Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Szczerze polecamy!

Bardzo dziękujemy za organizację całego wyjazdu na przepiękną Dominikanę. Jesteśmy zachwyceni wielkim wkładem swojej pracy jaki dał nam na początek Pan Adam, który był z nami w kontakcie chyba 24h na dobę - soboty i niedziele! :) Także dziękujemy profesjonalnej obsłudze już na miejscu, w pierwszej kolejności Krzyśkowi, który odbierał nas i zawoził na lotnisko oraz profesjonalne i zabawnie prowadzenie wycieczki na niesamowitą Saonę, wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania oraz zarażający optymizm podczas spotkania rezydenckiego.

Dzięki Wam spędziliśmy niezapomniane wakacje, cudowne chwile i jeszcze długo będziemy pod wrażeniem tej wyspy. Zdecydowanie wrócimy nie raz!

Polecamy wszystkim skorzystanie z usług tego biura - najtańsza i najbardziej profesjonalna opcja wylotu na Dominikanę :)
 
Raz jeszcze dziękujemy i szczerze polecamy!

Oraz pozdrawiamy przezabawnego fotografa Sylwka, który zrobił nam cudowną sesję fotograficzną!!
Kasia i Daniel

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Z czystym sumieniem polecamy

Podsyłam krótki filmik z naszego pobytu na Dominikanie z Tropical Sun Tours

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm

Wspaniały czas jaki mieliśmy szczęście spędzić na Dominikanie to pamiątka na całe nasze życie :-) Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm, tych miłych ludzi do dziś nam nie mija, choć to już tydzień od powrotu..

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Ślub w rajskim zakątku świata

Luty.... Lecimy... Zachwyt jaki wywarła na nas wyspa zaćmił umysły mgiełką zauroczenia. I tak już zostało do końca. Czuliśmy się jakby w letargu chłonąc otaczająca nas atmosferę relaksu, swobody i wszechobecnej muzyki.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun