Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Rajskie wakacje na Dominikanie !

Dziękujemy za rewelacyjną organizację wycieczki na Dominikanę!
Zależało nam by jechać w grupie 7 osób, przy czym prawie każdy z nas miał inne możliwości czasowe... Jesteśmy bardzo wdzięczni za doskonałe dostosowanie wycieczki do naszych oczekiwań i potrzeb! Pani Natalia zadbała o wszystkie szczegóły perfekcyjnie.
Lot przebiegł bez komplikacji, na miejscu powitali nas Monika i Henry, którzy zadbali o bezproblemowy dojazd i zameldowanie w hotelu Royal Suites Turquesa by Palladium. Hotel w pełni nas zadowolił, oferuje duże ładne pokoje, świetny wybór restauracji tematycznych, zajęć sportowych i wieczornych oraz przepiękną plażę!
Mieliśmy okazję zwiedzić Dominikanę dzięki organizowanym wycieczkom (Saona Tropical Adventure, Vida Dominikana), gdzie świetnie się nami zajęli.

Mamy piękną pamiątkę z Saony w postaci profesjonalnych zdjęć wykonanych przez fotografa Piotrka. Polecamy skorzystanie z możliwości zrobienia sobie takiej sesji, oglądając zdjęcia już po powrocie łatwo jest przenieść się wspomnieniami z powrotem do Raju!!!
Polecamy organizację ślubów na plaży Cap Cana - jest po prostu bajecznie!!!!

Całe wakacje bez najmniejszego zarzutu!
Jeszcze raz dziękujemy ekipie Tropical Sun Tours!

Ania

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Dwa oblicza Kuby

To niesamowite. Można się było poczuć jak prawdziwy Kubańczyk może biedniej jak w hotelu ale bardzo radośnie i tak swojsko.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana - Super zadowoleni z organizacji i wycieczek fakultatywnych

Jesteśmy w 100% zadowoleni z organizacji wyjazdu jak i wycieczek fakultatywnych. Cudowne dwa tygodnie były spełnieniem naszych marzeń!!!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Bajeczna plaża na ślub tylko dla nas

Chcemy serdecznie podziękować za wyjątkowy, wspaniały, jedyny dzień ślubu na plaży w niepowtarzalnych i bajkowych okolicznościach Dominikany, który z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zorganizowany został przez ekipę Romantyczne.com i Tropical

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun