Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Szczerze polecamy!

Bardzo dziękujemy za organizację całego wyjazdu na przepiękną Dominikanę. Jesteśmy zachwyceni wielkim wkładem swojej pracy jaki dał nam na początek Pan Adam, który był z nami w kontakcie chyba 24h na dobę - soboty i niedziele! :) Także dziękujemy profesjonalnej obsłudze już na miejscu, w pierwszej kolejności Krzyśkowi, który odbierał nas i zawoził na lotnisko oraz profesjonalne i zabawnie prowadzenie wycieczki na niesamowitą Saonę, wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania oraz zarażający optymizm podczas spotkania rezydenckiego.

Dzięki Wam spędziliśmy niezapomniane wakacje, cudowne chwile i jeszcze długo będziemy pod wrażeniem tej wyspy. Zdecydowanie wrócimy nie raz!

Polecamy wszystkim skorzystanie z usług tego biura - najtańsza i najbardziej profesjonalna opcja wylotu na Dominikanę :)
 
Raz jeszcze dziękujemy i szczerze polecamy!

Oraz pozdrawiamy przezabawnego fotografa Sylwka, który zrobił nam cudowną sesję fotograficzną!!
Kasia i Daniel

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Ślub w rajskim zakątku świata

Luty.... Lecimy... Zachwyt jaki wywarła na nas wyspa zaćmił umysły mgiełką zauroczenia. I tak już zostało do końca. Czuliśmy się jakby w letargu chłonąc otaczająca nas atmosferę relaksu, swobody i wszechobecnej muzyki.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Perfekcyjnie pod każdym względem

Organizacja uroczystości perfekcyjna pod każdym względem. Świetny kontakt w Polsce oraz z zespołem Tropical Sun w Dominikanie.Ekipa niesamowicie pomocna, nawet w sprawach daleko wykraczających poza zakres oferowanych przez biuro usług.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - perła Karaibów

W tamtym roku dzięki Tropical Sun spędziliśmy wspaniałe wakacje na Dominikanie, bardzo zadowoleni z profesjonalnie przygotowanego przez biuro wyjazdu postanowiliśmy w tym roku wybrać się na Kubę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun