Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Rajskie wakacje na Dominikanie !

Dziękujemy za rewelacyjną organizację wycieczki na Dominikanę!
Zależało nam by jechać w grupie 7 osób, przy czym prawie każdy z nas miał inne możliwości czasowe... Jesteśmy bardzo wdzięczni za doskonałe dostosowanie wycieczki do naszych oczekiwań i potrzeb! Pani Natalia zadbała o wszystkie szczegóły perfekcyjnie.
Lot przebiegł bez komplikacji, na miejscu powitali nas Monika i Henry, którzy zadbali o bezproblemowy dojazd i zameldowanie w hotelu Royal Suites Turquesa by Palladium. Hotel w pełni nas zadowolił, oferuje duże ładne pokoje, świetny wybór restauracji tematycznych, zajęć sportowych i wieczornych oraz przepiękną plażę!
Mieliśmy okazję zwiedzić Dominikanę dzięki organizowanym wycieczkom (Saona Tropical Adventure, Vida Dominikana), gdzie świetnie się nami zajęli.

Mamy piękną pamiątkę z Saony w postaci profesjonalnych zdjęć wykonanych przez fotografa Piotrka. Polecamy skorzystanie z możliwości zrobienia sobie takiej sesji, oglądając zdjęcia już po powrocie łatwo jest przenieść się wspomnieniami z powrotem do Raju!!!
Polecamy organizację ślubów na plaży Cap Cana - jest po prostu bajecznie!!!!

Całe wakacje bez najmniejszego zarzutu!
Jeszcze raz dziękujemy ekipie Tropical Sun Tours!

Ania

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Bajeczna plaża na ślub tylko dla nas

Chcemy serdecznie podziękować za wyjątkowy, wspaniały, jedyny dzień ślubu na plaży w niepowtarzalnych i bajkowych okolicznościach Dominikany, który z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zorganizowany został przez ekipę Romantyczne.com i Tropical

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Z czystym sumieniem polecamy

Podsyłam krótki filmik z naszego pobytu na Dominikanie z Tropical Sun Tours

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm

Wspaniały czas jaki mieliśmy szczęście spędzić na Dominikanie to pamiątka na całe nasze życie :-) Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm, tych miłych ludzi do dziś nam nie mija, choć to już tydzień od powrotu..

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun