Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Artykuły Dominikana

Tropikalna przygoda: rejs na Saonę katamaranem

Wakacje w Punta Cana? Dlaczego by nie ruszyć się poza kurort! Jedne z najpiękniejszych miejsc w obrębie Dominikany kryją się na oceanie. Wśród nich jest wyspa, którą koniecznie trzeba odwiedzić podczas pobytu na Karaibach, czyli Saona. A jeśli się na nią wybierać, to nie byle czym!

Rejs na wyspę Saona komfortowym, dwupoziomowym katamaranem to jedna z najbardziej fascynujących przygód, jakie możecie przeżyć w ramach wakacji na Dominikanie. Na pokładzie znajduje się pełne wyposażenie, które dodatkowo umili wam podróż przez krystalicznie czyste wody Morza Karaibskiego, w tym m.in.: granitowy bar, siedzenia z miękką tapicerką oraz wygodne leżanki na pokładzie słonecznym. Katamaran posiada trzy silniki o mocy trzystu koni mechanicznych, które nadają mu przyjemną dla pasażerów prędkość. Jednocześnie jest w pełni bezpieczny i nie wymaga przebywania w niewygodnych kapokach. Sam rejs to jednak dopiero przedsmak atrakcji, jakie czekają na was po dopłynięciu do brzegu!

Tropikalna przygoda, rejs na Saonę katamaranem, Piscina Natural, Tropical Sun Tours

Tropikalna przygoda, rejs na Saonę katamaranem Saona Island, Tropical Sun Tours

Wycieczka na Saonę w sam raz dla każdego

Oferta wyprawy na wyspę Saona kierowana jest zarówno dla par chcących przeżyć romantyczną przygodę, jak i dla całych rodzin z dziećmi. Program wycieczki składa się z kilku punktów, z których pierwszym jest Piscina Natural, czyli przepiękna, naturalna płycizna Morza Karaibskiego. Zapierające dech w piersiach widoki zachęcają turystów do robienia sobie zdjęć na tle cudownego, tropikalnego krajobrazu. Następnie odwiedzamy porośnięte lasem namorzynowym miejsce, gdzie kończy się wyspa Hispaniola, a zaczyna Saona. Tam z kolei rozpoczyna się wędrówka do najdalszego punktu na Saonie, czyli idealnie piaszczystej plaży Canto de la Playa z łagodnym wejściem do morza. 

Tropikalna przygoda, rejs na Saonę katamaranem, grillowana langusta, Tropical Sun Tours

Tropikalna przygoda, rejs na Saonę katamaranem, smaczne dodatki, Tropical Sun Tours

To oczywiście nie koniec przygody. Po odpoczynku na plaży kontynuujemy wyprawę, a naszym celem tym razem jest wioska Mano Juan, pełna kolorowych domów i przyjaźnie nastawionych osadników. Odwiedzimy również miejsce, na terenie którego realizowany jest projekt ochrony żółwia Carey. To atrakcja, która przypadnie do gustu szczególnie najmłodszym uczestnikom wycieczki. Możliwość zobaczenia żółwich jaj i małych, dopiero co wyklutych żółwików zawsze fascynuje!

Tropikalna przygoda, rejs na Saonę katamaranem, kucharz, Tropical Sun Tours

Tropikalna przygoda, rejs na Saonę katamaranem, bar, Tropical Sun Tours

Zwieńczeniem wyprawy będzie  pyszny dominikański obiad na plaży Sueño del Caribe. Organizatorzy gwarantują ponadto open bar z rozmaitymi trunkami, a także możliwość skosztowania… langusty z grilla! To jak – macie ochotę?

To tylko jedna z wielu propozycji wycieczek fakultatywnych na Dominikanie. Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze skrywa ten wyjątkowy karaibski kraj, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przygotowaną specjalnie z myślą o polskich wczasowiczach.

Tropikalna przygoda, rejs na Saonę katamaranem, lasy namorzynowe, Tropical Sun Tours

Tropikalna przygoda, rejs na Saonę katamaranem, żółwie, Tropical Sun Tours

Saona IslandTropikalna przygoda, rejs na Saonę katamaranem, plaża na Saonie, Tropical Sun Tours

Wróć do artykułów
Tropical Sun Tours
,
Artykuł Tropical Sun Tours
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun