Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Dominikana - perfekcyjne wakacje !!

Spędziliśmy na Dominikanie cudowne 8 dni w przepięknym hotelu GRAND BAHIA PRICIPE PUNTA CANA. Brak słów aby dokładnie oddać to jaka piękna jest Dominikana, przepiękne plaże, wspaniała roślinność i naprawdę fantastyczni ludzie. Zawsze uśmiechnięci i pomocni. Polecamy wszystkim bo to raj na ziemi.

Cały wyjazd był zorganizowany perfekcyjnie. Szczególnie chcieliśmy podziękować Pani Katarzynie z biura w Katowicach za olbrzymią pomoc i cierpliwość. Na każde pytanie zawsze otrzymywaliśmy konkretną i wyczerpującą odpowiedź. Dziękujemy również Ani, która była z nami na miejscu i zawsze służyła pomocą szczególnie na Saonie oraz fotografowi Piotrowi za wspaniałe zdjęcia. Wycieczka na wyspę Saona to był przykład jak zadbać o Klienta. Kameralna łódź motorowa, szampan, rum, żadnego ścisku, po prostu komfort w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Jeśli planujecie wyjazd na Dominikanę to tylko z tym biurem podróży
Agnieszka i Sławek (październik 2014)

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Ślub w rajskim zakątku świata

Luty.... Lecimy... Zachwyt jaki wywarła na nas wyspa zaćmił umysły mgiełką zauroczenia. I tak już zostało do końca. Czuliśmy się jakby w letargu chłonąc otaczająca nas atmosferę relaksu, swobody i wszechobecnej muzyki.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Perfekcyjnie pod każdym względem

Organizacja uroczystości perfekcyjna pod każdym względem. Świetny kontakt w Polsce oraz z zespołem Tropical Sun w Dominikanie.Ekipa niesamowicie pomocna, nawet w sprawach daleko wykraczających poza zakres oferowanych przez biuro usług.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - perła Karaibów

W tamtym roku dzięki Tropical Sun spędziliśmy wspaniałe wakacje na Dominikanie, bardzo zadowoleni z profesjonalnie przygotowanego przez biuro wyjazdu postanowiliśmy w tym roku wybrać się na Kubę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun