Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne Dominikana

Adventure Dominicana + Playa Macao
Adventure Domincana - Dominikana
 Adventure Domincana - Dominikana
Adventure Domincana - Dominikana
Najwyższa jakość

Wycieczka dla osób, które chcą zobaczyć naturalną, prawdziwą i niekomercyjną Dominikanę przemieszczając się terenową ciężarówką. Jadąc takim środkiem transportu, mamy niesamowitą szansę zobaczyć miejsca, gdzie nie dojeżdżają zwylki turyści. Czeka nas dzień wypełniony emocjami. Przemierzymy klasyczne dominikańskie wioski, fascynujące, porośnięte palmami okolice Kordyliery Wschodniej, bardzo charakterystyczne dla tego obszaru oraz uprawy trzciny cukrowej a także pola ryżowe. Odwiedzimy autentyczne dominikańskie domistwo, a także miasto Higuey, odwiedzając lokalny targ oraz niezwykłą bazylikę, która jest jedną z najbardziej znanych z pielgrzymek na Karaibach .

Aventura Domincana

Aventura Domincana

Będziemy także mieli okazję zawitać do manufaktury cygar, gdzie zasmakujemy dominikańskich cygar samodzielnie skręconych pod okiem profesjonalisty. Kolejny dominikański specjał - mamajuana będzie czekać na naszą degustację, a dla chętnych możliwość spróbowania soku z trzciny cukrowej, świeżo parzonej kawy, czy prawdziwego, przepysznego kakao. Odwiedzając mało odwiedzaną rzekę Anamuya, będziemy mogli wykąpać się chłodząceym nurcie w tropikalnym klimacie. Odwiedzając w typowe wiejskie gospodarstwio będziemy mieli szansę zaobserwować jak powtaje mamajuana, kakao, kawa i rum. Tropikalne owoce, takie jak papaja, mango, banany czy avokado rosną tu w sposób naturalny.

Aventura Domincana

Aventura Domincana

Zawitamy także do jednego lokalnych “colmado”, będącego niemalże nieodłącznym elementem wszystkich dominikańskich miasteczek i osad. Wycieczka ta pozwoli każdemu z Was poczuć, że zobaczyliście coś więcej niż plażowanie w nadmorskich kurortach, a nasi doświadczeni polscy przewodnicy przekażą Wam informacje i wiedzę, która pozwoli na zupełnie inne spojrzenie na Dominikanę. Na koniec naszej eskapady skierujemy się na  urokliwą plażę Macao, gdzie surferzy próbują swoich sił na karaibskich falach.

Podczas trwania całej wycieczki drinki, zimne napoje, woda w cenie. Wycieczka realizowana jest wraz z polskim przewodnikiem Tropical Sun Tours.

Uwaga!

Wymienione czasy są szacowane i mogą się różnić w zależności od natężenia ruchu i warunków pogodowych oraz niespodziewanego wydarzenia.
Proponowany program wycieczki może nieznacznie różnić się od powyższego opisu - szczegóły u sprzedawcy.

Nasze wycieczki w pakiecie z Saona Luxury VIP zawsze są w najlepszej cenie. Lista wszystkich wycieczek dostępna jest tutaj: Dominikana wycieczki po polsku

Wycieczka odbywa się w piątki.

Ceny wycieczki

PROMOCJA ONLINE

CENA ONLINE:
Dorośli:
7999   USD
6499   USD
30745   PLN
 24980 PLN
Dzieci:
5799   USD
3999   USD
22289   PLN
 15371 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN
Przedpłata:
Dorośli:
1999   USD
 7683 PLN
Dzieci:
1999   USD
 7683 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN
Cena w pakiecie od:
Dorośli:
5499   USD
 21136 PLN
Dzieci:
3999   USD
 15371 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN

Rezerwuj
Wszystkie wycieczki


+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun