Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne Dominikana

Santo Domingo VIP!! LIMITED
Santo Domingo VIP
Santo Domingo VIP
Santo Domingo VIP
Najwyższa jakość

SANTO DOMINGO VIP! 

  • jiNiepowtarzalny program.
  • Ta wycieczka będzie HITEM tego sezonu!! Wersja dla prawdziwych podróżników, na której przedstawimy Santo Domingo od niekomercyjnej strony. Program tej wycieczki pokazuje prawdziwe oblicze stolicy - mniej historii, a więcej codziennego życia tej prawie 3-milionej metropolii. W programie klasyki takie jak Zona Colonial (najstarsze osiedle mieszkalne obu Ameryk) z takimi atrakcjami jak: Alcazar, Panteon, katedra z placem Kolumba, plac hiszpański, El Conde. Jednak zwiedzamy je w zupełnie innej formie. Schodzimy z utartych szlaków turystycznych, aby poczuć sielankowy klimat miasta. Będziemy pić piwo lub kawę na jednym z okolicznych placów czy kręcić się po zabytkowych uliczkach.
  • Kameralne grupy.
  • Bilety wstępu w cenie.
  • Lunch w cenie.
  • Najlepszy polski przewodnik.

Santo Domingo VIP, Tropical Sun Tours

Santo Domingo VIP, Tropical Sun Tours

Zjemy lunch w typowej lokalnej knajpce, możemy zapalić cygaro czy skosztować dominikańskiego rumu. To sprawia, ze czujemy sie jak prawdziwi mieszkańcy tej dzielnicy. Ale to nie koniec niespodzianek! W programie również: jaskinie Tres Ojos, Faro de Colon, kolejka gondolowa Teleferico (ukaże nam miasto z lotu ptaka), pałac prezydencki wraz z dzielnicą Gazcue, nowoczesna dzielnica Downtown i nadmorski bulwar, czyli Malecon! A w drodzę do Santo Domingo odwiedzimy również unikalne miasteczko Altos de Chavon, zbudowane z koralowca na wzór włoskiej architektury z XVI wieku. Niezwykła zabudowa z kościółkiem św. Stanisława, greckim amfiteatrem i wąskimi uliczkami w stylu weneckim pozwoli na krótko uciec od teraźniejszości.

Wycieczka odbywa się w niewielkiej, kameralnej grupie. Dzięki temu jeszcze każdy będzie mógł wynieść z niej jak najwięcej. Dlatego właśnie liczba dostępnych miejsc jest bardzo ograniczona. Na tej wycieczce zawsze towarzyszy nam najlepszy przewodnik, który zarazi Was pasją do tego miejsca!

Santo Domingo VIP, Tropical Sun Tours

Santo Domingo VIP, Tropical Sun Tours

Do 04.11.2020r. prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu wycieczki.

Uwaga!

Wymienione czasy są szacowane i mogą się różnić w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych oraz niespodziewanego wydarzenia. Proponowany program wycieczki może nieznacznie różnić się od powyższego opisu - szczegóły u sprzedawcy.

Wycieczka odbywa się od 04.11.2020 do 14.06.2021 w soboty.

Ceny wycieczki

PROMOCJA ONLINE

CENA ONLINE:
Dorośli:
9999   USD
8499   USD
39559   PLN
 33625 PLN
Dzieci:
6499   USD
 25712 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN
Przedpłata:
Dorośli:
4999   USD
 19778 PLN
Dzieci:
4999   USD
 19778 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN

Rezerwuj
Wszystkie wycieczki


+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun