Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Dominikana - perfekcyjne wakacje !!

Spędziliśmy na Dominikanie cudowne 8 dni w przepięknym hotelu GRAND BAHIA PRICIPE PUNTA CANA. Brak słów aby dokładnie oddać to jaka piękna jest Dominikana, przepiękne plaże, wspaniała roślinność i naprawdę fantastyczni ludzie. Zawsze uśmiechnięci i pomocni. Polecamy wszystkim bo to raj na ziemi.

Cały wyjazd był zorganizowany perfekcyjnie. Szczególnie chcieliśmy podziękować Pani Katarzynie z biura w Katowicach za olbrzymią pomoc i cierpliwość. Na każde pytanie zawsze otrzymywaliśmy konkretną i wyczerpującą odpowiedź. Dziękujemy również Ani, która była z nami na miejscu i zawsze służyła pomocą szczególnie na Saonie oraz fotografowi Piotrowi za wspaniałe zdjęcia. Wycieczka na wyspę Saona to był przykład jak zadbać o Klienta. Kameralna łódź motorowa, szampan, rum, żadnego ścisku, po prostu komfort w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Jeśli planujecie wyjazd na Dominikanę to tylko z tym biurem podróży
Agnieszka i Sławek (październik 2014)

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Dominikana - Super zadowoleni z organizacji i wycieczek fakultatywnych

Jesteśmy w 100% zadowoleni z organizacji wyjazdu jak i wycieczek fakultatywnych. Cudowne dwa tygodnie były spełnieniem naszych marzeń!!!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Bajeczna plaża na ślub tylko dla nas

Chcemy serdecznie podziękować za wyjątkowy, wspaniały, jedyny dzień ślubu na plaży w niepowtarzalnych i bajkowych okolicznościach Dominikany, który z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zorganizowany został przez ekipę Romantyczne.com i Tropical

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Z czystym sumieniem polecamy

Podsyłam krótki filmik z naszego pobytu na Dominikanie z Tropical Sun Tours

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun