Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem

W lutym 2019 skorzystaliśmy z trzech wycieczek organizowanych przez biuro Tropical Sun. Wszystkie zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem. Niczego tam nie brakowało. Polecam wyprawę na wieloryby, wprawdzie nie było spektakularnych wyskoków ale i tak wrażenia ogromne. Saona – wyspa wręcz bajeczna. Punkt programu, którego nie można pominąć będąc na Hispanioli (czytaj Dominikanie). No i Vida Dominicana – krótka, jednodniowa objazdówka, jednak z wieloma atrakcjami: manufaktura cygar, ogrody owocowe, przedszkole, sanktuarium Maryjne, wspaniała klimatyczna restauracja i wiele, wiele innych atrakcji. Dziękujemy pani Oli za mile spędzony czas i za wszystkie ciekawostki z życia Dominikańczyków.
Polecam na 100% Waldemar Grela

Pozdrawiam - Waldemar

Vida Dominikana - wycieczka fakultatywne

Dwa oblicza Kuby, kubańskie samochody, Tropical Sun

Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Z czystym sumieniem polecamy

Podsyłam krótki filmik z naszego pobytu na Dominikanie z Tropical Sun Tours

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm

Wspaniały czas jaki mieliśmy szczęście spędzić na Dominikanie to pamiątka na całe nasze życie :-) Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm, tych miłych ludzi do dziś nam nie mija, choć to już tydzień od powrotu..

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Ślub w rajskim zakątku świata

Luty.... Lecimy... Zachwyt jaki wywarła na nas wyspa zaćmił umysły mgiełką zauroczenia. I tak już zostało do końca. Czuliśmy się jakby w letargu chłonąc otaczająca nas atmosferę relaksu, swobody i wszechobecnej muzyki.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun