Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Dominikana - zorganizowane na genialnym poziomie

Witamy ...
Kilka dni temu wraz żoną wróciliśmy z wakacji na Dominikanie organizowanych przez biuro podróży Tropical Sun, które ma swoją siedzibę w Punta Cana. Właśnie tam poznaliśmy to biuro w trakcie naszej pierwszej wizyty na Dominikanie i tym razem postanowiliśmy wybrać jedną z oferowanych przez nich ofert. Bardzo gorąco możemy polecić Tropical Sun każdemu kto szuka organizacji wakacji na najwyższym poziomie. Od pierwszego kontaktu z tym biurem i rozmową z Kasią, która w bardzo profesjonalny i przemiły sposób doradziła nam w wyborze Hotelu, tak by spełnił nasze oczekiwania czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Gdy wylądowaliśmy w Punta Cana z lotniska odebrała nas rezydentka Klaudia, na prawdę świetna, pomocna i uśmiechnięta dziewczyna. Po przyjeździe do naszego Hotelu Luxury Bahia Principe Ambar i spędzeniu w nim 8 dni śmiało możemy powiedzieć, że wybór to był strzał w dziesiątkę. Wszystko zorganizowane na wręcz genialnym poziomie, każdy detal dopracowany by gość czuł się wyjątkowo. Przepiękny ogród na całym terenie, który urzeka zarówno w dzień, jak i w nocy podświetlany lampami ledowymi. Cudowna, prywatna plaża z białym piaskiem robi duże wrażenie.
18 tematycznych restauracji na całym ogromnym terenie sieci Bahia daje ogromny wybór miłośnikom smaków różnorodnych kuchni międzynarodowych. Atrakcji na prawdę wiele. Podczas pobytu skorzystaliśmy z wycieczek fakultatywnych, również organizowanych przez Tropical Sun i ponownie utwierdziło to nas w przekonaniu, że dokonaliśmy świetnego wyboru. Zarówno na jednej, jak i na drugiej wycieczce wszystko było zorganizowane na 100% naszej satysfakcji. Na Saonie był z Nami Krzysiek, zaś na Samanie Gosia. Oboje są mega sympatyczni z wielkim poczuciem humoru i z ogromną wiedzą o Dominikanie. Jeżeli kiedykolwiek postanowimy wrócić na Dominikanę, czy wybierzemy inny kierunek to tylko z Tropical Sun. Dziękujemy za cudowne wakacje i tyle wspaniałych chwil i momentów przeżytych dzięki Wam.
 
Pozdrawiamy
 
Michał i Kasia
Tropical Sun Tours - opinie Dominikana
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Dominikana - Super zadowoleni z organizacji i wycieczek fakultatywnych

Jesteśmy w 100% zadowoleni z organizacji wyjazdu jak i wycieczek fakultatywnych. Cudowne dwa tygodnie były spełnieniem naszych marzeń!!!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Bajeczna plaża na ślub tylko dla nas

Chcemy serdecznie podziękować za wyjątkowy, wspaniały, jedyny dzień ślubu na plaży w niepowtarzalnych i bajkowych okolicznościach Dominikany, który z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zorganizowany został przez ekipę Romantyczne.com i Tropical

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Z czystym sumieniem polecamy

Podsyłam krótki filmik z naszego pobytu na Dominikanie z Tropical Sun Tours

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun