Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Artykuły Dominikana

Wycieczki Dominikana

Republika Dominikany – niezwykłe miejsce na mapie Karaibów. Wiele osób kojarzy Dominikanę jako miejsce gwarantowanego słońca, pięknych plaż i dobrego rumu. Potwierdzamy to w 100%. Mało jednak osób wie, że Dominikana to miejsce wielu wspaniałych atrakcji, które można zaoferować turystom żądnym dodatkowych atrakcji i emocjonujących przeżyć.
Nasze wycieczki organizujemy w polskich grupach i z polskimi przewodnikami. Gwarantujemy dobrą zabawę i niepowtarzalny klimat. Hiszpańskie rytmy i polski temperament doskonale sprawdzają się na wycieczkach fakultatywnych takich jak Wyspa Saona Adventure VIP. Najwyższa jakość serwisu, piękne widoki i rajska wyspa do spełnienie karaibskiego snu.

Plaża Dominikana, Tropical Sun
Palmy na plaży, Dominikana, Tropical Sun

Dominikana i Dominikańczycy. Wspaniałe miejsce i wspaniali ludzie. Globtroterom i odkrywcom z pełnym przekonaniem polecamy zwiedzanie prawdziwej Dominikany. Z dala od luksusowych resortów toczy się zwyczajne, życie. Zwyczajne dla Dominikańczyków to całkiem niezwykłe dla Polaków. Uśmiechnięci ludzie, wszechobecna muzyka i przepiękna Dominikana to niezwykłe i ważne przeżycie a przede wszystkim to poznanie prawdziwej Dominikany. Vida Dominikana bo tak nazywa się nasza wycieczka to druga oprócz Saony Adventure VIP atrakcja uznawana za niemalże obowiązkową podczas pierwszej wizyty na Dominikanie.

Widok na ocean z katamaranu na Dominikanie, Tropical Sun
Wycieczka katamaranem, grupy zorganizowane, Dominikana, Tropical Sun
Wróć do artykułów
Tropical Sun Tours
,
Artykuł Tropical Sun Tours
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun