Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Szczerze polecamy!

Bardzo dziękujemy za organizację całego wyjazdu na przepiękną Dominikanę. Jesteśmy zachwyceni wielkim wkładem swojej pracy jaki dał nam na początek Pan Adam, który był z nami w kontakcie chyba 24h na dobę - soboty i niedziele! :) Także dziękujemy profesjonalnej obsłudze już na miejscu, w pierwszej kolejności Krzyśkowi, który odbierał nas i zawoził na lotnisko oraz profesjonalne i zabawnie prowadzenie wycieczki na niesamowitą Saonę, wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania oraz zarażający optymizm podczas spotkania rezydenckiego.

Dzięki Wam spędziliśmy niezapomniane wakacje, cudowne chwile i jeszcze długo będziemy pod wrażeniem tej wyspy. Zdecydowanie wrócimy nie raz!

Polecamy wszystkim skorzystanie z usług tego biura - najtańsza i najbardziej profesjonalna opcja wylotu na Dominikanę :)
 
Raz jeszcze dziękujemy i szczerze polecamy!

Oraz pozdrawiamy przezabawnego fotografa Sylwka, który zrobił nam cudowną sesję fotograficzną!!
Kasia i Daniel

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Piękny urlop na Dominikanie

Od 11 do 21.05.2016 przebywaliśmy na Punta Cana w hotelu Vista Sol. Bardzo nam się podobał ten hotel. Atrakcją są zwierzęta: pawie, iguany, papugi... Piękna plaża, 3 baseny, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, miła obsługa.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - Marzenie każdego człowieka

Kraj choć biedny jest piękny i wart zobaczenia. Kolor oceanu, przy naszej plaży, przy hotelu Barcelo Solymar w Varadero, nas oczarował. A picie pinacolady w ananasie na plaży z pięknym, miękkim, białym piaskiem to marzenie każdego człowieka.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Mauritius - twoje wymarzone miejsce na ślub

Ślub to zwykle dla pary jeden z najważniejszych dni w życiu!! A my sprawiamy by wspomniania na długo pozostały w ich pamięci i staramy się utrwalić ten moment na pięknych zdjęciach...

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun