Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Artykuły Dominikana

Dominikana - jak podróżować bezpiecznie w tropikach

Wycieczki fakultatywne na Dominikanie to doskonała okazja, by w pełni zaznać uroków tego wyjątkowego kraju. To także duża ulga w kwestii planowania i organizowania wypadów w różne jego zakątki. Dziś podpowiadamy, jak w bezpieczny i spokojny sposób spędzić urlop na Dominikanie i jednocześnie przeżyć niezapomnianą przygodę.

Wyspa SaonaDominikana jak podróżować bezpiecznie w tropikach, Tropical Sun Tours

Polacy na Dominikanie coraz częściej decydują się na wsparcie biur turystycznych w zakresie organizacji swojego pobytu w tropikach. Spędzając czas na własną rękę, z pewnością ominęliby wiele zapierających dech w piersiach miejsc i jedynych w swoim rodzaju atrakcji. Z podróżowaniem samemu wiąże się również wiele trudności i niebezpieczeństw, których każdy turysta chciałby uniknąć. Jest na szczęście prosty sposób na to, by podczas egzotycznych wakacji bawić się doskonale i nie musieć o nic się martwić – wycieczki fakultatywne.

Dominikana jak podróżować bezpiecznie w tropikach, Tropical Sun Tours

Dominikana jak podróżować bezpiecznie w tropikach, Tropical Sun Tours

Zwiedzanie Dominikany pewnym krokiem.

Niemal natychmiast po przybyciu na Dominikanę na Twoim horyzoncie zaczną pojawiać się liczne biura i stoiska z ofertami wycieczek do różnych miejsc. Nie warto jednak łapać się czegokolwiek. Takie lokalne firmy miewają różną politykę, podejście do klienta oraz system ubezpieczeniowy, nie wspominając nawet o jakości usług. Wyrastające jak grzyby po deszczu drobne organizacje turystyczne nieustannie prześcigają się w proponowaniu rozmaitych promocji cenowych, zaniedbując przy tym inne istotne aspekty swojej działalności. Właśnie dlatego dobrze jest już wcześniej zorientować się, komu warto powierzyć organizację swojego cennego czasu w tak pięknych miejscach jak Saona, Samaná, Punta Cana czy Bayahibe.

Jak podróżować bezpiecznie ?Dominikana jak podróżować bezpiecznie w tropikach, Tropical Sun Tours

Polskie biuro Tropical Sun Tours od wielu lat organizuje pobyt rodzimych turystów w egzotycznych krajach. Jest to jedyny w Polsce licencjonowany operator podróży zarejestrowany w Polsce, który ma jednocześnie swój odpowiednik, licencjonowaną spółkę Tropical Sun Tours zarejestrowaną na terenie Dominikany, dzięki czemu jawi się jako pewny partner w kwestiach związanych ze zwiedzaniem i doświadczaniem tropikalnego raju na Karaibach.

Dominikana – wakacje marzeń na wyciągnięcie ręki.

Wszelkie wyprawy z ramienia Tropical Sun Tours prowadzą polscy przewodnicy. Dominikana posiada wiele wspaniałych miejsc, do których każdego sezonu organizowana jest niejedna wycieczka. Samana, Saona, Punta Cana i Bayahibe to tylko niektóre z nich. Jako polskie biuro podróży w tropikach posiadamy wszystkie wymagane ubezpieczenia i licencje. Co istotne, z naszych miejscowych usług (wycieczki, atrakcje itp.) możesz skorzystać niezależnie od tego, z jakim biurem podróży załatwiałeś sam przelot oraz pobyt na Dominikanie.  

Brzmi dogodnie? To nie pozory – zapraszamy do kontaktu! 

Dominikana jak podróżować bezpiecznie w tropikach, Tropical Sun Tours

Dominikana jak podróżować bezpiecznie w tropikach, Tropical Sun Tours

Wróć do artykułów
Tropical Sun Tours
,
Artykuł Tropical Sun Tours
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun