Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne Dominikana

Aventura Dominicana
Adventure Domincana - Dominikana
Adventure Domincana - Dominikana
Adventure Domincana - Dominikana
Najwyższa jakość

Wycieczka dla osób, które chcą zobaczyć naturalną, prawdziwą i niekomercyjną Dominikanę przemieszczając się terenową ciężarówką. Jadąc takim środkiem transportu, mamy niesamowitą szansę zobaczyć miejsca, gdzie nie dojeżdżają zwylki turyści. Czeka nas dzień wypełniony emocjami. Przemierzymy klasyczne dominikańskie wioski, fascynujące, porośnięte palmami okolice Kordyliery Wschodniej, bardzo charakterystyczne dla tego obszaru oraz uprawy trzciny cukrowej a także pola ryżowe. Odwiedzimy autentyczne dominikańskie domistwo, a także miasto Higuey, odwiedzając lokalny targ oraz niezwykłą bazylikę, która jest jedną z najbardziej znanych z pielgrzymek na Karaibach .

Aventura Domincana

Aventura Domincana

Będziemy także mieli okazję zawitać do manufaktury cygar, gdzie zasmakujemy dominikańskich cygar samodzielnie skręconych pod okiem profesjonalisty. Kolejny dominikański specjał - mamajuana będzie czekać na naszą degustację, a dla chętnych możliwość spróbowania soku z trzciny cukrowej, świeżo parzonej kawy, czy prawdziwego, przepysznego kakao. Odwiedzając mało odwiedzaną rzekę Anamuya, będziemy mogli wykąpać się chłodząceym nurcie w tropikalnym klimacie. Odwiedzając w typowe wiejskie gospodarstwio będziemy mieli szansę zaobserwować jak powtaje mamajuana, kakao, kawa i rum. Tropikalne owoce, takie jak papaja, mango, banany czy avokado rosną tu w sposób naturalny.

Aventura Domincana

Aventura Domincana

Zawitamy także do jednego lokalnych “colmado”, będącego niemalże nieodłącznym elementem wszystkich dominikańskich miasteczek i osad. Wycieczka ta pozwoli każdemu z Was poczuć, że zobaczyliście coś więcej niż plażowanie w nadmorskich kurortach, a nasi doświadczeni polscy przewodnicy przekażą Wam informacje i wiedzę, która pozwoli na zupełnie inne spojrzenie na Dominikanę. 

Podczas trwania całej wycieczki drinki, zimne napoje, woda w cenie. Wycieczka realizowana jest wraz z polskim przewodnikiem Tropical Sun Tours.

Do 04.11.2020r. prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu wycieczki.

Uwaga!

Wymienione czasy są szacowane i mogą się różnić w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych oraz niespodziewanego wydarzenia.
Proponowany program wycieczki może nieznacznie różnić się od powyższego opisu - szczegóły u sprzedawcy.

Wycieczka odbywa się od 04.11.2020 do 14.06.2021 w soboty.

Ceny wycieczki

PROMOCJA ONLINE

CENA ONLINE:
Dorośli:
9399   USD
6999   USD
35364   PLN
 26334 PLN
Dzieci:
7799   USD
3999   USD
29344   PLN
 15046 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN
Przedpłata:
Dorośli:
2499   USD
 9402 PLN
Dzieci:
2499   USD
 9402 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN

Rezerwuj
Wszystkie wycieczki


+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun