Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Artykuły Kuba

Varadero – Perła Karaibów

Kubę zwykliśmy kojarzyć przede wszystkim z Hawaną, jednak ten wyspiarski kraj ma do zaoferowania znacznie więcej fascynujących miejsc. Z całą pewnością należy do nich Varadero – jeden z największych kurortów na Karaibach.

Miasto Varadero leży na półwyspie Hicacos, na północnym wybrzeżu Kuby i jest uznawane za rozrywkową stolicę tego wyjątkowego kraju. To dlatego, że słynie z dużej liczby dyskotek i restauracji, które każdej nocy gromadzą setki spragnionych dobrej zabawy wczasowiczów. W zachwyt wprawiają między innymi tamtejsze szerokie, pokryte gorącym, złocistym piaskiem plaże oraz lazurowe morze, będące rajem dla miłośników sportów wodnych. Wszystko to skąpane w ciepłym blasku tropikalnego słońca. Wyjazdy na Kubę z ukierunkowaniem na Varadero cieszą się popularnością wśród turystów pragnących zaznać prawdziwej beztroski połączonej z odrobiną luksusu. Varadero to bowiem także piękne rafy koralowe, przyciągające wielbicieli nurkowania z całego świata, rozległe pola golfowe, korty tenisowe oraz centra rekreacyjne o wysokim standardzie usług.

Varadero - perła Karaibów, nurkowanie, podwodny świat Karaibów, Tropical Sun Tours

Varadero - perła Karaibów, nurkowanie, podwodny świat Karaibów, Tropical Sun Tours

Hotele w Varadero w ramach oferty Kuba All inclusive

Jako w pełni zaufane i cenione przez polskich turystów biuro podróży oferujemy wyjazdy na Kubę w atrakcyjnych cenach. Służymy kompleksowym wsparciem na każdym etapie przygotowywania wymarzonych wakacji oraz ich realizowania. Proponujemy pobyty w ramach ofert Kuba all inclusive oraz Kuba last minute, wybieramy tylko sprawdzone hotele w Varadero oraz Hawanie. Sprawdź, czym może zaskoczyć Cię Kuba! Wycieczki fakultatywne, jakie tam organizujemy, to okazje na przeżycie niezapomnianych przygód w jednych z najpiękniejszych miejsc na świecie. Oprócz rajskich plaż Varadero Beach miejsce to gwarantuje również takie atrakcje jak:  

  • Saturno Cave, czyli jaskinia z jeziorkiem, w którym warto zaznać orzeźwiającej kąpieli, szczególnie po długim czasie spędzonym w słońcu;
  • Delfiniarium, gdzie możliwa jest sprawiająca niesamowitą frajdę zabawa w towarzystwie pięknych morskich ssaków;
  • Park Josone, czyli malownicze miejsce w sam raz na spokojny, romantyczny spacer;
  • rejs katamaranem na Cayo Blanco – małą, uroczą wysepkę;
  • a nawet Jeep Safari, na jakie możesz skusić się w ramach organizowanego przez nas pobytu w Varadero.

Varadero - perła Karaibów, piękne piaszczyste plaże, błękitna laguna, Tropical Sun Tours

Varadero - perła Karaibów, wygodne i dobrze wyposażone hotele, Tropical Sun Tours

Przepis na udane wakacje? Kuba, tropikalne słońce, przyjaźni ludzie i zapierające dech w piersiach widoki. Zaznaj magii Varadero oraz innych zakątków Kuby jeszcze w tym roku – zapraszamy do kontaktu!

Varadero – Perła Karaibów, hotele w Varadero, Saturno Cave, Delfinarium, Park Josone, Jeep Safari czy rejs katamaranem na Cayo Blanco, Tropical Sun Tours

Wróć do artykułów
Tropical Sun Tours
,
Artykuł Tropical Sun Tours
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun