Podróże jakich oczekujesz

Artykuły - Dominikana

Saona katamaranem

Wyspa Saona miejsce najczęściej odwiedzane przez turystów podróżujących do Dominikany. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia.

Bajkowy obrazek, który możecie spotkać na miejscu jest rzeczywiście uroczy i znam ludzi którzy dopływając do brzegu potrafili rozpłakać się z emocji.

Nie bez powodu napisałem „obrazek, który możecie spotkać”, bo nie każda plaża na Saonie jest tak piękna. W zależności od organizatorów można dopłynąć na plaże bardzo zatłoczone, masowo przyjmujące turystów, gdzie trzeba czekać w kolejce po posiłek podawany przy tym na papierowych czy styropianowych tackach są też plaże bardzo kameralne z serwisem wysokiej jakości.

Saona Adventure VIP to wycieczka bardzo wysokiej jakości. Jakość, która nas wyróżnia to przede wszystkim, luksusowy motorowy Katamaran wyposażony w trzy silniki o łącznej mocy 900 km, dwa pokłady, dwie toalety, kamienny bar i prysznic ze słodką wodą. W przypadku organizowanej przez nas Saony Adventure VIP atrakcją samą w sobie jest rejs katamaranem po Morzu Karaibskim. Do tego dobre drinki na bazie markowego dominikańskiego rumu, przekąski, egzotyczne owoce, muzyka i animacje. Zwieńczeniem wspaniałej przygody jest dopłynięcie do pięknego odcinka, niezatłoczonej plaży na Saonie gdzie przy ładnie udekorowanych stołach zjemy pyszny lunch z całą grillowaną langustą i dodatkami do wyboru. Czas na relaks, piękne zdjęcia i równie przyjemna podróż powrotna.

Tak mija cały dzień karaibskiej przygody, która na długo pozostanie w przyjemnych wspomnieniach jej uczestników.

Tropical Sun Tours - Saona katamaranem
+
-

+
-

* pola obowiązkowe