Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Dziękujemy za dostarczenie niesamowitych wrażeń

Na Dominikanie byliśmy 3 tygodnie na przełomie grudnia 2015 i stycznia 2016 w hotelu Vista Sol. Szczęśliwie już w pierwszym dniu pobytu trafiliśmy na przedstawiciela Tropical Sun. Byliśmy z nimi na 3 wycieczkach (na następne zabrakło niestety czasu). Wycieczki były organizowane profesjonalnie, prowadzone w ciekawy sposób, odkrywające przed nami wszystkie strony Dominikany. Gosia i Dominika dwoiły się i troiły by każdego z uczestników zadowolić, opowiadały bardzo ciekawie, odpowiadały na wszystkie pytania z humorem i naprawdę słuchało się ich z przyjemnością. Przeżyliśmy z Tropical Sun naprawdę dużo pięknych chwil, zobaczyliśmy Dominikanę i życie jej mieszkańców. Na zawsze zostaną w naszej pamięci pobyt na baśniowej Saonie, tańce na pokładzie katamaranu i tratwie, łowienie rozgwiazd, pobyt na dominikańskim bazarze, wizyta na ranczu Dona Ramona i wiele, wiele innych atrakcji. Dziękujemy także za wizytę w wiosce haitańskiej, za organizację pomocy tym biednym ludziom, potrzebującym naprawdę wszystkiego.
Szczególne i największe podziękowania należą się od nas Michałowi, przemiłemu, młodemu człowiekowi, który od początku troszczył się aby nasz pobyt na tej rajskiej wyspie był niezapomniany. Oprócz wspomnianych super wycieczek pomagał nam zawsze chętnie i bezinteresownie w innych problemach, dzwonił, dowiadywał się, załatwiał....To prawdziwy profesjonalista i co najważniejsze po prostu dobry człowiek! Chcielibyśmy na każdych wakacjach trafiać na takich ludzi i mamy nadzieje ze Tropical Sun będzie się rozwijać i pomagać ludziom w każdym zakątku ziemi.
Jeszcze raz dziękujemy Tropical Sun za dostarczenie nam niesamowitych wrażeń i gorąco polecamy wycieczki przez nich organizowane.


Alicja i Andreas

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Piękny urlop na Dominikanie

Od 11 do 21.05.2016 przebywaliśmy na Punta Cana w hotelu Vista Sol. Bardzo nam się podobał ten hotel. Atrakcją są zwierzęta: pawie, iguany, papugi... Piękna plaża, 3 baseny, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, miła obsługa.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - Marzenie każdego człowieka

Kraj choć biedny jest piękny i wart zobaczenia. Kolor oceanu, przy naszej plaży, przy hotelu Barcelo Solymar w Varadero, nas oczarował. A picie pinacolady w ananasie na plaży z pięknym, miękkim, białym piaskiem to marzenie każdego człowieka.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Mauritius - twoje wymarzone miejsce na ślub

Ślub to zwykle dla pary jeden z najważniejszych dni w życiu!! A my sprawiamy by wspomniania na długo pozostały w ich pamięci i staramy się utrwalić ten moment na pięknych zdjęciach...

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun