Podróże jakich oczekujesz

Opinie - Dominikana

Dziekujemy za dostarczenie niesamowitych wrażeń

Na Dominikanie byliśmy 3 tygodnie na przełomie grudnia 2015 i stycznia 2016 w hotelu Vista Sol. Szczęśliwie już w pierwszym dniu pobytu trafiliśmy na przedstawiciela Tropical Sun. Byliśmy z nimi na 3 wycieczkach (na następne zabrakło niestety czasu). Wycieczki były organizowane profesjonalnie, prowadzone w ciekawy sposób, odkrywające przed nami wszystkie strony Dominikany. Gosia i Dominika dwoiły się i troiły by każdego z uczestników zadowolić, opowiadały bardzo ciekawie, odpowiadały na wszystkie pytania z humorem i naprawdę słuchało się ich z przyjemnością. Przeżyliśmy z Tropical Sun naprawdę dużo pięknych chwil, zobaczyliśmy Dominikanę i życie jej mieszkańców. Na zawsze zostaną w naszej pamięci pobyt na baśniowej Saonie, tańce na pokładzie katamaranu i tratwie, łowienie rozgwiazd, pobyt na dominikańskim bazarze, wizyta na ranczu Dona Ramona i wiele, wiele innych atrakcji. Dziękujemy także za wizytę w wiosce haitańskiej, za organizację pomocy tym biednym ludziom, potrzebującym naprawdę wszystkiego.
Szczególne i największe podziękowania należą się od nas Michałowi, przemiłemu, młodemu człowiekowi, który od początku troszczył się aby nasz pobyt na tej rajskiej wyspie był niezapomniany. Oprócz wspomnianych super wycieczek pomagał nam zawsze chętnie i bezinteresownie w innych problemach, dzwonił, dowiadywał się, załatwiał....To prawdziwy profesjonalista i co najważniejsze po prostu dobry człowiek! Chcielibyśmy na każdych wakacjach trafiać na takich ludzi i mamy nadzieje ze Tropical Sun będzie się rozwijać i pomagać ludziom w każdym zakątku ziemi.
Jeszcze raz dziękujemy Tropical Sun za dostarczenie nam niesamowitych wrażeń i gorąco polecamy wycieczki przez nich organizowane.

Alicja i Andreas

Tropical Sun Tours - opinie - Dziekujemy za dostarczenie niesamowitych wrażeń
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Dominikana z TropicalSun

Witamy ... Sekret udanego urlopu to oprócz osób towarzyszących także odpowiedni wybór miejsca oraz organizacja całości – z ludźmi z TropicalSun wszystko staje się proste i można spokojnie skupić się wyłącznie na wypoczynku.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Witamy na Dominikanie

Spędziliśmy piękne 2 tyg w hotelu Grand Bahia Principe Punta Cana na przełomie kwietnia i maja 2016. Dodam,że był to pierwszy nasz pobyt na Karaibach. Było cudownie! Otrzymaliśmy dużą pomoc od Pani Gosi

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Mauritius - kolejny dobrze spędzony urlop!

Kolejny wyjazd z Tropical Sun... Kolejny super spędzony urlop... Po Dominikanie, tym razem wybraliśmy Mauritius. Za namową Pani Małgosi - "po drodze" spędziliśmy 2 super dni w Dubaju. Hotel Le Victoria na Mauritiusie - rewelacyjny!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe