Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem

W lutym 2019 skorzystaliśmy z trzech wycieczek organizowanych przez biuro Tropical Sun. Wszystkie zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem. Niczego tam nie brakowało. Polecam wyprawę na wieloryby, wprawdzie nie było spektakularnych wyskoków ale i tak wrażenia ogromne. Saona – wyspa wręcz bajeczna. Punkt programu, którego nie można pominąć będąc na Hispanioli (czytaj Dominikanie). No i Vida Dominicana – krótka, jednodniowa objazdówka, jednak z wieloma atrakcjami: manufaktura cygar, ogrody owocowe, przedszkole, sanktuarium Maryjne, wspaniała klimatyczna restauracja i wiele, wiele innych atrakcji. Dziękujemy pani Oli za mile spędzony czas i za wszystkie ciekawostki z życia Dominikańczyków.
Polecam na 100% Waldemar Grela

Pozdrawiam - Waldemar

Vida Dominikana - wycieczka fakultatywne

Dwa oblicza Kuby, kubańskie samochody, Tropical Sun

Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Kuba - perła Karaibów

W tamtym roku dzięki Tropical Sun spędziliśmy wspaniałe wakacje na Dominikanie, bardzo zadowoleni z profesjonalnie przygotowanego przez biuro wyjazdu postanowiliśmy w tym roku wybrać się na Kubę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wakacje na Kubie

Po raz kolejny dziękujemy Tropical Sun i tym razem pani Kasi za profesjonalne zorganizowanie pobytu na Kubie. W czerwcu byliśmy w Barcelo Arenas Blancas położonym przy jednej z najpiękniejszych plaż Varadero.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Piękny urlop na Dominikanie

Od 11 do 21.05.2016 przebywaliśmy na Punta Cana w hotelu Vista Sol. Bardzo nam się podobał ten hotel. Atrakcją są zwierzęta: pawie, iguany, papugi... Piękna plaża, 3 baseny, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, miła obsługa.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun