Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem

W lutym 2019 skorzystaliśmy z trzech wycieczek organizowanych przez biuro Tropical Sun. Wszystkie zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem. Niczego tam nie brakowało. Polecam wyprawę na wieloryby, wprawdzie nie było spektakularnych wyskoków ale i tak wrażenia ogromne. Saona – wyspa wręcz bajeczna. Punkt programu, którego nie można pominąć będąc na Hispanioli (czytaj Dominikanie). No i Vida Dominicana – krótka, jednodniowa objazdówka, jednak z wieloma atrakcjami: manufaktura cygar, ogrody owocowe, przedszkole, sanktuarium Maryjne, wspaniała klimatyczna restauracja i wiele, wiele innych atrakcji. Dziękujemy pani Oli za mile spędzony czas i za wszystkie ciekawostki z życia Dominikańczyków.
Polecam na 100% Waldemar Grela

Pozdrawiam - Waldemar

Vida Dominikana - wycieczka fakultatywne

Dwa oblicza Kuby, kubańskie samochody, Tropical Sun

Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Witamy serdecznie

Pragniemy podziękować Wam za piękną przygodę, którą przeżyliśmy w czasie przygotowanego perfekcyjnie przez Was naszego wyjazdu na Dominikanę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dwa oblicza Kuby

To niesamowite. Można się było poczuć jak prawdziwy Kubańczyk może biedniej jak w hotelu ale bardzo radośnie i tak swojsko.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana - Super zadowoleni z organizacji i wycieczek fakultatywnych

Jesteśmy w 100% zadowoleni z organizacji wyjazdu jak i wycieczek fakultatywnych. Cudowne dwa tygodnie były spełnieniem naszych marzeń!!!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun