Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Nasza podróż poślubna

Na Dominikanę wybraliśmy się z początkiem listopada jako młode, świeżo upieczone małżeństwo. Była to nasza podróż poślubna. Podróż, którą bez wątpienia mogę określić wyjazdem życia - póki co :-) bo będąc w różnych innych krajach na odpoczynku Dominikana swoim pięknem, urokiem przyćmiła i powaliła na kolana bez wątpienia wszystko:). Klimat, woda, piasek, uśmiech i podejście do życia tubylców...cóż. Możemy im tego tylko pozazdrościć, a zarazem przydałoby się nam troszkę tym zarazić. Wieczna "maniana" ;-)

Obawa co do pogody w listopadzie na Dominikanie nie potwierdziła się kompletnie. Przez cały pobyt było piękne słonko dwa razy przyćmione tropikalnym deszczem trwającym dosłownie 10 minut, który był uważam jako kolejna atrakcja. Wycieczki fakultatywne Wyspa Saona z programem Vip czy Vida Dominicana - rewelacja. Wielki szacunek dla Pani Magdy, która super opowiadała bez znudzenia. Można by pisać i pisać. Cóż. Było cudownie !!! Myślę, że uda nam się jeszcze kiedyś tam wybrać.

Gorąco polecam !!!
Pozdrawiam całą ekipę ;-)

Marta i Tomek

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Z czystym sumieniem polecamy

Podsyłam krótki filmik z naszego pobytu na Dominikanie z Tropical Sun Tours

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm

Wspaniały czas jaki mieliśmy szczęście spędzić na Dominikanie to pamiątka na całe nasze życie :-) Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm, tych miłych ludzi do dziś nam nie mija, choć to już tydzień od powrotu..

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Ślub w rajskim zakątku świata

Luty.... Lecimy... Zachwyt jaki wywarła na nas wyspa zaćmił umysły mgiełką zauroczenia. I tak już zostało do końca. Czuliśmy się jakby w letargu chłonąc otaczająca nas atmosferę relaksu, swobody i wszechobecnej muzyki.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun