Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Nasza podróż poślubna

Na Dominikanę wybraliśmy się z początkiem listopada jako młode, świeżo upieczone małżeństwo. Była to nasza podróż poślubna. Podróż, którą bez wątpienia mogę określić wyjazdem życia - póki co :-) bo będąc w różnych innych krajach na odpoczynku Dominikana swoim pięknem, urokiem przyćmiła i powaliła na kolana bez wątpienia wszystko:). Klimat, woda, piasek, uśmiech i podejście do życia tubylców...cóż. Możemy im tego tylko pozazdrościć, a zarazem przydałoby się nam troszkę tym zarazić. Wieczna "maniana" ;-)

Obawa co do pogody w listopadzie na Dominikanie nie potwierdziła się kompletnie. Przez cały pobyt było piękne słonko dwa razy przyćmione tropikalnym deszczem trwającym dosłownie 10 minut, który był uważam jako kolejna atrakcja. Wycieczki fakultatywne Wyspa Saona z programem Vip czy Vida Dominicana - rewelacja. Wielki szacunek dla Pani Magdy, która super opowiadała bez znudzenia. Można by pisać i pisać. Cóż. Było cudownie !!! Myślę, że uda nam się jeszcze kiedyś tam wybrać.

Gorąco polecam !!!
Pozdrawiam całą ekipę ;-)

Marta i Tomek

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Dwa oblicza Kuby

To niesamowite. Można się było poczuć jak prawdziwy Kubańczyk może biedniej jak w hotelu ale bardzo radośnie i tak swojsko.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana - Super zadowoleni z organizacji i wycieczek fakultatywnych

Jesteśmy w 100% zadowoleni z organizacji wyjazdu jak i wycieczek fakultatywnych. Cudowne dwa tygodnie były spełnieniem naszych marzeń!!!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Bajeczna plaża na ślub tylko dla nas

Chcemy serdecznie podziękować za wyjątkowy, wspaniały, jedyny dzień ślubu na plaży w niepowtarzalnych i bajkowych okolicznościach Dominikany, który z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zorganizowany został przez ekipę Romantyczne.com i Tropical

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun