Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Artykuły Dominikana

Idealny ślub na Karaibach

Idealne miejsce na zorganizowanie tropikalnego ślubu to właśnie Dominikańska plaża. Dlaczego? Powodów jest kilka:
Przede wszystkim warunki meteorologiczne. Ślub w słońcu i bogactwo kolorów, które dzięki słonecznej aurze można obserwować na Dominikańskiej plaży jest jednym z podstawowych przesłanek wyboru tej destynacji. Ładna pogoda w Dominikanie jest niemalże gwarantowana, a mało kto chce ryzykować ślubem w chłodzie i deszczu zwłaszcza, że nie często zdarza się okazja na powtórzenie tej ceremonii.
Wspomniane uprzednio kolory czyli biel piasku, turkus wody i błękit nieba to kolejny przyczyna wyboru romantycznego ślubu w tropikach. Roślinność. Kto z nas nie marzył lub jeżeli jest jeszcze stanu wolnego nie marzy o sesji ślubnej wśród palm kokosowych z bukietem panny młodej z kwiatów plumerii.

Dominikana, idealny ślub na Karaibach, ślub z bajki, romantyczne.com, Tropical Sun
Muzyka na żywo grana przez charyzmatycznych Dominikańczyków nadaje całej imprezie charakteru, a latynoski nastrój rozluźni parę młodą i pozwoli jej cieszyć się tym wyjątkowym dniem. To wszystko o czym wspominam powyżej jest nie tylko wielkim przeżyciem przyszłych małżonków, ale też pięknie wygląda na ślubnej sesji fotograficznej, którą bez wyjątku wszyscy zamawiają.
Przy wyborze plaży kierujemy się kilkoma czynnikami. Najważniejsze to położenie. Nie bez znaczenia jest czy ceremonia odbędzie się przy plaży hotelowej czy kameralnej, prywatnej z dala od turystów. Ważne jest również słońce. Kąt padania promieni słonecznych ma duży wpływ na sesję ślubną stąd wybieramy godziny odpowiednie do usytuowania miejsca ceremonii. Kolor piasku i wody, scenerie w postaci egzotycznej roślinności, nie wszystkie plaże Dominikany są równie piękne jak ta, którą mamy do wyłącznej dyspozycji naszej pary ślubnej. Dopełnieniem całości są dekoracje, odpowiednie do danej uroczystości w większości wykonane na nasze zamówienie. Lista dodatków jak choćby muzyczne trio, szampan, tort, egzotyczne owoce, konie i inne niespodzianki których nie chcemy zdradzać to przysłowiowa wisienka na torcie, powodująca wrażenie, że nasi klienci mają „ślub z bajki”.

Dominikana, idealny ślub na Karaibach, ślub z bajki, romantyczne.com, Tropical Sun

Dominikana, idealny ślub na Karaibach, ślub z bajki, romantyczne.com, Tropical Sun

Wybór Dominikany ma jeszcze jedna ważną zaletę. Niemalże bezpośrednio po ceremonii ślubnej można cieszyć się podróżą poślubną, a tutaj nikogo nie trzeba już przekonywać, że hotele i klimat Dominikany są idealnym miejscem na tzw. miesiąc miodowy.

Tomasz Cebulak

Wróć do artykułów
Tropical Sun Tours
,
Artykuł Tropical Sun Tours
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun