Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Artykuły Dominikana

Saona katamaranem

Wyspa Saona miejsce najczęściej odwiedzane przez turystów podróżujących do Dominikany. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia.

Bajkowy obrazek, który możecie spotkać na miejscu jest rzeczywiście uroczy i znam ludzi którzy dopływając do brzegu potrafili rozpłakać się z emocji.

Dziewicze plażeDominikana, Saona Island, Katamaran, wycieczki, wypoczynek, relaks, Karaiby, Tropical Sun

Nie bez powodu napisałem „obrazek, który możecie spotkać”, bo nie każda plaża na Saonie jest tak piękna. W zależności od organizatorów można dopłynąć na plaże bardzo zatłoczone, masowo przyjmujące turystów, gdzie trzeba czekać w kolejce po posiłek podawany przy tym na papierowych czy styropianowych tackach są też plaże bardzo kameralne z serwisem wysokiej jakości.

Dominikana, Saona Island, Katamaran, wycieczki, wypoczynek, relaks, toast, Karaiby, Tropical Sun
Dominikana, Saona Island, wycieczki, wypoczynek, relaks, powrót katamaranem, Karaiby, Tropical Sun

Saona Luxury VIP to wycieczka bardzo wysokiej jakości. Jakość, która nas wyróżnia to przede wszystkim, luksusowy motorowy Katamaran wyposażony w trzy silniki o łącznej mocy 900 km, dwa pokłady, dwie toalety, kamienny bar i prysznic ze słodką wodą. W przypadku organizowanej przez nas Saony Luxury VIP atrakcją samą w sobie jest rejs katamaranem po Morzu Karaibskim. Do tego dobre drinki na bazie markowego dominikańskiego rumu, przekąski, egzotyczne owoce, muzyka i animacje. Zwieńczeniem wspaniałej przygody jest dopłynięcie do pięknego odcinka, niezatłoczonej plaży na Saonie gdzie przy ładnie udekorowanych stołach zjemy pyszny lunch z całą grillowaną langustą i dodatkami do wyboru. Czas na relaks, piękne zdjęcia i równie przyjemna podróż powrotna.

Tak mija cały dzień karaibskiej przygody, która na długo pozostanie w przyjemnych wspomnieniach jej uczestników.

Wróć do artykułów
Tropical Sun Tours
,
Artykuł Tropical Sun Tours
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun