Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Artykuły Meksyk

Miesiąc miodowy w Meksyku

Miesiąc miodowy w Meksyku, hotele w Meksyku, wakacje dla nowożeńców w Meksyku, wyjazd do Meksyku, urlop w Meksyku, Tropical Sun ToursJeśli szukacie ciekawego miejsca na miesiąc miodowy, wybierzcie Meksyk! Tropikalny klimat, egzotyczna roślinność, lazurowa woda i wyjątkowa kuchnia z pewnością was zachwycą.

Coraz więcej par decyduje się na ten kierunek, aby spędzić choć kilkanaście dni zaraz po ślubie jedynie w swoim towarzystwie.
Hotele w Meksyku dysponują szeroką ofertą romantycznych wakacji, które spełnią wasze oczekiwania.Wybierając hotel na miesiąc miodowy, powinniście wziąć pod uwagę sposób, w jaki chcecie spędzić ten czas.
Jeśli szukacie imprez, rozrywki na najwyższym poziomie – zdecydujcie się na duże obiekty oferujące sporty wodne oraz dyskoteki.

Jeśli bliski wam jest spokój i głęboki relaks – najlepszym rozwiązaniem będą mniejsze hotele, które zadbają o każdy detal miesiąca miodowego.
Skorzystajcie z naszych propozycji, aby wybrać miejsce, które spełni wasze oczekiwania.

Romantyzm pod gwiazdami

Zwolenników romantycznych chwil chcemy zaprosić do Hotelu Secrets Capri Riviera Cancun. Wieczorne seanse filmowe na plaży pod rozgwieżdżonym niebem to jedna z ciekawszych propozycji spędzenia wyjątkowych chwil w tym miejscu. Korzystając z uroków hotelowej plaży, wybierzcie się na wieczorny spacer brzegiem morza, a zmęczeni całodziennym plażowaniem możecie skorzystać z oferty Secrets Spa by Pevonia, w którym zamówcie masaż dla par lub wyjątkowe zabiegi w blasku księżyca, odbywające się na zewnątrz.

Hotel Secrets Capri Riviera CancunMiesiąc miodowy w Meksyku, hotele w Meksyku, wakacje dla nowożeńców w Meksyku, wyjazd do Meksyku, urlop w Meksyku, Secrets Capri Riviera Cancun,Tropical Sun Tours

Miesiąc miodowy w Meksyku, hotele w Meksyku, wakacje dla nowożeńców w Meksyku, wyjazd do Meksyku, urlop w Meksyku, Secrets Capri Riviera Cancun,Tropical Sun Tours

Wyjazd do Meksyku – restauracja skąpana w morzu

Jeśli cenicie ponad wszystko romantyczne chwile z ukochaną osobą, wybierzcie się do Hotelu Grand Palladium Colonial Resort & Spa, w którym zachwyci was restauracja Punta Emilia. Lokal położony w niesamowitym, skalistym krajobrazie to właściwe miejsce na pyszną kolację we dwoje. Dzięki teatrom zlokalizowanym na terenie hotelu możecie równie interesująco spędzać czas na wieczornych spektaklach. Warto też odwiedzić SPA, które oferuje wyjątkową zimną kąpiel ekomedytacyjną. Będzie ona ukojeniem dla ciała i duszy po całodziennym korzystaniu z uroków meksykańskiego słońca.

Hotel Grand Palladium Colonial Resort & SPAMiesiąc miodowy w Meksyku, hotele w Meksyku, wakacje dla nowożeńców w Meksyku, wyjazd do Meksyku, urlop w Meksyku, Grand Palladium Colonial Resort & SPA, Tropical Sun Tours

Urlop w Meksyku – ekskluzywna kolacja dla dwojga

Romantyczna, ekskluzywna kolacja w apartamencie? Tak, to jest możliwe, jeśli zdecydujecie się na Hotel Dreams Puerto Aventuras Resort & Spa. Obiekt zlokalizowany jest w zaciszu zatoki, a dech w piersiach zapiera piękny widok na morze i marinę jachtową. Dla par szukających nieco rozrywki idealnym pomysłem są noce tematyczne oraz imprezy plenerowe, które organizowane są na terenie hotelu.

Hotel Dreams Puerto Aventuras Resort & SPAMiesiąc miodowy w Meksyku, hotele w Meksyku, wakacje dla nowożeńców w Meksyku, wyjazd do Meksyku, urlop w Meksyku, Dreams Puerto Aventuras Resort & SPA, Tropical Sun Tours

Wakacje dla nowożeńców w Meksyku to wyjątkowa okazja do spędzenia czasu tylko we dwoje. Hotele oferują szereg atrakcji, z których możecie skorzystać podczas pobytu. Jeśli chcecie przeżyć niezapomniane chwile w egzotycznym miejscu, skorzystajcie z naszej propozycji hoteli idealnych dla młodych par!

Miesiąc miodowy w Meksyku, hotele w Meksyku, wakacje dla nowożeńców w Meksyku, wyjazd do Meksyku, urlop w Meksyku, kolacja we dwoje na plaży, Tropical Sun Tours

Miesiąc miodowy w Meksyku, hotele w Meksyku, wakacje dla nowożeńców w Meksyku, wyjazd do Meksyku, urlop w Meksyku, restauracja na plaży, Tropical Sun Tours

Wróć do artykułów
Tropical Sun Tours
,
Artykuł Tropical Sun Tours
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun