Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Artykuły Dominikana

Uroki Punta Cana

Białe piaski, dżungla i delfinyUroki Punta Cana, plaża, białe piaski, Tropical Sun Tours

Uroki Punta Cana, pływanie z delfinami, Tropical Sun Tours

Jednym z najbardziej zachwycających miejsc na Dominikanie jest rejon Punta Cana. Wycieczki w ten najdalej wysunięty na wschód region nie bez powodu należą do najlepiej opiniowanych przez turystów z Europy. Wszystko dzięki wyjątkowym hotelom i atrakcjom, dostępnym z tego rajskiego zakątku. Gdzie na pewno warto się udać, planując wakacje na Dominikanie i z kim najlepiej podróżować?

W pierwszej kolejności odpowiedzmy sobie na to drugie pytanie, ponieważ wycieczki odbywające się w rejon Punta Cana (podobnie jak w przypadku innych regionów Dominikany) warto odbywać z zaufanym przewodnikiem turystycznym. Liczne stoiska z ofertami, które możemy napotkać w najbardziej uczęszczanych przez turystów miejscach, często budzą wątpliwości co do bezpieczeństwa i jakości organizowanych podróży. Nawet jeśli oferta wydaje się atrakcyjna cenowo, powinniśmy zastanowić się, czy warto ryzykować. W przypadku doświadczonego polskiego biura Tropical Sun Tours S.R.L. takie ryzyko nie istnieje. Jest to organizator wycieczek fakultatywnych, którego ofertę można nabyć przez biuro w Polsce, pomimo, że oficjalną siedzibą jest Dominikana. Polscy przewodnicy pokażą Ci najpiękniejsze miejsca, jakie oferuje region Punta Cana i inne pobliskie miejsca. A skoro o nich mowa… 

Laguna Hoyo AzulUroki Punta Cana, laguna Hoyo Azul, Tropical Sun Tours

Uroki Punta Cana, laguna Hoyo Azul, Tropical Sun Tours

Niektórzy Polacy na Dominikanie nazywają to miejsce niebieską dziurą. Zdecydowanie coś w tym jest, jednak określenie to nie oddaje w pełni niepowtarzalnego charakteru laguny Hoyo Azul. Mowa bowiem o przepięknej jaskini, która powstała w wyniku odcięcia przez skalną barierę części Morza Karaibskiego. Jeśli masz ochotę na orzeźwiającą kąpiel w cudownie błękitnej, krystalicznej wodzie pośród dżungli, przez którą musisz najpierw się przedrzeć, aby w nagrodę zaznać uroków tego romantycznego miejsca, z całą pewnością jest to propozycja dla Ciebie. Atrakcja dostępna podczas wycieczki Scape Park.

Uroki Punta Cana, Dolphin Explorer, Tropical Sun ToursDolphin ExplorerA co powiesz na kąpiel w naturalnym zbiorniku, w którym będą towarzyszyć Ci… delfiny? Dominikana, a w szczególności rejon Punta Cana, daje możliwość popływania wśród tych przeuroczych morskich ssaków.

Atrakcja ta znajduje się tuż przy miejscowości Cabeza de Toro, gdzie przygotowano specjalne wodne zagrody. Zabawa przebiega pod okiem profesjonalnych opiekunów, a Ty możesz przeżyć niezwykłą przygodę, którą zapamiętasz na całe życie. 

To tylko niektóre z wielu walorów Punta Cana. Odwiedź stronę Tropical Sun Tours, aby dowiedzieć się więcej o wycieczkach fakultatywnych po Dominikanie i nie tylko!

Wróć do artykułów
Tropical Sun Tours
,
Artykuł Tropical Sun Tours
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun