Podróże jakich oczekujesz

Opinie - Dominikana

Szczerze polecamy!

Bardzo dziękujemy za organizację całego wyjazdu na przepiękną Dominikanę. Jesteśmy zachwyceni wielkim wkładem swojej pracy jaki dał nam na początek Pan Adam, który był z nami w kontakcie chyba 24h na dobę - soboty i niedziele! :) Także dziękujemy profesjonalnej obsłudze już na miejscu, w pierwszej kolejności Krzyśkowi, który odbierał nas i zawoził na lotnisko oraz profesjonalne i zabawnie prowadzenie wycieczki na niesamowitą Saonę, wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania oraz zarażający optymizm podczas spotkania rezydenckiego.

Dzięki Wam spędziliśmy niezapomniane wakacje, cudowne chwile i jeszcze długo będziemy pod wrażeniem tej wyspy. Zdecydowanie wrócimy nie raz!

Polecamy wszystkim skorzystanie z usług tego biura - najtańsza i najbardziej profesjonalna opcja wylotu na Dominikanę :)
 
Raz jeszcze dziękujemy i szczerze polecamy!

Oraz pozdrawiamy przezabawnego fotografa Sylwka, który zrobił nam cudowną sesję fotograficzną!!
Kasia i Daniel

Tropical Sun Tours - opinie - Szczerze polecamy!
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Mauritius - twoje wymarzone miejsce na ślub

Ślub to zwykle dla pary jeden z najważniejszych dni w życiu!! A my sprawiamy by wspomniania na długo pozostały w ich pamięci i staramy się utrwalić ten moment na pięknych zdjęciach...

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Ślub w Dominikanie

Dziękujemy Państwu za zaangażowanie całym sercem w organizację naszego ślubu. Jesteśmy Wam wszystkim bardzo wdzięczni. Ceremonia była przeurocza i pełna romantyzmu, a pobyt w Punta Cana przewspaniały.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana z TropicalSun

Witamy ... Sekret udanego urlopu to oprócz osób towarzyszących także odpowiedni wybór miejsca oraz organizacja całości – z ludźmi z TropicalSun wszystko staje się proste i można spokojnie skupić się wyłącznie na wypoczynku.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe