Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne - Dominikana

Saona ADVENTURE VIP z Altos de Chavon
Saona ADVENTURE VIP z Altos de Chavon
Saona ADVENTURE VIP z Altos de Chavon
Saona ADVENTURE VIP z Altos de Chavon
Najwyższa jakość

Najlepsza i najbogatrza wersja SAONY na całym wybrzeżu

  • Altos de Chavon - zwiedzanie miasteczka - bilet w cenie
  • Super komfortowy szybki katamaran - toalety - damska i męska, 2 zadaszone poziomy, granitowy bar, prysznice ze słodką wodą, wygodne leżanki na pokładzie słonecznym, siedzenia z miękką tapicerką, 3 silniki po 300hp każdy, bezpieczny - brak obowiązku przebywania w niewygodnych kapokach, idealny dla dzieci - "faloodporny", niezatapialny
  • Plaża na Saonie w kameralna, wyjątkowo piękna z dala od masowych zatłoczonych plaż
  • Alkohole, drinki alkoholowe, napoje bezalkoholowe w cenie
  • Obiad z dedykowanym stolikiem dla grupy w cenie, serwis na wysokim poziomie z elegancka zastawą i metalowymi sztućcami, (nie używamy styropianowych talerzy, plastikowych noży i widelców, jednorazowych kubeczków) oddzielny bufet dla grupy (brak długich kolejek w trakcie lunchu)
  • Langusta wliczona w cenę dodatkowo do obiadu, na 1 osobę dorosłą - 1 cała langusta, nie tylko degustacja langusty jak u innych
  • Na pokładzie katamaranu poczęstunek w cenie
  • Wydłużony czas pobytu na rajskiej Saonie, głównym celu wycieczki. Dzięki szybkości naszej jednostki (nasz katamaran wraca 40 minut, inne do 3,5 godziny) zaoszczędzamy sporo czasu na zabawę na wyspie.
  • W rejonie Punta Cana, Uvero Alto, Cbeza de Toro, Bayahibe odbiór bezpośrednio z hotelu w cenie
  • Polski przewodnik Tropical Sun Tours

Karaibską przygodę rozpoczynamy unikalnym miasteczkiem Altos de Chavon zbudowanym z koralowca na wzór włoskiej architektury z XVI wieku. Niezwykła zabudowa z kościółkiem św. Stanisława Kostki, greckim amfiteatrem i wąskimi uliczkami w stylu weneckim, pozwoli na krótko uciec od teraźniejszości. Następnie docieramy autokarem do bajecznie położonego portu w Bayahibe. Tutaj przewidziany jest krótki postój z możliwością snorkelingu. Kolejne niezwykłe miejsce to „Piscina Natural”, zwana również największą „wanną Karaibów” z przepiękną turkusową wodą, białym piaskiem, na którym możemy zobaczyć czerwone rozgwiazdy. Wśród tej wspaniałej scenerii nadchodzi czas na poczęstunek i kąpiel - nasi Goście otrzymują drinki i napoje w trakcie relaksu w wodzie. Następnie wyruszamy w kierunku najpiękniejszej karaibskiej plaży Sueño del Caribe i po 20-minutowym rejsie docieramy na miejsce prawdziwego RAJU NA ZIEMI! Do naszej dyspozycji pozostaje otwarty bar z alkoholami i napojami, obiad  oraz langusta z grilla dla osób dorosłych. Prawie trzygodzinny pobyt na tej bajkowej plaży pozwala na indywidualne spacery po dzikich miejscach porośniętych tropikalną roślinnością i pochylonymi w pokłonie palmami kokosowymi. Niezapomniane chwile tych scenerii można utrwalić na profesjonalnych sesjach fotograficznych (należy zgłosić podczas kupna wycieczki).

Podczas trwania całej wycieczki drinki, zimne napoje, woda w cenie.

Powrót do hotelu ok. godz. 20.00

Uwaga:

Wymienione czasy są szacowane i mogą się różnić w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych oraz niespodziewanego wydarzenia.
Proponowany program wycieczki może nieznacznie różnić się od powyższego opisu - szczegóły u sprzedawcy.
PRZY ZAMÓWIENIU wycieczki z HOTELU Bahia Principe La Romana może być doliczona opłata za transfer do i z Bayahibe
 

Zarezerwuj wycieczkę

Wycieczka odbywa się 2 razy w tygodniu w poniedziałki, czwartki.

Rezerwuj

Ceny wycieczki

Standardowa cena:
Dorośli:
15000 USD
53477 PLN
Dzieci:
8000 USD
28521 PLN
Niemowlęta:
000 USD
000 PLN
CENA ONLINE:
Dorośli:
10999 USD
39213 PLN
Dzieci:
5999 USD
21387 PLN
Niemowlęta:
000 USD
000 PLN
Rezerwacja tylko:
Dorośli:
1999 USD
7127 PLN
Dzieci:
1999 USD
7127 PLN
Niemowlęta:
000 USD
000 PLN

Rezerwuj


+
-

+
-

* pola obowiązkowe