Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Artykuły Kuba

Poczuj klimat prawdziwej Kuby

Kuba nazywana czasem ostatnim bastionem komunizmu, jest wyjątkowym miejscem na mapie świata. Jej nieuchwytny, staromodny klimat, a także otwartość i ciepło tamtejszych mieszkańców sprawiają, że kierunek ten jest wciąż niezwykle popularny wśród turystów. Różnorodne barwy Kuby ciężko poczuć tkwiąc w jednym miejscu. Dlatego oferujemy niestandardowe pobyty łączone pozwalające poczuć Państwu prawdziwy klimat Kuby.

Kilka dni w HavanieHawana, Kuba - poczuj prawdziwy klimat, Tropical Sun

Mieszanina ciężkiego zapachu kubańskich cygar, rumu i świeżo parzonej kawy wita nas u progu niemal każdego lokalu w Hawanie, stolicy wyspy. Uśmiechnięty barman zagada po hiszpańsku, a z głośników powita nas rytmiczna, lekko jazzująca muzyka, sprawiająca, że biodra same zakołyszą się do jej rytmu. Po pysznej i mocnej kawie czas na spacer- zrujnowane hawańskie budynki, wciąż zachwycają przytłumionym blichtrem dawnych lat, a po ulicach suną cuda klasycznej motoryzacji, stare buicky, packardy, chryslery, studebakery, hudsony, edsele i fordy, a nawet i czasem nasz polski maluch- to codzienność hawańskiej ulicy. Zamawiasz taksówkę i jeden z nich zabiera Cię w nostalgiczną podróż. Wieczorem salsa, kubańskie rytmu i słodki rum zawładną miastem. Dużo wrażeń? Ale to nie wszystko! Kuba ma do zaoferowania o wiele więcej…

Bajeczne plaże VaraderoVaradero, karaibska plaża, Kuba, Tropical Sun Tours

Gdy już nasycą się Państwo stolicą wyspy, pora odwiedzić Varadero - spokojny kurort, gdzie znajdziecie Państwo wytchnienie na jednych piękniejszych plaż wyspy. Lazurowa woda, biały piasek i słoneczna pogoda to idealne składniki udanego wypoczynku. Dodatkowo kubańska gościnność oraz przepyszny rum, z którego słynie wyspa- nic dodać nic ująć. Varadero to również raj dla miłośników sportów wodnych, a szczególnie kitesurfingu.  Na pewno nie można się tu nudzić. Rano odpoczynek na plaży, a wieczorem szaleństwo w rytm tutejszej muzyki, którą dosłownie żyją Kubańczycy.

Jednodniowy wypad do TrinidaduTrynidad, Kuba - jednodniowy wypad - Tropical Sun

Kolorowe domki, kameralne restauracje i nastrojowe uliczki z kostki brukowej, to właśnie Trinidad. Miasto rękodzieła, trzciny cukrowej i pięknej starówki. Z wieży widokowej Pałacu Cantero można podziwiać panoramę miasteczka, by później wstąpić na słodkiego drinka chanchanchara z limonki, miodu, cukru, kruszonego lodu i białego rumu. W tle leniwie sączy się kubańska muzyka, a my już zmierzamy na targ, gdzie królują energicznie nawołujące kobiety i ich różnobarwne cudeńka na sprzedaż takie jak chusty, obrusy, serwety, koraliki i lokalna biżuteria.

Kubański klimatKuba - poczuj prawdziwy klimat, plaża Varadero, samochody na Kubie, Tropical Sun

Kuba - poczuj prawdziwy klimat, plaża Varadero, samochody na Kubie, Tropical Sun

Kuba ma do zaoferowania dużo więcej niż można by podejrzewać, dlatego chcemy Państwu pokazać jej bogactwo poprzez oferowanie pobytów w kilku miejscach w czasie jednego wyjazdu. Oferujemy niestandardowe połączenia, umożliwiające Państwu poczuć niesamowity klimat Kuby - nietuzinkowej i wyjątkowej. Wyrusz z nami na Kubę i poczuj jej prawdziwy klimat!

Wróć do artykułów
Tropical Sun Tours
,
Artykuł Tropical Sun Tours
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun