Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Incentive

Incentive

Incentive, plaża, leżaki, widok z góry, Tropical Sun
Incentive, plaża, leżaki, Tropical Sun
Incentive, grupa zorganizowana, plaża, Tropical Sun
Najwyższa jakość
Specjalnie dla grupWypoczynek i praca zdalna na plaży, grupy zorganizowane, wyjazdy pracownicze, incentive, Tropical Sun

Zmotywuj swoich pracowników.

Kompleksowe wyjazdy integracyjne incentive na Dominikanę to również jedna z form naszej działalności Posiadamy duża praktykę w organizacji tego typu imprez. Na przestrzeni kliku ostatnich lat mieliśmy przyjemność przyjmować różnego rodzaju grupy; korporacje, sieci handlowe, hurtownie, media czy małe lub średniej wielkości firmy rodzinne. Dla każdego posiadamy gotowe programy integracyjne lub przygotowujemy takie do potrzeb zamawiającego. Na zamówienie możemy zorganizować profesjonalne zaplecza konferencji czy szkoleń. 

Oferujemy:

 • Bezpośredni odbiór z hoteli z rejonu Punta Cana, Uvero Alto, Bayahibe i La Romana.
 • Zwiedzanie miasteczka Altos de Chavon
 • Powitanie lampką szampana na pokładzie naszego Katamaranu Adventure VIP
 • Rejs bez konieczności zakładania brzydkich i niewygodnych kapoków
 • Napoje bezalkoholowe, przekąski i owoce podczas rejsu
 • Drinki na bazie rumu dominikańskiego wysokiej jakości
 • Wypożyczenie masek do snoorklingu
 • Przystanek na Piscina Natural
 • Obiad na przepięknym odcinku niezatłoczonej plaży, restauracja o najwyższym standardzie na wyspie.
 • Podajemy całą langustę z grilla, sałatki, makarony i lampkę wina
 • Wydłużony czas korzystania z uroków Saony, powrót również realizujemy szybkim Adventure VIP
 
ALL INCLUSIVE Kelner na plaży, grupy zorganizowane, wyjazdy pracownicze, incentive, Tropical Sun

Oferta dotyczy kompletnych wjazdów z przelotami, transferami, hotelami etc. jak również samej organizacji programów na miejscu. Wszystko w fantastycznej scenerii karaibskich, piaszczystych plaż i niesamowitej tropikalnej przyrody. Obsługujemy grupy od kliku do kilkudziesięciu osób w programach od 5 do 14 dni pobytu z programami VIP czy standardowymi w zależności od budżetu firmy przeznaczonego na ten cel. Polskojęzyczni koordynatorzy pomogą w przygotowaniu odpowiedniego programu on-line jak również osobiście będą opiekować się grupą podczas pobytu na Dominikanie.

 

Wszystko w fantastycznej scenerii karaibskich, piaszczystych plaż i niesamowitej tropikalnej przyrody. Obsługujemy grupy od kliku do kilkudziesięciu osób w programach od 5 do 14 dni pobytu z programami VIP czy standardowymi w zależności od budżetu firmy przeznaczonego na ten cel wszystko w fantastycznej scenerii karaibskich, piaszczystych plaż.

 

Do naszej dyspozycji pozostaje otwarty bar z alkoholami i napojami, obiad oraz langusta z grilla dla osób dorosłych. Prawie trzygodzinny pobyt na tej bajkowej plaży pozwala na indywidualne spacery po dzikich miejscach porośniętych tropikalną roślinnością i pochylonymi w pokłonie palmami kokosowymi. Niezapomniane chwile tych scenerii można utrwalić na profesjonalnych sesjach fotograficznych (należy zgłosić podczas kupna wycieczki).

VIP Service w cenie Stół konferencyjny na plaży, grupy zorganizowane, wyjazdy pracownicze, incentive, Tropical Sun
 • Altos de Chavon - zwiedzanie miasteczka - bilet w cenie Super komfortowy szybki katamaran - toalety - damska i męska, 2 zadaszone poziomy, granitowy bar, prysznice ze słodką wodą, wygodne leżanki na pokładzie słonecznym, siedzenia z miękką tapicerką, 3 silniki po 300hp każdy, bezpieczny - brak obowiązku przebywania w niewygodnych kapokach, idealny dla dzieci - "faloodporny", niezatapialny
 • Plaża na Saonie w kameralna, wyjątkowo piękna z dala od masowych zatłoczonych plaż
 • Alkohole, drinki alkoholowe, napoje bezalkoholowe w cenie
 • Obiad z dedykowanym stolikiem dla grupy w cenie, serwis na wysokim poziomie z elegancka zastawą i metalowymi sztućcami, (nie używamy styropianowych talerzy, plastikowych noży i widelców, jednorazowych kubeczków) oddzielny bufet dla grupy (brak długich kolejek w trakcie lunchu)
 • Langusta wliczona w cenę dodatkowo do obiadu, na 1 osobę dorosłą - 1 cała langusta, nie tylko degustacja langusty jak u innych
 • Na pokładzie katamaranu poczęstunek w cenie
 • Wydłużony czas pobytu na rajskiej Saonie, głównym celu wycieczki. Dzięki szybkości naszej jednostki (nasz katamaran wraca 40 minut, inne do 3,5 godziny) zaoszczędzamy sporo czasu na zabawę na wyspie.
 • W rejonie Punta Cana, Uvero Alto, Cbeza de Toro, Bayahibe odbiór bezpośrednio z hotelu w cenie
 • Polski przewodnik Tropical Sun Tours
Zabawa w basenie, wakacyjne show, grupy zorganizowane, wyjazdy pracownicze, incentive, Tropical Sun
Wycieczki fakultatywne dla grupWakacyjne show, tańce regionalne, grupy zorganizowane, wyjazdy pracownicze, incentive, Tropical Sun

Tropical Sun Tours - najwyższa jakość wycieczek lokalnych w Dominikanie. Jesteśmy jedynym licencjonowanym touroperatorem z siedziba zarówno w Dominikanie jak i w Polsce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wycieczek fakultatywnych, a nasi wykwalifikowani piloci zadbają o dobrą zabawę uczestników. Na potrzeby największej atrakcji jaką jest wycieczka na wyspę Saona, na nasze zlecenie zbudowany został katamaran Adventure VIP, najlepsza jednostka realizująca rejsy na tą przepiękną, niezamieszkałą wyspę.

Najwyższa jakośćWyjazdy integracyjne, grupy, incentive, relaks, wycieczki fakultatywne, pływanie luksusowym katamaranem, Tropical Sun

Przykładowy program dla grup do max 20 osób:

 • Dzień 1

  Transfer z lotniska samochodami Lincoln Navigator (po 4 osoby w każdym z polską asystą) z logo firmy zamawiającej. Check-In w hotelu i kilka niezbędnych informacji.

 • Dzień 2

  Godz.9:00 - spotkanie informacyjne, omówienie programu integracyjnego na Następne dni (dla każdego ulotki z opisem programu i godz. zbiórek w recepcji) Dzień wolny na rozpoznanie hotelu odpoczynek po podróży, plaża etc.

 • Dzień 3

  Godz. 8:00 wyjazd na zarezerwowane tylko dla grupy Rancho (Autokar, Mercedes Sprinter, etc). Na miejscu konie, quady, buggies i związane z tym zabawy i konkursy integracyjne. Rancho położone wśród dzikiej roślinności nad rzeką Yuma. W międzyczasie napoje przekąski i obiad. Trunki alkoholowe pod koniec pobytu na Rancho (do uzgodnienia, chodzi tu o bezpieczeństwo przy konkursach ze sprzętem motorowym ). W drodze powrotnej przystanek na zakupy rumu , kawy, pamiątek, etc. Powrót około godz. 17:00.

 • Dzień 4

  Godz. 7:30 wyjazd do Altos de Chavon, zwiedzanie i zejście schodami do rzeki Chavon gdzie grupa wsiada na dwupoziomowy katamaran, barem (trunki wysoka półka) przekąski, owoce, animacje, tańce na pokładzie etc. ( katamaran z logo firmy , flagą, etc ). Wyspa Saona - Playa Vela Blanca, bar otwarty , konkurs siatkówki plażowej w grupach o przysłowiowy „ puchar prezesa” . Nauka tańca „Bachata”. Obiad z langustą winem etc. Powrót do portu w La Romana około godz. 16:00. Powrót do hotelu około 18:00.

 • Dzień 5

  Godz. około 7:30 transfer na lotnisko krajowe Punta Cana tam wylot wyczarterowanym samolotem 17-osobowym i lot na Samana (40 min) – transfer do portu w Samana, tam na luksusowy jacht I płyniemy (jeśli termin pobytu będzie po 15 stycznia ) na oglądanie humbaków (jeśli termin przed obecnością humbaków w Zatoce) na oglądanie jaskiń Indian Taino w Parku Narodowym Los Haitises. Obiad na słynnej wyspie Cayo Levantado – Bacardi. Langusta, owoce morza, inne, alkohole. Specjalnie dla grupy muzyka na żywo. Integracyjny konkurs na plaży (do wyboru). Powrót do portu Samana i samolotem do Punta Cana. Powrót do hotelu około 19:00.

 • Dzień 6

  Godz. 8:30 wyjazd do bazy Jeep-ów terenowych (Jeep-y po 2 osoby – osoba kierująca i towarzysząca lub inaczej do wyboru). Objazd po ciekawych bezdrożach i egzotycznych miejscach. Po drodze przystanek w fabryce cygar nauka zwijania po czym konkurs w samodzielnym zwijaniu cygar. Sędziami będą miejscowi pracownicy „Tabacaleria”. Nagrodą może być duże pudło dobrych cygar. Powrót do hotelu około 17:00.

 • Dzień 7

  Czas wolny do godz. 16:00 i transfer na jedną z plaż gdzie czeka na grupę katamaran-restauracja. Płyniemy wzdłuż wybrzeży Playa Bavaro przy zachodzie słońca. Pożegnalna kolacja z zabawa i muzyką na pokładzie. Podsumowanie pobytu (sugestie -co w programie imprezy). Generalnie zabawa. Powrót do hotelu około 22:00 -23:00.

 • Dzień 8

  Czas wolny do godziny transferu na lotnisko, oczywiście również Lincolnami Rozdanie płyt DVD uczestnikom imprezy z profesjonalnym filmem zawierającym rejestrację wszystkich dni pobytu, wycieczek, konkursów, etc.

Incentive, plaża, palmy, stoliki, wyjazdy integracyjne, grupy, incentive, Tropical Sun
Pełny relaks
Tropical Sun Tours
,
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun