Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Dominikana to miejsce, w którym czas płynie wolniej

Wybraliśmy się na Dominikanę po raz drugi, tym razem wyjazd całkowicie zorganizowany przez biuro z Katowic. Wyjazd zorganizowany profesjonalnie, ofertę dostosowano nam do naszych predyspozycji tak więc nie pozostało nic innego jak tylko się spakować i ruszyć w podróż.

Rezydenci biura na Dominikanie to grupa profesjonalistów, którzy zawsze służą pomocą. Wybraliśmy się na dwie wycieczki fakultatywne. Pierwsza z nich - na Saonę była trafnym wyborem. Mimo iż byliśmy tam drugi raz to jednak znów nas zachwyciła pięknymi widokami, rajskimi dzikimi plażami i lazurowym kolorem wody, a ponadto możliwością zobaczenia codziennego życia mieszkańców Dominikany. Większość czasu podczas tej wycieczki spędza się na łodzi motorowej co daje naprawdę dużą frajdę i niezapomniane przeżycia.

Kolejnym miejscem jakie odwiedziliśmy był półwysep Samana i przepiękny wodospad El Limon. Wycieczka bardzo ciekawa i pełna atrakcji. Odwiedziliśmy dużo ciekawych miejsc, a przewodniczka wycieczki przekazała nam sporo informacji na temat kultury, historii i życia codziennego mieszkańców Dominikany. Sporą atrakcją jest sama droga do wodospadu, ponieważ odbywa się konno po górskich szlakach, co daje niezapomniane wrażenia podobnie jak widoki, które mija się po drodze. Wycieczka mimo iż męcząca fizycznie to jednak warto, aby się na nią wybrać.

Dominikana to miejsce, w którym czas płynie wolniej, tamtejsi mieszkańcy zarażają chyba swoim wrodzonym optymizmem, uśmiechem i pozytywną energią a malownicze widoki na długo zapadają w pamięci. Jest to miejsce, które trzeba zobaczyć przynajmniej raz w życiu. Gorąco polecam wyjazd na Dominikanę i koniecznie z tym biurem!

Pozdrowienia z Wrocławia

Maciek i Piotrek

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Dominikana - zorganizowane na genialnym poziomie

Bardzo gorąco możemy polecić Tropical Sun każdemu kto szuka organizacji wakacji na najwyższym poziomie. Od pierwszego kontaktu z tym biurem i rozmową z Kasią, która w bardzo profesjonalny i przemiły sposób doradziła nam Hotel w Punta Cana

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem

Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem. Niczego tam nie brakowało. Polecam na 100%. Saona VIP, Vida Dominikana i Wieloryby w zatoce Samana.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Witamy serdecznie

Pragniemy podziękować Wam za piękną przygodę, którą przeżyliśmy w czasie przygotowanego perfekcyjnie przez Was naszego wyjazdu na Dominikanę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun