Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Artykuły Dominikana

Nocna Dominikana. Jak się bawić, to gdzie?

Ilu turystów, tyle sposobów na spędzenie wakacji w tropikach. Dla jednych wymarzony urlop wiąże się z beztroskim lenistwem na plaży, drudzy czują się spełnieni, gdy zwiedzą pół kraju i zanurzą się w jego kulturze, a jeszcze inni nastawieni są na imprezy i nocne życie. Tym razem mamy kilka propozycji właśnie dla miłośników zabawy.

W Punta Cana, turystycznej stolicy Dominikany, rozrywek nie brakuje. Każdy z tamtejszych ośrodków wypoczynkowych ma w swoim arsenale atrakcji co najmniej jeden klub, a najczęściej oferta obejmuje znacznie więcej miejsc, w których można się odprężyć przy pysznym drinku i dobrej muzyce. Im więcej hoteli proponujących nocną rozrywkę, tym bardziej ma się jednak ochotę na coś wyjątkowego. I rzeczywiście – spragnieni imprezowych wrażeń wczasowicze mogą liczyć na kilka niespodzianek.

Nocna Dominikana. Jak się bawić, to gdzie? Kluby nocne, Tropical Sun Tours

Punta Cana – rozrywka w Party Busie

Imprezy na Dominikanie potrafią być kreatywne. A co, gdyby tak wziąć udział w zabawie odbywającej się w klubie na kółkach? Przygoda w Party Busie to najlepsza okazja, by poczuć tętniące życiem nocne miasto, poznać fascynujących, pozytywnych ludzi i roztańczyć się na dobre. To także całkiem niezły pomysł na zorganizowanie imprezy okolicznościowej, takiej jak wieczór kawalerski lub panieński czy urodziny. Zabawa jest możliwa w ramach jednego z dwóch programów, które na pokładzie busa oferują m.in.:

  • DJ-a,
  • open bar,
  • tańce
  • karaoke,
  • wi-fi,
  • serwis i ochronę.

Nocna Dominikana. Jak się bawić, to gdzie? Party Bus, Tropical Sun Tours

Nocna Dominikana. Jak się bawić, to gdzie? Party Bus, Tropical Sun Tours

Na busie jednak wieczór się nie kończy. Po przejażdżce uczestnicy imprezy zostają zaproszeni do jednego z klubów w Punta Cana, gdzie mogą kontynuować zabawę!

Rozrywka na Dominikanie – Coco Bongo Punta Cana

Dominikana nocą nie zasypia, a wręcz przeciwnie. Jedną z najciekawszych i najbardziej lubianych przez wczasowiczów imprez w Punta Cana jest Coco Bongo. Nie mówimy tu jednak o klubie czy dyskotece, lecz o show, w ramach którego odbywają się występy muzyczno-taneczno-akrobatyczne. To połączenie sztuki z rozrywką, opatrzone doskonałym nagłośnieniem, światłami, laserami i różnej maści efektami specjalnymi, jest w tej okolicy atrakcją obowiązkową dla każdego miłośnika nocnego życia. W ramach programu Coco Bongo all inclusive uczestnicy otrzymują:

  • bilet wstępu na show,
  • transport z i do hotelu,
  • open bar od 22:30 do 2:30,
  • a dla nabywców pakietu Gold Member przewidziano również dostęp do obszaru VIP i drinki premium.

Nocna Dominikana. Jak się bawić, to gdzie? Coco Bongo Show, Tropical Sun Tours

Nocna Dominikana. Jak się bawić, to gdzie? Coco Bongo Show, Tropical Sun Tours

Punta Cana nocą tętni życiem, a egzotyczny klimat właśnie wtedy staje się jeszcze bardziej… egzotyczny! Te i inne atrakcje zapewnia nasze biuro turystyczne Tropical Sun Tours – dla wszystkich spragnionych dobrej rozrywki, udanego wypoczynku i tropikalnych przygód.

Wróć do artykułów
Tropical Sun Tours
,
Artykuł Tropical Sun Tours
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun