Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Artykuły Dominikana

Ślub na Dominikanie

Dominikana to jedno z wymarzonych miejsc do organizacji ślubu na plaży. Wiele par marzy o ślubie na plaży , jednak to na Dominikanie znajdziemy najbardziej sprzyjający organizacji ślubów klimat.

Ślub na Dominikanie formalnościDominikana, formalności, opinie, podpisanie dokumentów, romantyczne.com, Tropical Sun

Przede wszystkim formalności urzędowe nie trwają zbyt długo co oznacza, że od podjęcia decyzji do organizacji ślubu wystarczy miesiąc. Zdarza się, że organizowaliśmy śluby w jeszcze szybszym czasie, natomiast wymaga to perfekcyjnej współpracy przyszłej pary młodej z naszymi koordynatorami ślubnymi i stosunkowo nieskomplikowanej sytuacji prawnej nowożeńców.
Procedurą formalności urzędowych, łącznie z tłumaczeniem przysięgłym dokumentów i ich apostilowaniem w MSZ zajmuje się nasz koordynator. Jest to dodatkowy bezpłatny serwis, który wyróżnia nas na rynku i jest dużym ułatwieniem dla przyszłych nowożeńców, a naszej parze pozostaje jedynie dostarczenie dokumentów z Urzędu Stanu Cywilnego według przesłanego wykazu. 
Po ceremonii konieczne jest jeszcze zalegalizowanie związku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Polsce i tutaj nie zostawiamy pary młodej, przygotowując niezbędne dokumenty i dbając o to aby zostały wspomnienia wspaniałych chwil a nie procedur administracyjnych.

Ślub na Dominikanie opinieDominikana, formalności, opinie, dokumenty, taniec na plaży, romantyczne.com, Tropical Sun

Ślub to wydarzenie niezwykłe bez względu na to czy to pierwszy i z założenia jedyna w życiu ceremonia czy też kolejna uroczystość. Rozumiemy naszych klientów i zdajemy sobie sprawę, że kluczem do pełnego zadowolenia jest perfekcja i dbałość o detale. Jeżeli rozważacie Państwo ślub na Dominikanie to zachęcamy do zapoznania się z opiniami par które zdecydowały się powiedzieć tak na Karaibach.
Każda para jest indywidualna i każda para jest dla nas wyjątkowa. Opisane przeżycia czy sesje z którymi możecie się Państwo zapoznać w naszej galerii zdjęć są jedynie inspiracją do kolejnych ceremonii. Jesteśmy otwarci na pomysły, sugestie i życzenia, które w ramach możliwości staramy się spełniać.

Ślub na Dominikanie jakie dokumentyDominikana, formalności, opinie, dokumenty, gazebo, romantyczne.com, Tropical Sun

Lista dokumentów niezbędnych do zawarcia związku małżeńskiego na terenie Republiki Dominikany jest uzależniona od statusu ceremonii, mamy tu na myśli ślub kościelny lub ślub cywilny. Warto przy tym pamiętać, że ślub kościelny jest możliwy do zorganizowania wyłącznie w dominikańskim kościele (wymóg prawa kościoła rzymskokatolickiego).
W przypadku ślubu kościelnego para potrzebuje więcej czasu na zgromadzenie odpowiednich dokumentów wymaganych przez Kościół Rzymskokatolicki. Ślub na Dominikanie, podobnie jak w Polsce jest ślubem konkordatowym więc oprócz zaświadczeń kościelnych dostarcza się dokumenty z Urzędu stanu Cywilnego. 
Ceremonia oficjalna z urzędnikiem nazywanym na Dominikanie Sędzią Pokoju wymaga od przyszłych nowożeńców dokumentów potwierdzających aktualne dane osobowe i stan cywilny, które można uzyskać w Urzędzie Stanu Cywilnego. 
Po stronie par dla których organizujemy nasze uroczystości jest zebranie wymaganych dokumentów (służymy tutaj wsparciem z naszego doświadczenia) natomiast za cała resztę procedur organizacyjnych odpowiada zespół koordynatorów Romantyczne.com i Tropical Sun Tours. 
Ostatnim dokumentem potwierdzającym zawarcie związku małżeńskiego jest Akt Ślubu apostilowany w Santo Domingo a następnie tłumaczony i legalizowany w Polskim urzędzie. Jest to kolejna wyróżniająca nas usługa, którą mogą zlecić nam nowożeńcy.

Dominikana, formalności, opinie, dokumenty, urzędnik, romantyczne.com, Tropical Sun
Wróć do artykułów
Tropical Sun Tours
,
Artykuł Tropical Sun Tours
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun