Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Artykuły Dominikana

Manati Park

Jak spędzić rodzinne wakacje na Dominikanie? Przegląd wycieczek cz.3

Wybieracie się do Dominikany na wakacje z dziećmi? Macie przynajmniej dwie możliwości: zafundować im rozrywkę pod fachową opieką animatorów w hotelu albo wybrać się na wspólną przygodę do Manati Park!

Wiele hoteli na Dominikanie oferuje zajęcia dla najmłodszych, które często są wliczone w ofertę all inclusive. Podczas gdy wasze pociechy świetnie się bawią pod okiem opiekunów, wy możecie spędzić trochę czasu tylko we dwoje. Jeśli jednak stawiacie na rodzinną zabawę i jesteście głodni wrażeń, chwytajcie plecaki i nie zwlekajcie – wycieczka czeka! Zapraszamy na kolejną część naszego cyklu, w którym podsuwamy najciekawsze pomysły na zwiedzanie Dominikany.

Manati Park, krokodyle, Tropical Sun Tours

Manati Park, flemingi, Tropical Sun Tours

Zwierzęta, więcej zwierząt!

Znajdujący się w regionie turystycznym Punta Cana Manati Park to miejsce, gdzie tropikalna przyroda występuje w pełnej okazałości. Na jego obszarze zgromadzono ponad 150 egzotycznych gatunków zwierząt, co czyni go największym zbiorem fauny w całej Dominikanie. Wizyta w Manati Park pozwala na obcowanie ze zwierzętami nie tylko na odległość – wiele z nich możecie także pogłaskać lub nakarmić. A to tylko jedna z wielu atrakcji, jakich tu doświadczycie…

Program wycieczki obejmuje pięć wyjątkowych pokazów, na których znakomicie bawić będą się nie tylko dzieci, lecz także dorośli. Na terenie Manati Park znajdują się też naturalne zbiorniki wodne, idealne na orzeźwiającą kąpiel, gdy tylko słońce zacznie doskwierać. Wróćmy jednak do zwierząt, bo to one są głównymi bohaterami programu. W tutejszym delfinarium możecie podziwiać podwodne tańce lwów morskich i delfinów, a w centrum reprodukcyjnym iguan obserwować i głaskać te dostojne jaszczurki. W innych częściach parku spotkacie z kolei flamingi, żółwie wodne, węże (niejadowite gatunki, które możecie wziąć na ręce) czy małpki. Będziecie również mile widziani w domu papug oraz w zagrodzie dla koni hiszpańskich.

Manati Park, papugi, Tropical Sun Tours

Manati Park, Indianie Taino, Tropical Sun Tours

Dominikana dla całej rodziny

Manati Park to miejsce idealne na spędzenie czasu podczas wakacji na Dominikanie z dziećmi. Oprócz doświadczania tropikalnej fauny i flory wczasowicze mają okazję zapoznać się z kulturą Indian Taino, czyli rdzennych mieszkańców Dominikany, i obejrzeć ich specjalny pokaz. Sposobów na zanurzenie się w lokalnej kulturze i przyrodzie jest znacznie więcej. O niektórych już opowiedzieliśmy w poprzednich artykułach z cyklu, a po więcej zapraszamy na stronę z ofertą wycieczek po Dominikanie organizowanych przez polskie biuro Tropical Sun Tours. Jak się bowiem okazuje, ten karaibski kraj to dużo więcej niż piękne plaże i lazurowa woda.

Manati Park, kultura i zwyczaje Indian Taino, Tropical Sun Tours

Manati Park, przedstawienie na żywo, Tropical Sun Tours

Wróć do artykułów
Tropical Sun Tours
,
Artykuł Tropical Sun Tours
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun