Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem

W lutym 2019 skorzystaliśmy z trzech wycieczek organizowanych przez biuro Tropical Sun. Wszystkie zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem. Niczego tam nie brakowało. Polecam wyprawę na wieloryby, wprawdzie nie było spektakularnych wyskoków ale i tak wrażenia ogromne. Saona – wyspa wręcz bajeczna. Punkt programu, którego nie można pominąć będąc na Hispanioli (czytaj Dominikanie). No i Vida Dominicana – krótka, jednodniowa objazdówka, jednak z wieloma atrakcjami: manufaktura cygar, ogrody owocowe, przedszkole, sanktuarium Maryjne, wspaniała klimatyczna restauracja i wiele, wiele innych atrakcji. Dziękujemy pani Oli za mile spędzony czas i za wszystkie ciekawostki z życia Dominikańczyków.
Polecam na 100% Waldemar Grela

Pozdrawiam - Waldemar

Vida Dominikana - wycieczka fakultatywne

Dwa oblicza Kuby, kubańskie samochody, Tropical Sun

Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Dwa oblicza Kuby

To niesamowite. Można się było poczuć jak prawdziwy Kubańczyk może biedniej jak w hotelu ale bardzo radośnie i tak swojsko.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana - Super zadowoleni z organizacji i wycieczek fakultatywnych

Jesteśmy w 100% zadowoleni z organizacji wyjazdu jak i wycieczek fakultatywnych. Cudowne dwa tygodnie były spełnieniem naszych marzeń!!!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Bajeczna plaża na ślub tylko dla nas

Chcemy serdecznie podziękować za wyjątkowy, wspaniały, jedyny dzień ślubu na plaży w niepowtarzalnych i bajkowych okolicznościach Dominikany, który z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zorganizowany został przez ekipę Romantyczne.com i Tropical

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun