Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Artykuły Dominikana

Rejs po Karaibach

Najpiękniejsze rafy koralowe w Cozumel, słynna plaża 7 Miles Beach znajdująca się w George Town, wyluzowani mieszkańcy Jamajki i Perła Karaibów - Hawana. Te wszystkie miejsca można zwiedzić w ciągu tygodnia w czasie rejsu po Karaibach.

Rejsy po Karaibach, Havana, Tropical Sun

Rejsy po Karaibach, Havana, Tropical Sun

Współczesne statki wycieczkowe, które zabierają turystów w rejs po Karaibach, można porównać do pływających pięciogwiazdkowych hoteli. Na ich pokładzie możemy znaleźć wiele atrakcji. Są baseny, a wokół nich leżaki. Są koncerty muzyki na żywo, pokazy iluzjonistów, kino, a także dyskoteka. Aktywni turyści również znajdą coś dla siebie. Korty tenisowe, fitness center, boiska do siatkówki i koszykówki, ściany do wspinaczki.

Można także przejść kurs tańca. Na pokładzie statków znajduje się tak wiele, że w ciągu tygodnia trudno jest skorzystać ze wszystkich oferowanych usług. Warto zaznaczyć, że w cenie rejsu, oprócz kabiny i posiłków, większość atrakcji jest wliczona w cenę. W czasie rejsu można zwiedzić kilka państw, które położone są w obrębie basenu Morza Karaibskiego. W tym wpisie pokażemy, jakie miejsca można zwiedzić w czasie jednego z rejsów po Karaibach, które organizujemy.

Havana- Montego Bay- George Town-Cozumel, te porty odwiedzamy podczas naszego rejsu. Rejs zaczyna się w Havanie, stolicy Kuby. To miasto wyjątkowe, które nazywane jest Perłą Karaibów. Znajdują się w nim wiekowe zabytki, ale także piękne plaże. W Havanie jest magicznie zwłaszcza wieczorami, kiedy zachodzi karaibskie słońce. Wtedy na każdym rogu ulicy rozbrzmiewają gorące kubańskie rytmy. To miasto koniecznie trzeba zwiedzić, w końcu jest sercem magicznej Kuby.

Na szlaku rejsu, zaraz po Havanie jednym z punktów podróży jest Montego Bay, jedno z większych miast Jamajki. Słynie ono z zapierającej dech plaży Doctor`s Cave, którą otaczają piękne smukłe palmy. W okolicy znajdziemy też dwie inne plaże: Negril Cliffs i Half Moon Beach. Ale to miejsce ma o wiele więcej do zaoferowania. Korzystając z wycieczek fakultatywnych warto wybrać się na wodospady i do kultowej knajpki rick’s Cafe przy wyjątkowo ładnej plaży w Negril. Mieszkańcy Jamajki są niezwykle serdeczni, pomocni i uśmiechnięci. Mają bardzo wyluzowane podejście do życia, które tak bardzo różni się od Europejskiego stylu bycia.

Czas ponownie rozpocząć rejs popłyniemy jeszcze na wyspę Cozumel, ale najpierw zatrzymamy się w George Town- stolicy Kajmanów. To właśnie tutaj znajduje się słynna plaża 7 Miles Beach, którą uważa się za jedną z najpiękniejszych plaż na świecie. Została jeszcze wyspa Cozumel, która jest rajem dla amatorów nurkowania. Wyspa słynie ze wspaniałych raf koralowych, krystalicznie czystej wody i białych plaż. Cozumel przyciąga także miłośników sportów wodnych. Cozumel w Meksyku jest również wyjątkową atrakcyjny dla turystów, którzy chcą wyruszyć śladami starożytnej cywilizacji Majów. Na tej stosunkowo niewielkiej wyspie, podobnie jak na całych Karaibach, mieszkają wspaniali i życzliwi mieszkańcy, którzy wytwarzają pełną radości atmosferę.

Rejsy, 7 Miles Beach, Tropical Sun

Rejsy, 7 Miles Beach, Tropical Sun

To tylko jeden ze scenariuszy rejsu statkiem wycieczkowym. Rejs po Karaibach to wspaniała przygoda, dzięki której w ciągu kilkunastu dni można zwiedzić najpiękniejsze miejsca w obrębie basenu Morza Karaibskiego.

Wróć do artykułów
Tropical Sun Tours
,
Artykuł Tropical Sun Tours
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun