Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Artykuły Dominikana

Hotele Punta Cana cz.I

Hotele Punta Cana cz.1, Baseny, Bar, Tropical Sun ToursDominikana każdego roku przyciąga setki tysięcy turystów z całego świata. Znakomite warunki na wypoczynek w tropikalnym słońcu i w otoczeniu zachwycającej przyrody przyczyniły się do rozwoju wielu kurortów, z których najpopularniejszym jest ten w Punta Cana.

To właśnie tam, wśród  palmowych gajów i w bliskim sąsiedztwie piaszczystych plaż, jak grzyby po deszczu wyrosły ekskluzywne hotele, prześcigające się nawzajem w standardach świadczonych usług. Chcąc ułatwić Ci nieco wybór, zapraszamy na pierwszą część przeglądu wybranych ofert all inclusive.

System all inclusive zakłada, że w cenie wyjazdu organizowanego za pośrednictwem biura podróży turysta posiada pełne wyżywienie i napoje, w związku z czym nie musi już za nie dopłacać na miejscu. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu płacisz raz za wszystko, a potem w pełni cieszysz się swoim wypoczynkiem, nie martwiąc się o nic.

Wczasy na Dominikanie z ramienia biura Tropical Sun Tours odbywają się właśnie na takiej zasadzie, a naszych turystów kierujemy tylko do sprawdzonych, najlepiej ocenianych hoteli w regionie.

Hotele Punta Cana cz.1, Baseny, Tropical Sun Tours

Hotele Punta Cana cz.1, Baseny, Tropical Sun Tours

Niezapomniany urlop na Dominikanie

Jednym z ośrodków, które zapewniają naszym klientom komfortowy pobyt, jest Hotel Bavaro Princess znajdujący się nieopodal plaży Bavaro, znanej z doskonałej jakości piasku i idealnie czystej wody. Hotel oferuje swoim gościom restauracje w formie bufetu i bary dostępne przez 24 godziny na dobę. Liczba mnoga jest tu nieprzypadkowa, bo mówimy o naprawdę pokaźnej liczbie lokali w obrębie jednego tylko ośrodka. Każdy z nich posiada własną, specyficzną kartę dań lub drinków, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś w sam raz dla siebie.

Hotele Punta Cana cz.1, Bar, Hotel Bavaro Princess, Tropical Sun Tours

Hotele Punta Cana cz.1, plaża wieczorem, Hotel Bavaro Princess, Tropical Sun Tours

Hotele na Dominikanie dla rodzin

Tym z Was, którzy planują rodzinne wakacje na Dominikanie, proponujemy natomiast Hotel Luxury Bahia Principe Fantasia. To miejsce, w którym Ty i Twoi najbliżsi zaznacie niezapomnianych przygód, fascynujących rozrywek i upragnionego relaksu jednocześnie. Do dyspozycji gości oddano baseny, kajaki, szkołę nurkowania i surfowania, ośrodek SPA, klub taneczny oraz wiele innych atrakcji. W tyle nie pozostaje Hotel Dreams Palm Beach położony na wybrzeżu Costa del Coco. Oferuje on m.in.:

  • spektakularne pokazy na żywo, 
  • filmy na dużym ekranie na plaży,
  • wieczory tematyczne w świetle księżyca,
  • jarmark z lokalnymi wyrobami i biżuterią, 
  • windsurfing,
  • waterpolo,
  • snorkeling,
  • miniklub „Explorer`s Club” dla najmłodszych,
  • klub „Core Zone” dla nastolatków
  • oraz całe mnóstwo innych rozrywek dla całej rodziny

Hotele Punta Cana cz.1, Bar, Hotel Luxury Bahia Principie Fantasia, widok z góry, Tropical Sun Tours

Hotele Punta Cana cz.1, Bar, Hotel Luxury Bahia Principie Fantasia, rodzinne pływanie, Tropical Sun Tours

To tylko niewielki procent interesujących ofert Dominikana all inclusive. Druga część przeglądu hoteli w Punta Cana już wkrótce, a tymczasem zapraszamy do zapoznania się z paletą usług Tropical Sun Tours. Dzięki nam Twoje wakacje na Dominikanie są na wyciągnięcie ręki!

Hotele Punta Cana cz.1, Bar, Hotel Dreams Palm Beach, widok z góry, Tropical Sun Tours

Hotele Punta Cana cz.1, Bar, Hotel Dreams Palm Beach, wieczór, Tropical Sun Tours

Wróć do artykułów
Tropical Sun Tours
,
Artykuł Tropical Sun Tours
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun