliśmy na Punta Cana w hotelu Vista Sol. Bardzo nam się podobał ten hotel. Atrakcją są zwierzęta: pawie, iguany, papugi... Piękna plaża, 3 baseny, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, miła obsługa.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - Marzenie każdego człowieka

Kraj choć biedny jest piękny i wart zobaczenia. Kolor oceanu, przy naszej plaży, przy hotelu Barcelo Solymar w Varadero, nas oczarował. A picie pinacolady w ananasie na plaży z pięknym, miękkim, białym piaskiem to marzenie każdego człowieka.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Mauritius - twoje wymarzone miejsce na ślub

Ślub to zwykle dla pary jeden z najważniejszych dni w życiu!! A my sprawiamy by wspomniania na długo pozostały w ich pamięci i staramy się utrwalić ten moment na pięknych zdjęciach...

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Ślub w Dominikanie

Dziękujemy Państwu za zaangażowanie całym sercem w organizację naszego ślubu. Jesteśmy Wam wszystkim bardzo wdzięczni. Ceremonia była przeurocza i pełna romantyzmu, a pobyt w Punta Cana przewspaniały.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana z TropicalSun

Witamy ... Sekret udanego urlopu to oprócz osób towarzyszących także odpowiedni wybór miejsca oraz organizacja całości – z ludźmi z TropicalSun wszystko staje się proste i można spokojnie skupić się wyłącznie na wypoczynku.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Witamy na Dominikanie

Spędziliśmy piękne 2 tyg w hotelu Grand Bahia Principe Punta Cana na przełomie kwietnia i maja 2016. Dodam,że był to pierwszy nasz pobyt na Karaibach. Było cudownie! Otrzymaliśmy dużą pomoc od Pani Gosi

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Mauritius - kolejny dobrze spędzony urlop!

Kolejny wyjazd z Tropical Sun... Kolejny super spędzony urlop... Po Dominikanie, tym razem wybraliśmy Mauritius. Za namową Pani Małgosi - "po drodze" spędziliśmy 2 super dni w Dubaju. Hotel Le Victoria na Mauritiusie - rewelacyjny!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Będziemy ambasadorami Dominikany

Dominikana była dla nas specyficznym wyjazdem, bowiem zdecydowaliśmy się wziąć tam ślub. Sprawa wydawała się przeraźliwie skomplikowana, lecz dzięki koordynacji działań ze strony Tropical Sun, nawet przez chwilę nie baliśmy się,że coś pójdzie nie tak

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Nasz ślub na Dominikanie

Nie da się opisać krótkimi zdaniami tego co tam przeżyliśmy, było po prostu pięknie :)
Dziękujemy za opiekę nad nami i zorganizowanie wszystkiego :)

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wakacje naszego życia

To były wakacje naszego życia. Dominikana i Punta Cana oczarowały nas bez reszty. Polecam wszystkim, którzy kochają szafirową wodę, soczystą zieleń i niezapomniane widoki. Ilona Adamska, red. naczelna Imperium Kobiet

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Zachwycające wakacje na Dominikanie

Na Dominikanie spędziliśmy cudowne prawie 2 tygodnie do których często wracamy pamięcią. Dziękujemy Pani Małgorzato już planujemy kolejne wakacje z Tropical Sun, do zobaczenia na Mauritiusie.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dziękujemy za dostarczenie niesamowitych wrażeń

Wycieczki były organizowane profesjonalnie, prowadzone w ciekawy sposób, odkrywające przed nami wszystkie strony Dominikany. Dziękujemy Tropical Sun za dostarczenie nam niesamowitych wrażeń i gorąco polecamy wycieczki przez nich organizowane.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Meksyk – Playa del Carmen 2015

Drugi pobyt w Meksyku okazał się jeszcze lepszy niż pierwszy! Hotel Occidental Allegro polecam dla ludzi szukających mniejszych kameralnych hoteli z klimatem. Tropical Sun polecam bardzo organizacja na wysokim poziomie.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Mauritius - Zespół TROPICAL SUN TOURS doskonale trafił w nasze upodobania

Ogromne podziękowania dla całej ekipy TROPICAL SUN TOURS za pomoc w zrealizowaniu kolejnego marzenia, jakim była podróż i pobyt na Mauritiusie.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana - Dziękujemy za wspaniałe dwa tygodnie

Tropical Sun Tours - dziękujemy za wspaniałe dwa tygodnie w ziemskim raju na Dominikanie. Majowe wakacje spędziliśmy z naszym sześcioletnim synem w Grand Bahia Principe Bavaro.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
DOMINIKANA - CUDOWNIE, BAJECZNIE I KOLOROWO

W maju wypoczywaliśmy na Dominikanie. Podczas dwutygodniowego pobytu, skorzystaliśmy z oferty czterech wycieczek fakultatywnych, organizowanych przez TROPICAL SUN TOURS.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
MAURITIUS - perła w koronie

Po pierwsze bardzo dziękujemy całemu zespołowi Tropical Sun Tours za profesjonalną obsługę związana z naszym wypoczynkiem na wyspie Mauritius.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wakacje - Dominikana - kwiecień/maj 2015

Bardzo dziękujemy za przepiękne wakacje na Dominikanie. Byliśmy w Bavaro, w hotelu Grand Bahia Principe na przełomie kwietnia i maja 2015r.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Polecam Dominikanę, polecam Tropical Sun Tours

Obsługa ze strony Pani Małgosi - absolutny TOP!! Od samego wylotu opieka na wysokim poziomie, nie tylko z biura w PL ale także na miejscu przez pracowników Tropical Sun (Roman)

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana - Super wakacje - film mówi sam za siebie!

FILMIK Z NASZYCH WAKACJI oddaje super atmosferę tego wyjazdu na Dominikanę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
CUDOWNE WAKACJE

Dziękujemy serdecznie całej ekipie, a w szczególności Pani Małgorzacie Cebulak za zorganizowanie nam fantastycznych i niezapomnianych wakacji z czystym sumieniem polecamy każdemu to biuro.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Było jeszcze piękniej niż poprzednio

To nie był nasz pierwszy pobyt na Dominikanie, ale dzięki Wam było jeszcze piękniej niż poprzednio. Brawo dla wszystkich ludzi z biura podróży

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana - perfekcyjne wakacje !!

Cały wyjazd był zorganizowany perfekcyjnie. Szczególnie chcieliśmy podziękować Pani Katarzynie z biura w Katowicach za olbrzymią pomoc i cierpliwość. Na każde pytanie zawsze otrzymywaliśmy konkretną i wyczerpującą odpowiedź.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Cudne 2 tygodnie

Wiedzieliśmy, że to będą piękne wczasy, ale dopiero tam na miejscu przekonaliśmy się, że tam naprawdę czas płynie wolniej.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dwa tygodnie w Raju !!!

Dwa tygodnie w Raju - tak można nazwać naszą podróż na piękne i malownicze tereny Dominikany.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Miesiąc miodowy w istnym raju na ziemi!

Chociaż na Dominikanę zdecydowaliśmy się nagle i niespodziewanie, to nie żałujemy ani trochę!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana - Wymarzone wakacje

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie wspaniałych wakacji na Dominikanie-miejscu, które na pewno na zawsze utkwi w naszej pamięci.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Najcudowniejsze wakacje - Dominikana!!!

Trudno wymarzyć sobie miejsce piękniejsze na podróż poślubną. Właśnie na Dominikanie spędziliśmy najcudowniejsze wakacje, które długo będziemy pamiętać i to nie tylko z uwagi na powód naszej wyprawy :-).

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana - Po prostu Raj na ziemi !

Na Dominikanę wybraliśmy się z mężem w połowie maja do hotelu Occidental Grand Punta Cana. Bardzo nam się podobało.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Rajskie wakacje na Dominikanie !

Całe wakacje bez najmniejszego zarzutu! Jeszcze raz dziękujemy ekipie Tropical Sun Tours!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana - dwa tygodnie w tropikalnym Raju !!!

Dwa tygodnie w Raju - tak w skrócie można nazwać naszą podróż na Dominikanę :-) Wszystko było cudowne począwszy od organizacji, oceanu, piasku, cudownego jedzenia, nieziemskiej roślinności, przesympatycznych ludzi :-)

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana to miejsce, w którym czas płynie wolniej

Wybraliśmy się na Dominikanę po raz drugi, tym razem wyjazd całkowicie zorganizowany przez biuro z Katowic. Wyjazd zorganizowany profesjonalnie, ofertę dostosowano nam do naszych predyspozycji.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana - Było świetnie !

Korzystaliśmy z oferty wycieczek fakultatywnych na Dominikanie, na przełomie stycznia i lutego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług biura pod każdym względem.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
KARAIBY – RAJSKIE wakacje marzeń....

Wszystkim, którzy chcieliby zaznać odrobinę rajskiego szczęścia gorąco polecam wyjazd na DOMINIKANĘ!!!!!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Było cudownie

Spędziliśmy z mężem na Dominikanie początek stycznia, było cudownie, piękne widoki i zapierająca dech w piersiach roślinność. Dominikana należy do bardzo zielonych wysp. Gościnność i uprzejmość to cechy Dominikańczyków

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Trafny wybór

Wycieczka na Dominikanę razem z tym biurem podróży (Tropical Sun Tours) była trafnym wyborem. Profesjonalizm firmy, oraz obsługa klienta stoi na najwyższym poziomie co powoduje, że człowiek może beztrosko i spokojnie wypoczywać...

Polecamy
Super
Czytaj więcej
DOMINIKANA, czyli „ Voy a reír, voy a bailar”

Pobyt na Dominikanie w okresie obejmującym Święta Bożego Narodzenie planowaliśmy od dłuższego czasu i w końcu udało się zrealizować nasze marzenia. Z profesjonalną pomocą biura (Tropical Sun Tours) przeżyliśmy na tej przepięknej wyspie 11

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikany nie da się opisać w kilku słowach

To miejsce trzeba zobaczyć, zachwycić się realnym widokiem karaibskich krajobrazów. Czas spędzony w tym miejscu był jak na razie najpiękniejszym okresem (co prawda jedenastodniowym, ale niezapomnianym) w naszym życiu.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
To istny raj na ziemi

Na Dominikanę wybraliśmy się na początku grudnia. Zdecydowaliśmy się na hotel Grand Bahia Principe Punta Cana. Hotel rewelacyjny, dużo basenów, obsługa bardzo miła, jedzenie dobre i dużo, plaża przy hotelu rajska, prześliczna, położona wśr

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Z czystym sumieniem możemy polecić

Z czystym sumieniem możemy polecić usługi tej firmy. Wycieczki organizowane przez firmę są bardzo ciekawe i wciągające. Nie ma tam miejsca na nudę. Są naprawdę nietypowe, nie jest to zwykłe zwiedzanie, znane nam z wakacji w nieco bliższych rej

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wspaniałe wakacje

Wróciliśmy z Dominikany pod koniec listopada 2013. To były naprawdę wspaniałe wakacje. Ekipa Tropical Sun Tours spisała się na medal.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Czwarty raz w RAJU!

10 cudownych dni już po raz czwarty na Dominikanie. Grand Palladium Bavaro okazał się doskonałym hotelem na udany urlop. Rozległy teren resortu, możliwość korzystania z infrastruktury pozostałych części hotelu, rajska plaża, turkusowa woda..

Polecamy
Super
Czytaj więcej
BAJECZNIE NIEZIEMSKO!

Na Dominikanę wybraliśmy się w podróż poślubną. Obiekcji było dość sporo, a bo to daleko, a bo to pora deszczowa, a czy wszystko sie uda, a bo ta podróż nie należy do najtańszych, Dzisiaj wiemy, że Dominikana warta jest każdych pieniędzy!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Nasza podróż poślubna

Była to nasza podróż poślubna. Podróż, którą bez wątpienia mogę określić wyjazdem życia - póki co :-) bo będąc w różnych innych krajach na odpoczynku Dominikana swoim pięknem, urokiem przyćmiła i powaliła na kolana bez wątpienia wsz

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Jeszcze tam do was wrócę!

Na Dominikanie byłem trzeci raz, za każdym razem opiekowali się mną wspaniali ludzie. Piękne plaże Punta Cana, turkusowy ocean, sympatyczni ludzie, tam naprawdę odpoczywałem.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Niezapomniany czas!

W maju 2013 r. spędziliśmy cudowny urlop na Dominikanie. Było to najlepsze wakacje w naszym życiu. Sama Dominikana jest urzekająca, niczym pocztówka z raju

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Rajskie plaże, cudne palmy !!!

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie wspaniałych wakacji na Dominikanie - miejscu, które na pewno na zawsze utkwi w naszej pamięci ze względu na rajskie plaże, cudne palmy, niesamowite widoki, doskonałą kuchnię i wesołych ludzi.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
My już planujemy następny wyjazd !

Gorące jak klimat na Dominikanie ;) podziękowania za zorganizowanie cudownych dwóch tygodni wakacji (11-09-2013 do 26-09-2013). Doskonałych i jednych z lepszych w naszym życiu. Pan Adam i pani Natalia bardzo mili i pomocni...

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Szczerze polecamy!

Bardzo dziękujemy za organizację całego wyjazdu na przepiękną Dominikanę. Jesteśmy zachwyceni wielkim wkładem swojej pracy jaki dał nam na początek Pan Adam, który był z nami w kontakcie chyba 24h na dobę - soboty i niedziele! :)

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana - Udane powroty!!

W maju byliśmy drugi raz na Dominikanie. Kolejny raz korzystaliśmy z Waszych wycieczek. Tym razem były to: Vida Dominicana i Saona Super VIP. Było super, a Saona to niezapomniane wrażenia.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wakacje na Dominikanie

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie wakacji na Dominikanie. Wyjazd z Waszym biurem okazał się strzałem w 10. Spędziliśmy wspaniałe 3 tygodnie, a dzięki Waszym staraniom naprawdę komfortowo. Troska i starania p.Adama, by dostosować wyjazd.....

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana-Spełnione marzenia

Naszym marzeniem od zawsze była Dominikana. I tak na naszej drodze spotkaliśmy pana Adama z z Tropical Sun Tours, który zaproponował nam pomoc w jego spełnieniu. Pan Adam zajął się wszystkim od A do Z. Znalazł najbardziej atrakcyjną ofertę dla

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Podróż poślubna 2013

Wakacje, które spędziliśmy na Dominikanie w maju 2013 były najcudowniejszymi wakacjami w naszym życiu. Była to jednocześnie nasza podróż poślubna, tym bardziej zależało nam by wszystko udało się perfekcyjnie. Dzięki Wam trafiliśmy do raju

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Ślub w Punta Cana

Nasz wspólny urlop trwał dwa tygodnie na przełomie kwietnia i maja 2013 r. i była to podróż naszego życia, gdyż dzięki pomocy biura mogliśmy spełnić nasze marzenie o wzięciu ślubu w tak przepięknym i uroczym miejscu jakim jest Dominikana

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Od A do Z

Wakacje jakie spędziliśmy w listopadzie 2012 r. na Dominikanie zorganizowane przez to biuro należą do najlepszych chwil w naszym życiu. Wszystko było świetnie przygotowane począwszy od hotelu - Grand Palladium, opieki oraz fantastycznych wycieczek

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana ma to coś

W lutym 2013 spędziliśmy dwa tygodnie z Waszym biurem. Nie wiemy co bardziej nas zachwyciło - Dominikana czy perfekcyjność organizacji wypoczynku. Jesteśmy osobami starszymi, wiele krajów zwiedziliśmy, to Dominikana ma to "coś" co trudno określi

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana najlepsze wakacje

Maja i Michał spędzili na Dominikanie ostatnie dwa tygodnie września. Zgodzili się udostępnić nam swoje zdjęcie oraz przesłaną do nas wiadomość jako rekomendację.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Cudowna Dominikana

Dziękujemy za zorganizowanie super wakacji na Dominikanie, słowa nie są w stanie opisać tego co oferuje cudowna Dominikana z jej klimatem, egzotyką, pięknymi plażami, radosnymi mieszkańcami i najlepszym na świecie all inclusive w super hotelach.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wczasy w Raju

Serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu wczasów na Dominikanie. To były wczasy jak w RAJU pod każdym względem. Począwszy od hotelu który nam pan Adam zaproponował - hotel ogromny, położony w pięknym ogrodzie z ogromną ilością restaur

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun