Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

DOMINIKANA - CUDOWNIE, BAJECZNIE I KOLOROWO

W maju wypoczywaliśmy na Dominikanie. Podczas dwutygodniowego pobytu, skorzystaliśmy z oferty czterech wycieczek fakultatywnych, organizowanych przez TROPICAL SUN TOURS. Byliśmy na Saonie, Samanie, na Vida Dominicana i w wiosce haitańskiej na obrzędzie Voodoo. Wycieczki bardzo atrakcyjne, różnorodne, świetnie zorganizowane w fantastycznej atmosferze. Oprócz bajkowych widoków, mogliśmy również zobaczyć zwykłe życie Dominikańczyków i uczestniczyć w niecodziennym obrzędzie Voodoo w wiosce haitańskiej. Ogromnie dziękujemy za fantastyczne przeżycia i wspomnienia, które są w nas wciąż żywe. Szkoda, że to już minęło. Pozdrawiamy cudownych ludzi z Waszego biura na Dominikanie: Dominikę, Leszka i Romana oraz wszystkich, którzy towarzyszyli i umilali nam czas w trakcie wycieczek. Bardzo ciepło Was wspominamy.

Zdecydowanie polecamy

Agata, Teresa, Andrzej i Włodek
Maj 2015

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Ślub w rajskim zakątku świata

Luty.... Lecimy... Zachwyt jaki wywarła na nas wyspa zaćmił umysły mgiełką zauroczenia. I tak już zostało do końca. Czuliśmy się jakby w letargu chłonąc otaczająca nas atmosferę relaksu, swobody i wszechobecnej muzyki.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Perfekcyjnie pod każdym względem

Organizacja uroczystości perfekcyjna pod każdym względem. Świetny kontakt w Polsce oraz z zespołem Tropical Sun w Dominikanie.Ekipa niesamowicie pomocna, nawet w sprawach daleko wykraczających poza zakres oferowanych przez biuro usług.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - perła Karaibów

W tamtym roku dzięki Tropical Sun spędziliśmy wspaniałe wakacje na Dominikanie, bardzo zadowoleni z profesjonalnie przygotowanego przez biuro wyjazdu postanowiliśmy w tym roku wybrać się na Kubę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun