Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Artykuły Kuba

Iberostar Varadero – recenzja hotelu

Egzotyczne otoczenie w połączeniu z klasycznym wyglądem – to właśnie cechuje hotel Iberostar Varadero. Pięć gwiazdek hotelu all inclusive gwarantuje wysoki standard wakacji na Kubie. Jest to miejsce idealne zarówno na rodzinne wakacje z dziećmi, jak i na romantyczny pobyt we dwoje. Dlaczego wyróżnia się spośród innych hoteli na wyspie? Tu możesz poznać prawdziwy smak Kuby i zaznać wypoczynku przed duże „W”!

Hotel Iberostar Varadero, Iberostar Varadero recenzja, hotele Kuba, wakacje na Kubie, Tropical Sun Tours

Hotel Iberostar Varadero, Iberostar Varadero recenzja, hotele Kuba, wakacje na Kubie, Tropical Sun Tours

Hoteli na Kubie dostatek, jednak nie każdy jest w stanie zaspokoić wysokie oczekiwania wymagających turystów. Iberostar Varadero posiada 386 pokoi zlokalizowanych w 11 budynkach kubańskiego kompleksu. Każdy pokój posiada pełne wyposażenie i wiele udogodnień.  Wygląd obiektu jest zainspirowany stylem kolonialnym, który idealnie wpisuje się w kubańską atmosferę. Hotel otoczony jest bujną roślinnością i rodzimymi, egzotycznymi wodami.

Świetna lokalizacja i nie tylko

Hotel może pochwalić się lokalizacją, gdyż znajduje się naprzeciw pięknej plaży Varadero. Lazurowy kolor wody kontrastujący z bielą drobnego piasku tworzy połączenie, od którego trudno oderwać wzrok. Tu nie musisz obawiać się tłumów ludzi, którzy zakłócą twój odpoczynek. Plaża jest zadbana, a dla gości są dostępne parasole i leżaki. Nie można zapomnieć o hotelowym Beach Snack Barze serwującym niepowtarzalne mojito, którego zdecydowanie warto spróbować w takim rajskim otoczeniu. Sama okolica posiada wiele atrakcji, takich jak delfinarium czy Rezerwat Ekologiczny Varahicacos. Jednakże wróćmy do hotelu, gdyż obiekt oferuje naprawdę wiele! 

Iberostar VaraderoHotel Iberostar Varadero, Iberostar Varadero recenzja, hotele Kuba, wakacje na Kubie, Tropical Sun Tours

Na terenie hotelu znajdują się 4 baseny i basen dla dzieci. Kidsclub i Maxiclub sprawiają, że najmłodsi mają do dyspozycji przystosowany kąt do zabaw – można również poprosić o opiekę nad dzieckiem. Rozbudowana lista aktywności i sportów, jakie zapewnia hotel, nie pozwoli wam się nudzić. Dodatkowo za opłatą dostępne jest Spa Sensation z sauną, usługą masażu i salonem kosmetycznym. Iberostar Varadero zna potrzeby europejskich gości i sprawnie stawia im czoła.

Smaczne wakacje na Kubie

Jak mówi stare powiedzenie: przez żołądek do serca. Hotel Iberostar Varadero, dbając o gości, zapewnia bogatą ofertę gastronomiczną, trafiającą w różne gusta. Wakacje na Kubie mogą być naprawdę pyszne. Pięć restauracji na terenie hotelu zapewnia gwarancję smaku na najwyższym poziomie. Kuchnia kubańska, japońska, śródziemnomorska, międzynarodowa… –  każdy znajdzie coś dla siebie, nawet jeśli jest wybrednym smakoszem. Oprócz restauracji hotel zadbał o zróżnicowane oferty barów.

Hotel Iberostar Varadero, Iberostar Varadero recenzja, hotele Kuba, wakacje na Kubie, Tropical Sun Tours

Hotel Iberostar Varadero, Iberostar Varadero recenzja, hotele Kuba, wakacje na Kubie, Tropical Sun Tours

Podsumowując, Hotel Iberostar Varadero to miejsce idealne na spełnienie karaibskich marzeń. Bogata oferta 5-gwiazdkowego kompleksu zaspokoi wszystkie podróżnicze oczekiwania. Zapraszamy!

Wróć do artykułów
Tropical Sun Tours
,
Artykuł Tropical Sun Tours
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun