Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne Meksyk

NOWOŚĆ! Korona Jukatanu!
Meksyk - Tropical Sun Tours - NOWOŚĆ! Korona Jukatanu
Meksyk - Tropical Sun Tours - NOWOŚĆ! Korona Jukatanu
Meksyk - Tropical Sun Tours - NOWOŚĆ! Korona Jukatanu
Najwyższa jakość

Jedyny taki program w Meksyku! Dla osób pragnących pokaźnej dawki wrażeń!

NOWOŚĆ! Korona JukatanuJest to jedyna w swoim rodzaju szansa, aby zobaczyć aż trzy najpiękniejsze strefy archeologiczne na Jukatanie! Pierwszym punktem wycieczki jest przyjazd do Tulum, czyli jedno z najpiękniej położonych miast Majów. Zbudowane na skraju klifu roztacza spektakularne widoki na brzegi turkusowego morza Karaibskiego.

Mimo upływu stuleci Tulum nadal zachwyca i piastuje miejsce drugie w rankingu największych atrakcji Jukatanu. Przewidujemy tutaj czas wolny na zakup pamiątek i zdjęcia. Następnie udamy się na zwiedzanie ruin Coba. Jest to wciąż jedno z najbardziej tajemniczych miast Majów. Pokryte nieprzebraną dżunglą wciąż skrywa wiele tajemnic. Jest, to również jedno z nielicznych miast majańskiej cywilizacji na Jukatanie, gdzie wciąż możliwa jest wspinaczka na najwyższą, 42 metrową piramidę Nohoch Mul.

Nagrodą za pokonanie 120 stromych stopni jest widok, jaki roztacza się ze szczytu. Jest, to również jedyna szansa, by zobaczyć porośnięte gęstą dżunglą wzgórki kryjące we wnętrzu wciąż nie odsłonięte piramidy i świątynie, a także, by przekonać się, jak ogromne i wspaniałe było niegdyś to miasto.

Coba piastuje miejsce trzecie w rankingu największych atrakcji Jukatanu. Poruszać się po dżungli będziemy rikszami zwanymi przez miejscowych  limusina maya. W programie zwiedzanie najważniejszych obiektów tej strefy czyli: Świątynia Nohoch Mul, boiska do gry w pelote, Kościół, Pałac, Obserwatorium, fragment drogi Sacbe oraz pięknie rzeźbione majańskie stele.  Kolejnym punktem programu jest cenota Ikkil.

NOWOŚĆ! Korona JukatanuNajpopularniejsza i najliczniej odwiedzana cenota na całym Jukatanie. Jest, to cenota o charakterze otwartym o niezwykłej urodzie i głębokości. Wchodząc do środka przenoszą się Państwo do scenerii rodem z filmu Avatar.

Będzie to okazja do kąpieli oraz podziwiania niezwykłego zjawiska przyrodniczego. Nad cenotą znajduje się restauracja, w której zostanie podany obiad w formie bufetu. Ostatnim przystankiem jest Chichen Itza, czyli miasto, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO niedawno również ogłoszona została jednym z 7 nowych cudów świata! Ta ogromna twierdza Majów budowana była na przełomie niemal 1000 lat, a więc można tu zaobserwować doskonałe przykłady różnych stylów architektonicznych Majów.

W planie mamy obejrzenie: jednego z największych w Mezoameryce boisk do Gry w Pelote, Świątynia Kukulkana, Świątynia Jaguarów, Ołtarz planety Wenus, Świątynia Wojowników, Pałac Tysiąca Kolumn, Grobowiec Kapłana Osario, Obserwatorium Astronomiczne. Po zwiedzaniu przewidziany jest czas wolny.

Uwaga! Wymienione czasy oraz kolejność zwiedzania są szacowane i mogą się różnić w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych oraz niespodziewanego wydarzenia. Całą wycieczkę będzie towarzyszył nam polski przewodnik. Wyjazd z hoteli ok godziny 6:30.

Wycieczka dla dzieci od 10 roku życia.

Wycieczka odbywa się Raz w tygodniu w niedziele.

Ceny wycieczki

Playa del Carmen

CENA ONLINE:
Dorośli:
19400   USD
16500   USD
72917   PLN
 62017 PLN
Dzieci:
9400   USD
8500   USD
35331   PLN
 31948 PLN
Przedpłata:
Dorośli:
1000   USD
 3759 PLN
Dzieci:
1000   USD
 3759 PLN

Rezerwuj
Cancun

CENA ONLINE:
Dorośli:
21300   USD
17500   USD
80058   PLN
 65776 PLN
Dzieci:
10600   USD
9500   USD
39841   PLN
 35707 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN
Przedpłata:
Dorośli:
1000   USD
 3759 PLN
Dzieci:
1000   USD
 3759 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN

Rezerwuj
Wszystkie wycieczki


+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun