Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Nasza podróż poślubna

Na Dominikanę wybraliśmy się z początkiem listopada jako młode, świeżo upieczone małżeństwo. Była to nasza podróż poślubna. Podróż, którą bez wątpienia mogę określić wyjazdem życia - póki co :-) bo będąc w różnych innych krajach na odpoczynku Dominikana swoim pięknem, urokiem przyćmiła i powaliła na kolana bez wątpienia wszystko:). Klimat, woda, piasek, uśmiech i podejście do życia tubylców...cóż. Możemy im tego tylko pozazdrościć, a zarazem przydałoby się nam troszkę tym zarazić. Wieczna "maniana" ;-)

Obawa co do pogody w listopadzie na Dominikanie nie potwierdziła się kompletnie. Przez cały pobyt było piękne słonko dwa razy przyćmione tropikalnym deszczem trwającym dosłownie 10 minut, który był uważam jako kolejna atrakcja. Wycieczki fakultatywne Wyspa Saona z programem Vip czy Vida Dominicana - rewelacja. Wielki szacunek dla Pani Magdy, która super opowiadała bez znudzenia. Można by pisać i pisać. Cóż. Było cudownie !!! Myślę, że uda nam się jeszcze kiedyś tam wybrać.

Gorąco polecam !!!
Pozdrawiam całą ekipę ;-)

Marta i Tomek

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Kuba - perła Karaibów

W tamtym roku dzięki Tropical Sun spędziliśmy wspaniałe wakacje na Dominikanie, bardzo zadowoleni z profesjonalnie przygotowanego przez biuro wyjazdu postanowiliśmy w tym roku wybrać się na Kubę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wakacje na Kubie

Po raz kolejny dziękujemy Tropical Sun i tym razem pani Kasi za profesjonalne zorganizowanie pobytu na Kubie. W czerwcu byliśmy w Barcelo Arenas Blancas położonym przy jednej z najpiękniejszych plaż Varadero.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Piękny urlop na Dominikanie

Od 11 do 21.05.2016 przebywaliśmy na Punta Cana w hotelu Vista Sol. Bardzo nam się podobał ten hotel. Atrakcją są zwierzęta: pawie, iguany, papugi... Piękna plaża, 3 baseny, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, miła obsługa.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun