Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Od A do Z

Wakacje jakie spędziliśmy w listopadzie 2012 r. na Dominikanie zorganizowane przez to biuro (Tropical Sun Tours) należą do najlepszych chwil w naszym życiu. Wszystko było świetnie przygotowane począwszy od hotelu - Grand Palladium, opieki oraz fantastycznych wycieczek fakultatywnych. Trzeba to wszystko przeżyć i zobaczyć aby stwierdzić, że takie chwile są bezcenne. W pełni polecam usługi tego biura (Tropical Sun Tours) dla ludzi ceniących rzetelność, komfort i dobrą organizację.

Jeszcze raz dziękujemy

Ania i Arek

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Perfekcyjnie pod każdym względem

Organizacja uroczystości perfekcyjna pod każdym względem. Świetny kontakt w Polsce oraz z zespołem Tropical Sun w Dominikanie.Ekipa niesamowicie pomocna, nawet w sprawach daleko wykraczających poza zakres oferowanych przez biuro usług.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - perła Karaibów

W tamtym roku dzięki Tropical Sun spędziliśmy wspaniałe wakacje na Dominikanie, bardzo zadowoleni z profesjonalnie przygotowanego przez biuro wyjazdu postanowiliśmy w tym roku wybrać się na Kubę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wakacje na Kubie

Po raz kolejny dziękujemy Tropical Sun i tym razem pani Kasi za profesjonalne zorganizowanie pobytu na Kubie. W czerwcu byliśmy w Barcelo Arenas Blancas położonym przy jednej z najpiękniejszych plaż Varadero.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun