Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Szczerze polecamy!

Bardzo dziękujemy za organizację całego wyjazdu na przepiękną Dominikanę. Jesteśmy zachwyceni wielkim wkładem swojej pracy jaki dał nam na początek Pan Adam, który był z nami w kontakcie chyba 24h na dobę - soboty i niedziele! :) Także dziękujemy profesjonalnej obsłudze już na miejscu, w pierwszej kolejności Krzyśkowi, który odbierał nas i zawoził na lotnisko oraz profesjonalne i zabawnie prowadzenie wycieczki na niesamowitą Saonę, wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania oraz zarażający optymizm podczas spotkania rezydenckiego.

Dzięki Wam spędziliśmy niezapomniane wakacje, cudowne chwile i jeszcze długo będziemy pod wrażeniem tej wyspy. Zdecydowanie wrócimy nie raz!

Polecamy wszystkim skorzystanie z usług tego biura - najtańsza i najbardziej profesjonalna opcja wylotu na Dominikanę :)
 
Raz jeszcze dziękujemy i szczerze polecamy!

Oraz pozdrawiamy przezabawnego fotografa Sylwka, który zrobił nam cudowną sesję fotograficzną!!
Kasia i Daniel

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Kuba - perła Karaibów

W tamtym roku dzięki Tropical Sun spędziliśmy wspaniałe wakacje na Dominikanie, bardzo zadowoleni z profesjonalnie przygotowanego przez biuro wyjazdu postanowiliśmy w tym roku wybrać się na Kubę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wakacje na Kubie

Po raz kolejny dziękujemy Tropical Sun i tym razem pani Kasi za profesjonalne zorganizowanie pobytu na Kubie. W czerwcu byliśmy w Barcelo Arenas Blancas położonym przy jednej z najpiękniejszych plaż Varadero.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Piękny urlop na Dominikanie

Od 11 do 21.05.2016 przebywaliśmy na Punta Cana w hotelu Vista Sol. Bardzo nam się podobał ten hotel. Atrakcją są zwierzęta: pawie, iguany, papugi... Piękna plaża, 3 baseny, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, miła obsługa.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun