Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Rajskie wakacje na Dominikanie !

Dziękujemy za rewelacyjną organizację wycieczki na Dominikanę!
Zależało nam by jechać w grupie 7 osób, przy czym prawie każdy z nas miał inne możliwości czasowe... Jesteśmy bardzo wdzięczni za doskonałe dostosowanie wycieczki do naszych oczekiwań i potrzeb! Pani Natalia zadbała o wszystkie szczegóły perfekcyjnie.
Lot przebiegł bez komplikacji, na miejscu powitali nas Monika i Henry, którzy zadbali o bezproblemowy dojazd i zameldowanie w hotelu Royal Suites Turquesa by Palladium. Hotel w pełni nas zadowolił, oferuje duże ładne pokoje, świetny wybór restauracji tematycznych, zajęć sportowych i wieczornych oraz przepiękną plażę!
Mieliśmy okazję zwiedzić Dominikanę dzięki organizowanym wycieczkom (Saona Tropical Adventure, Vida Dominikana), gdzie świetnie się nami zajęli.

Mamy piękną pamiątkę z Saony w postaci profesjonalnych zdjęć wykonanych przez fotografa Piotrka. Polecamy skorzystanie z możliwości zrobienia sobie takiej sesji, oglądając zdjęcia już po powrocie łatwo jest przenieść się wspomnieniami z powrotem do Raju!!!
Polecamy organizację ślubów na plaży Cap Cana - jest po prostu bajecznie!!!!

Całe wakacje bez najmniejszego zarzutu!
Jeszcze raz dziękujemy ekipie Tropical Sun Tours!

Ania

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem

Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem. Niczego tam nie brakowało. Polecam na 100%. Saona VIP, Vida Dominikana i Wieloryby w zatoce Samana.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Witamy serdecznie

Pragniemy podziękować Wam za piękną przygodę, którą przeżyliśmy w czasie przygotowanego perfekcyjnie przez Was naszego wyjazdu na Dominikanę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dwa oblicza Kuby

To niesamowite. Można się było poczuć jak prawdziwy Kubańczyk może biedniej jak w hotelu ale bardzo radośnie i tak swojsko.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun