Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Dominikana to miejsce, w którym czas płynie wolniej

Wybraliśmy się na Dominikanę po raz drugi, tym razem wyjazd całkowicie zorganizowany przez biuro z Katowic. Wyjazd zorganizowany profesjonalnie, ofertę dostosowano nam do naszych predyspozycji tak więc nie pozostało nic innego jak tylko się spakować i ruszyć w podróż.

Rezydenci biura na Dominikanie to grupa profesjonalistów, którzy zawsze służą pomocą. Wybraliśmy się na dwie wycieczki fakultatywne. Pierwsza z nich - na Saonę była trafnym wyborem. Mimo iż byliśmy tam drugi raz to jednak znów nas zachwyciła pięknymi widokami, rajskimi dzikimi plażami i lazurowym kolorem wody, a ponadto możliwością zobaczenia codziennego życia mieszkańców Dominikany. Większość czasu podczas tej wycieczki spędza się na łodzi motorowej co daje naprawdę dużą frajdę i niezapomniane przeżycia.

Kolejnym miejscem jakie odwiedziliśmy był półwysep Samana i przepiękny wodospad El Limon. Wycieczka bardzo ciekawa i pełna atrakcji. Odwiedziliśmy dużo ciekawych miejsc, a przewodniczka wycieczki przekazała nam sporo informacji na temat kultury, historii i życia codziennego mieszkańców Dominikany. Sporą atrakcją jest sama droga do wodospadu, ponieważ odbywa się konno po górskich szlakach, co daje niezapomniane wrażenia podobnie jak widoki, które mija się po drodze. Wycieczka mimo iż męcząca fizycznie to jednak warto, aby się na nią wybrać.

Dominikana to miejsce, w którym czas płynie wolniej, tamtejsi mieszkańcy zarażają chyba swoim wrodzonym optymizmem, uśmiechem i pozytywną energią a malownicze widoki na długo zapadają w pamięci. Jest to miejsce, które trzeba zobaczyć przynajmniej raz w życiu. Gorąco polecam wyjazd na Dominikanę i koniecznie z tym biurem!

Pozdrowienia z Wrocławia

Maciek i Piotrek

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Wakacje na Kubie

Po raz kolejny dziękujemy Tropical Sun i tym razem pani Kasi za profesjonalne zorganizowanie pobytu na Kubie. W czerwcu byliśmy w Barcelo Arenas Blancas położonym przy jednej z najpiękniejszych plaż Varadero.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Piękny urlop na Dominikanie

Od 11 do 21.05.2016 przebywaliśmy na Punta Cana w hotelu Vista Sol. Bardzo nam się podobał ten hotel. Atrakcją są zwierzęta: pawie, iguany, papugi... Piękna plaża, 3 baseny, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, miła obsługa.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - Marzenie każdego człowieka

Kraj choć biedny jest piękny i wart zobaczenia. Kolor oceanu, przy naszej plaży, przy hotelu Barcelo Solymar w Varadero, nas oczarował. A picie pinacolady w ananasie na plaży z pięknym, miękkim, białym piaskiem to marzenie każdego człowieka.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun