Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne Dominikana

Santo Domingo VIP!! LIMITED
Santo Domingo VIP
Santo Domingo VIP
Santo Domingo VIP
Najwyższa jakość

SANTO DOMINGO VIP! 

 • jiNiepowtarzalny program.
 • Kameralne grupy!
 • Bilety wstępu w cenie.
 • Lunch w cenie.
 • Najlepszy polski przewodnik.
  Ta wycieczka będzie HITEM tego sezonu!! Wersja dla prawdziwych podróżników, na której przedstawimy Santo Domingo od niekomercyjnej strony. Program tej wycieczki pokazuje prawdziwe oblicze stolicy - mniej historii, a więcej codziennego życia tej prawie 3-milionej metropolii. W programie klasyki takie jak Zona Colonial (najstarsze osiedle mieszkalne obu Ameryk) z takimi atrakcjami jak: Alcazar, Panteon, katedra z placem Kolumba, plac hiszpański, El Conde. Jednak zwiedzamy je w zupełnie innej formie. Schodzimy z utartych szlaków turystycznych, aby poczuć sielankowy klimat miasta. Będziemy pić piwo lub kawę na jednym z okolicznych placów czy kręcić się po zabytkowych uliczkach.
   

  Zjemy lunch w typowej lokalnej knajpce, możemy zapalić cygaro czy skosztować dominikańskiego rumu. To sprawia, ze czujemy sie jak prawdziwi mieszkańcy tej dzielnicy. Ale to nie koniec niespodzianek! W programie również: jaskinie Tres Ojos, Faro de Colon, kolejka gondolowa Teleferico (ukaże nam miasto z lotu ptaka), pałac prezydencki wraz z dzielnicą Gazcue, nowoczesna dzielnica Downtown i nadmorski bulwar, czyli Malecon! 

  Wycieczka odbywa się w niewielkiej, kameralnej grupie. Dzięki temu jeszcze każdy będzie mógł wynieść z niej jak najwięcej. Dlatego właśnie liczba dostępnych miejsc jest bardzo ograniczona!! Na tej wycieczce zawsze towarzyszy nam najlepszy przewodnik, który zarazi Was pasją do tego miejsca!

Santo Domingo VIP, Tropical Sun Tours

Santo Domingo VIP, Tropical Sun Tours

 

Santo Domingo VIP, Tropical Sun Tours

Santo Domingo VIP, Tropical Sun Tours

Uwaga!

Wymienione czasy są szacowane i mogą się różnić w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych oraz niespodziewanego wydarzenia. Proponowany program wycieczki może nieznacznie różnić się od powyższego opisu - szczegóły u sprzedawcy.

Z powodu zatruć fałszywym alkoholem w ostatnim czasie w Dominikanie, mogą być wprowadzone ministerialne czasowe ograniczenia w serwowaniu alkoholu na wycieczce

Wycieczka odbywa się od 02.01.2021 w środy, soboty.

Ceny wycieczki

PROMOCJA ONLINE

CENA ONLINE:
Dorośli:
9999   USD
7999   USD
37612   PLN
 30089 PLN
Dzieci:
6499   USD
 24447 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN
Przedpłata:
Dorośli:
3999   USD
 15043 PLN
Dzieci:
3999   USD
 15043 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN

Rezerwuj
Wszystkie wycieczki


+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun