Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Dominikana - zorganizowane na genialnym poziomie

Witamy ...
Kilka dni temu wraz żoną wróciliśmy z wakacji na Dominikanie organizowanych przez biuro podróży Tropical Sun, które ma swoją siedzibę w Punta Cana. Właśnie tam poznaliśmy to biuro w trakcie naszej pierwszej wizyty na Dominikanie i tym razem postanowiliśmy wybrać jedną z oferowanych przez nich ofert. Bardzo gorąco możemy polecić Tropical Sun każdemu kto szuka organizacji wakacji na najwyższym poziomie. Od pierwszego kontaktu z tym biurem i rozmową z Kasią, która w bardzo profesjonalny i przemiły sposób doradziła nam w wyborze Hotelu, tak by spełnił nasze oczekiwania czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Gdy wylądowaliśmy w Punta Cana z lotniska odebrała nas rezydentka Klaudia, na prawdę świetna, pomocna i uśmiechnięta dziewczyna. Po przyjeździe do naszego Hotelu Luxury Bahia Principe Ambar i spędzeniu w nim 8 dni śmiało możemy powiedzieć, że wybór to był strzał w dziesiątkę. Wszystko zorganizowane na wręcz genialnym poziomie, każdy detal dopracowany by gość czuł się wyjątkowo. Przepiękny ogród na całym terenie, który urzeka zarówno w dzień, jak i w nocy podświetlany lampami ledowymi. Cudowna, prywatna plaża z białym piaskiem robi duże wrażenie.
18 tematycznych restauracji na całym ogromnym terenie sieci Bahia daje ogromny wybór miłośnikom smaków różnorodnych kuchni międzynarodowych. Atrakcji na prawdę wiele. Podczas pobytu skorzystaliśmy z wycieczek fakultatywnych, również organizowanych przez Tropical Sun i ponownie utwierdziło to nas w przekonaniu, że dokonaliśmy świetnego wyboru. Zarówno na jednej, jak i na drugiej wycieczce wszystko było zorganizowane na 100% naszej satysfakcji. Na Saonie był z Nami Krzysiek, zaś na Samanie Gosia. Oboje są mega sympatyczni z wielkim poczuciem humoru i z ogromną wiedzą o Dominikanie. Jeżeli kiedykolwiek postanowimy wrócić na Dominikanę, czy wybierzemy inny kierunek to tylko z Tropical Sun. Dziękujemy za cudowne wakacje i tyle wspaniałych chwil i momentów przeżytych dzięki Wam.
 
Pozdrawiamy
 
Michał i Kasia
Tropical Sun Tours - opinie Dominikana
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem

Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem. Niczego tam nie brakowało. Polecam na 100%. Saona VIP, Vida Dominikana i Wieloryby w zatoce Samana.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Witamy serdecznie

Pragniemy podziękować Wam za piękną przygodę, którą przeżyliśmy w czasie przygotowanego perfekcyjnie przez Was naszego wyjazdu na Dominikanę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dwa oblicza Kuby

To niesamowite. Można się było poczuć jak prawdziwy Kubańczyk może biedniej jak w hotelu ale bardzo radośnie i tak swojsko.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun