Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Dominikana - perfekcyjne wakacje !!

Spędziliśmy na Dominikanie cudowne 8 dni w przepięknym hotelu GRAND BAHIA PRICIPE PUNTA CANA. Brak słów aby dokładnie oddać to jaka piękna jest Dominikana, przepiękne plaże, wspaniała roślinność i naprawdę fantastyczni ludzie. Zawsze uśmiechnięci i pomocni. Polecamy wszystkim bo to raj na ziemi.

Cały wyjazd był zorganizowany perfekcyjnie. Szczególnie chcieliśmy podziękować Pani Katarzynie z biura w Katowicach za olbrzymią pomoc i cierpliwość. Na każde pytanie zawsze otrzymywaliśmy konkretną i wyczerpującą odpowiedź. Dziękujemy również Ani, która była z nami na miejscu i zawsze służyła pomocą szczególnie na Saonie oraz fotografowi Piotrowi za wspaniałe zdjęcia. Wycieczka na wyspę Saona to był przykład jak zadbać o Klienta. Kameralna łódź motorowa, szampan, rum, żadnego ścisku, po prostu komfort w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Jeśli planujecie wyjazd na Dominikanę to tylko z tym biurem podróży
Agnieszka i Sławek (październik 2014)

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Z czystym sumieniem polecamy

Podsyłam krótki filmik z naszego pobytu na Dominikanie z Tropical Sun Tours

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm

Wspaniały czas jaki mieliśmy szczęście spędzić na Dominikanie to pamiątka na całe nasze życie :-) Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm, tych miłych ludzi do dziś nam nie mija, choć to już tydzień od powrotu..

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Ślub w rajskim zakątku świata

Luty.... Lecimy... Zachwyt jaki wywarła na nas wyspa zaćmił umysły mgiełką zauroczenia. I tak już zostało do końca. Czuliśmy się jakby w letargu chłonąc otaczająca nas atmosferę relaksu, swobody i wszechobecnej muzyki.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun