Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Od A do Z

Wakacje jakie spędziliśmy w listopadzie 2012 r. na Dominikanie zorganizowane przez to biuro (Tropical Sun Tours) należą do najlepszych chwil w naszym życiu. Wszystko było świetnie przygotowane począwszy od hotelu - Grand Palladium, opieki oraz fantastycznych wycieczek fakultatywnych. Trzeba to wszystko przeżyć i zobaczyć aby stwierdzić, że takie chwile są bezcenne. W pełni polecam usługi tego biura (Tropical Sun Tours) dla ludzi ceniących rzetelność, komfort i dobrą organizację.

Jeszcze raz dziękujemy

Ania i Arek

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm

Wspaniały czas jaki mieliśmy szczęście spędzić na Dominikanie to pamiątka na całe nasze życie :-) Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm, tych miłych ludzi do dziś nam nie mija, choć to już tydzień od powrotu..

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Ślub w rajskim zakątku świata

Luty.... Lecimy... Zachwyt jaki wywarła na nas wyspa zaćmił umysły mgiełką zauroczenia. I tak już zostało do końca. Czuliśmy się jakby w letargu chłonąc otaczająca nas atmosferę relaksu, swobody i wszechobecnej muzyki.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Perfekcyjnie pod każdym względem

Organizacja uroczystości perfekcyjna pod każdym względem. Świetny kontakt w Polsce oraz z zespołem Tropical Sun w Dominikanie.Ekipa niesamowicie pomocna, nawet w sprawach daleko wykraczających poza zakres oferowanych przez biuro usług.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun