Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Dominikana - perfekcyjne wakacje !!

Spędziliśmy na Dominikanie cudowne 8 dni w przepięknym hotelu GRAND BAHIA PRICIPE PUNTA CANA. Brak słów aby dokładnie oddać to jaka piękna jest Dominikana, przepiękne plaże, wspaniała roślinność i naprawdę fantastyczni ludzie. Zawsze uśmiechnięci i pomocni. Polecamy wszystkim bo to raj na ziemi.

Cały wyjazd był zorganizowany perfekcyjnie. Szczególnie chcieliśmy podziękować Pani Katarzynie z biura w Katowicach za olbrzymią pomoc i cierpliwość. Na każde pytanie zawsze otrzymywaliśmy konkretną i wyczerpującą odpowiedź. Dziękujemy również Ani, która była z nami na miejscu i zawsze służyła pomocą szczególnie na Saonie oraz fotografowi Piotrowi za wspaniałe zdjęcia. Wycieczka na wyspę Saona to był przykład jak zadbać o Klienta. Kameralna łódź motorowa, szampan, rum, żadnego ścisku, po prostu komfort w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Jeśli planujecie wyjazd na Dominikanę to tylko z tym biurem podróży
Agnieszka i Sławek (październik 2014)

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Witamy serdecznie

Pragniemy podziękować Wam za piękną przygodę, którą przeżyliśmy w czasie przygotowanego perfekcyjnie przez Was naszego wyjazdu na Dominikanę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dwa oblicza Kuby

To niesamowite. Można się było poczuć jak prawdziwy Kubańczyk może biedniej jak w hotelu ale bardzo radośnie i tak swojsko.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana - Super zadowoleni z organizacji i wycieczek fakultatywnych

Jesteśmy w 100% zadowoleni z organizacji wyjazdu jak i wycieczek fakultatywnych. Cudowne dwa tygodnie były spełnieniem naszych marzeń!!!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun