Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Artykuły Dominikana

Co robić na Dominikanie? Przegląd wycieczek cz. 1

Huśtawka nad przepaścią, lot na miotle, a może przejażdżka do źródła wody w siodle? Zapraszamy na pierwszą część cyklu, w którym udowadniamy, że wakacje na Dominikanie są świetnym pomysłem również dla tych, którzy nie mogą długo wysiedzieć w jednym miejscu!

Ilu wczasowiczów, tyle pomysłów na spędzenie wakacji w tropikach. Pogląd, że karaibskie kraje mają do zaoferowania tylko plaże, sporty wodne i imprezy w kurorcie, możemy włożyć między bajki. Ciekawych miejsc jest tu co niemiara, a nasze wycieczki fakultatywne to świetna okazja do odwiedzenia wielu z nich. Gdzie celujemy na początek?

Co robić na Dominikanie? Przegląd wycieczek cz. 1, Góra Redonda, konno po plaży, Tropical Sun Tours

Wycieczka na Górę Redonda

Nie każda wyprawa po Dominikanie musi oznaczać wielogodzinne przemieszczanie się w odległe zakątki kraju. Nasz program został przygotowany w taki sposób, że wystarczy wam zaledwie pół dnia, aby odwiedzić trzy wyjątkowe miejsca – i to w tempie pozwalającym nacieszyć się pięknymi widokami. Jego pierwszym punktem jest Montaña Redonda, na której będziecie mieli okazję cofnąć się do dziecięcych lat i zaznać nieco szalonej rozrywki.

Wszystko dzięki niepozornej huśtawce zawieszonej w taki sposób, że korzystając z niej, mamy przed sobą zapierający dech w piersiach krajobraz. Odpowiednia perspektywa pozwala zrobić zdjęcie osobie huśtającej się tak, że wygląda ona, jakby wisiała tuż nad przepaścią! Mało tego – Góra Redonda to też dobre miejsce, żeby… polatać na miotle. Jak to możliwe? Cóż, musicie tu przyjechać, by dowiedzieć się, w czym tkwi cała magia.

Co robić na Dominikanie? Przegląd wycieczek cz. 1, Góra Redonda, huśtawki, Tropical Sun Tours

Co robić na Dominikanie? Przegląd wycieczek cz. 1, Góra Redonda, lot na miotle, Tropical Sun Tours

Dziewicze klimaty Dominikany

Po zejściu z Montaña Redonda wybierzemy się na przejażdżkę przez niedotkniętą komercją, typową wieś dominikańską. Jej wyjątkowy czar sprawi, że przeniesiecie się w całkiem inne niż poznane do tej pory realia, mogąc zaznać uroków prawdziwie wyspiarskiego życia. A to nie koniec zwiedzania Dominikany. Ostatnim punktem w ramach tego półdniowego programu wycieczkowego będzie bezludna plaża El Limon. W tym dziewiczym miejscu wejdziecie w skórę Robinsona Crusoe, z tą różnicą, że towarzyszyć będzie wam kopytny przyjaciel, który dowiezie was do źródła pysznej wody kokosowej. Nie zaszkodzi również zażyć odprężającej kąpieli w lazurowym, ciepłym morzu – w końcu zasłużyliście na porządny odpoczynek!

Zarówno tę, jak i inne wycieczki po Dominikanie, które przedstawimy Wam w kolejnych częściach naszego cyklu, odbędziecie pod opieką polskiego przewodnika z Tropical Sun Tours. To wygodne rozwiązanie pozwoli Wam zapomnieć o troskach i w pełni oddać się przygodzie!

Co robić na Dominikanie? Przegląd wycieczek cz. 1, Góra Redonda, Tropical Sun Tours

Co robić na Dominikanie? Przegląd wycieczek cz. 1, Góra Redonda, lot na spadochronie, Tropical Sun Tours

Wróć do artykułów
Tropical Sun Tours
,
Artykuł Tropical Sun Tours
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun