Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne Dominikana

Adventure Dominicana
Aventura Domincana - Dominikana
Aventura Domincana - Dominikana
Aventura Domincana - Dominikana
Najwyższa jakość

Warunkiem skorzystania z oferty jest dokonanie zakupu minimum 7 dni przed datą pierwszej wycieczki! Oferta ważna do końca czerwca!

Wycieczka dla osób, które chcą zobaczyć naturalną, prawdziwą i niekomercyjną Dominikanę przemieszczając się terenową ciężarówką. Jadąc takim środkiem transportu, mamy niesamowitą szansę zobaczyć miejsca, gdzie nie dojeżdżają zwylki turyści. Czeka nas dzień wypełniony emocjami. Przemierzymy klasyczne dominikańskie wioski, fascynujące, porośnięte palmami okolice Kordyliery Wschodniej, bardzo charakterystyczne dla tego obszaru oraz uprawy trzciny cukrowej a także pola ryżowe. Odwiedzimy autentyczne dominikańskie domistwo, a także miasto Higuey, odwiedzając lokalny targ oraz niezwykłą bazylikę, która jest jedną z najbardziej znanych z pielgrzymek na Karaibach .

Aventura Domincana

Aventura Domincana

Będziemy także mieli okazję zawitać do manufaktury cygar, gdzie zasmakujemy dominikańskich cygar samodzielnie skręconych pod okiem profesjonalisty. Kolejny dominikański specjał - mamajuana będzie czekać na naszą degustację, a dla chętnych możliwość spróbowania soku z trzciny cukrowej, świeżo parzonej kawy, czy prawdziwego, przepysznego kakao. Odwiedzając mało odwiedzaną rzekę Anamuya, będziemy mogli wykąpać się chłodząceym nurcie w tropikalnym klimacie. Odwiedzając w typowe wiejskie gospodarstwio będziemy mieli szansę zaobserwować jak powtaje mamajuana, kakao, kawa i rum. Tropikalne owoce, takie jak papaja, mango, banany czy avokado rosną tu w sposób naturalny.

Aventura Domincana

Aventura Domincana

Zawitamy także do jednego lokalnych “colmado”, będącego niemalże nieodłącznym elementem wszystkich dominikańskich miasteczek i osad. Wycieczka ta pozwoli każdemu z Was poczuć, że zobaczyliście coś więcej niż plażowanie w nadmorskich kurortach, a nasi doświadczeni polscy przewodnicy przekażą Wam informacje i wiedzę, która pozwoli na zupełnie inne spojrzenie na Dominikanę. Na koniec naszej eskapady skierujemy się na  urokliwą plażę Macao, gdzie surferzy prubują swoich sił na karaibskich falach.

Podczas trwania całej wycieczki drinki, zimne napoje, woda w cenie. Wycieczka realizowana jest wraz z polskim przewodnikiem Tropical Sun Tours.

W rejonie Punta Cana, Uvero Alto, Cabeza de Toro odbiór bezpośrednio z hotelu w cenie.

W regionie Bayahibe z hoteli m.in. Viva Wydham Palace i Beach, Be Live Collection Canoa, Catalonia Gran Dominicus, Dreams La Romana oraz Iberostar Hacienda Dominicus koszt transferu wynosi +20$/ os.

Uwaga!

Wymienione czasy są szacowane i mogą się różnić w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych oraz niespodziewanego wydarzenia.
Proponowany program wycieczki może nieznacznie różnić się od powyższego opisu - szczegóły u sprzedawcy.

Nasze wycieczki w pakiecie z Saona Luxury VIP zawsze są w najlepszej cenie. Lista wszystkich wycieczek dostępna jest tutaj: Dominikana wycieczki po polsku

Warunkiem skorzystania z oferty FIRST MINUTE jest dokonanie zakupu minimum 7 dni przed datą pierwszej wycieczki! Oferta ważna do końca czerwca!

Wycieczka odbywa się w wtorki, piątki.

Ceny wycieczki

Czerwiec EXTRA -22%

RABAT ONLINE
promocja -22% :
Dorośli:
6399   USD
4999   USD
23879   PLN
 18654 PLN
Dzieci:
5799   USD
3199   USD
21640   PLN
 11937 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN
Przedpłata:
Dorośli:
1999   USD
 7459 PLN
Dzieci:
1999   USD
 7459 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN

Rezerwuj
Cena regularna

RABAT ONLINE
promocja -22% :
Dorośli:
7999   USD
6399   USD
29849   PLN
 23879 PLN
Dzieci:
5799   USD
3999   USD
21640   PLN
 14923 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN
Przedpłata:
Dorośli:
1999   USD
 7459 PLN
Dzieci:
1999   USD
 7459 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN

Rezerwuj
Wszystkie wycieczki


+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun