Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne Dominikana

Aventura Dominicana + Playa Macao
Adventure Domincana - Dominikana
Adventure Domincana - Dominikana
Adventure Domincana - Dominikana
Najwyższa jakość

Wycieczka dla osób, które chcą zobaczyć naturalną, prawdziwą i niekomercyjną Dominikanę. Czeka nas dzień wypełniony emocjami. Przemierzymy klasyczne dominikańskie wioski, fascynujące, porośnięte palmami okolice Kordyliery Wschodniej, bardzo charakterystyczne dla tego obszaru oraz uprawy trzciny cukrowej a także pola ryżowe. Odwiedzimy autentyczne dominikańskie domistwo, a także miasto Higuey, odwiedzając lokalny targ oraz niezwykłą bazylikę, która jest jedną z najbardziej znanych z pielgrzymek na Karaibach .

Aventura Domincana

Aventura Domincana

Będziemy także mieli okazję zawitać do manufaktury cygar, gdzie zasmakujemy dominikańskich cygar samodzielnie skręconych pod okiem profesjonalisty. Kolejny dominikański specjał - mamajuana będzie czekać na naszą degustację, a dla chętnych możliwość spróbowania soku z trzciny cukrowej, świeżo parzonej kawy, czy prawdziwego, przepysznego kakao. Odwiedzając w typowe wiejskie gospodarstwio będziemy mieli szansę zaobserwować jak powtaje mamajuana, kakao, kawa i rum. Tropikalne owoce, takie jak papaja, mango, banany czy avokado rosną tu w sposób naturalny.

Aventura Domincana

Aventura Domincana

Zawitamy także do jednego lokalnych “colmado”, będącego niemalże nieodłącznym elementem wszystkich dominikańskich miasteczek i osad. Wycieczka ta pozwoli każdemu z Was poczuć, że zobaczyliście coś więcej niż plażowanie w nadmorskich kurortach, a nasi doświadczeni polscy przewodnicy przekażą Wam informacje i wiedzę, która pozwoli na zupełnie inne spojrzenie na Dominikanę.  Na koniec naszej eskapady skierujemy się na  urokliwą plażę Macao, gdzie surferzy próbują swoich sił na karaibskich falach. Na wycieczce zostanie podany prawdziwy Dominikański obiad!

Podczas trwania całej wycieczki drinki, zimne napoje, woda w cenie. Wycieczka realizowana jest wraz z polskim przewodnikiem Tropical Sun Tours.

Uwaga!

Wymienione czasy są szacowane i mogą się różnić w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych oraz niespodziewanego wydarzenia.
Proponowany program wycieczki może nieznacznie różnić się od powyższego opisu - szczegóły u sprzedawcy.

Wycieczka odbywa się od 02.01.2021 w poniedziałki, środy.

Ceny wycieczki

PROMOCJA ONLINE

CENA ONLINE:
Dorośli:
9399   USD
7499   USD
37515   PLN
 29932 PLN
Dzieci:
7799   USD
4999   USD
31129   PLN
 19953 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN
Przedpłata:
Dorośli:
2499   USD
 9975 PLN
Dzieci:
2499   USD
 9975 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN

Rezerwuj
Wszystkie wycieczki


+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun