Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Artykuły Dominikana

Saona – południowa perła Dominikany

Dominikana pełna jest urokliwych miejsc, których widok potrafi wywołać okrzyk zachwytu nawet u najbardziej wymagających turystów. Bez wątpienia należy do nich druga pod względem wielkości wyspa tego malowniczego kraju, czyli Saona. Wycieczki po jej obszarze oraz morskie żeglugi wzdłuż linii brzegowej należą do najpiękniejszych na całej Dominikanie, a tamtejsze plaże to prawdziwa uczta dla oczu i serca. W miejscu takim jak to możesz się zakochać!

Saona - południowa perła Dominikany

Saona jest jedną z najliczniej odwiedzanych przez turystów wysp na Dominikanie, a mimo to nie straciła swojego wyjątkowego, dziewiczego uroku. Wszystko dzięki temu, że nie ma na niej żadnych kurortów ani silnie rozwiniętej infrastruktury turystycznej, która ingerowałaby w jej naturalny krajobraz. Uwagę przyciągają natomiast gęsto porośnięte palmami kokosowymi wybrzeże, biała, piaszczysta plaża oraz idealnie lazurowa, przezroczysta woda. Mając przed sobą taki widok, chce się tylko więcej!

Zwiedzanie DominikanySaona - południowa perła Dominikany

Saona - południowa perła Dominikany

Saona idealna dla wycieczek. Polacy na Dominikanie stanowią całkiem liczną część turystów. Pokaźne grono wczasowiczów z Polski, którzy chcą zaznać niepowtarzalnych uroków wyspy Saona, zaowocowało powstaniem biur zajmujących się organizacją wycieczek fakultatywnych właśnie z myślą o Polakach. Program Tropical Sun Tours jest atrakcyjny szczególnie dla tych, którzy pragną nie tylko porządnie wypocząć w tropikalnym słońcu, lecz także przeżyć niezapomnianą przygodę. Polscy przewodnicy (Dominikana to ich drugi dom!) każdego sezonu zabierają turystów w niezwykłe miejsca, których wyspa Saona jest pełna, a do których trudno dotrzeć na własną rękę. Firma oferuje swoje usługi wszystkim spragnionym egzotycznych wrażeń, niezależnie od tego, z jakiego biura podróży korzystają, udając się na Dominikanę.

Saona - najpiękniejsza wyspa DominikanySaona - południowa perła Dominikany, plaża, leżaki

Saona - południowa perła Dominikany, Piscina Natural

Jedną z głównych atrakcji, jakich można (i koniecznie trzeba!) spróbować, jest rejs wzdłuż wyspy Saona katamaranem. Znajdując się na wodzie, w odpowiedniej odległości od brzegu, i delektując się pysznym karaibskim rumem, jesteś w stanie w pełni doświadczyć piękna dzikiej przyrody, z jakiej słynie tamtejszy park narodowy – Del Este. I do tego ta świadomość, że najlepsze dopiero przed Tobą… Spacery po aksamitnej, niezatłoczonej plaży i kąpiele w ciepłych wodach Morza Karaibskiego – czego chcieć więcej?
Wycieczki fakultatywne na Saona z ramienia Tropical Sun Tours gwarantują pełne bezpieczeństwo, niezapomniane przeżycia i cudowny czas spędzony w miejscach rodem z raju. Nie wierzysz? Cóż, pozostaje przekonać się samemu!

Wróć do artykułów
Tropical Sun Tours
,
Artykuł Tropical Sun Tours
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun