Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

DOMINIKANA - CUDOWNIE, BAJECZNIE I KOLOROWO

W maju wypoczywaliśmy na Dominikanie. Podczas dwutygodniowego pobytu, skorzystaliśmy z oferty czterech wycieczek fakultatywnych, organizowanych przez TROPICAL SUN TOURS. Byliśmy na Saonie, Samanie, na Vida Dominicana i w wiosce haitańskiej na obrzędzie Voodoo. Wycieczki bardzo atrakcyjne, różnorodne, świetnie zorganizowane w fantastycznej atmosferze. Oprócz bajkowych widoków, mogliśmy również zobaczyć zwykłe życie Dominikańczyków i uczestniczyć w niecodziennym obrzędzie Voodoo w wiosce haitańskiej. Ogromnie dziękujemy za fantastyczne przeżycia i wspomnienia, które są w nas wciąż żywe. Szkoda, że to już minęło. Pozdrawiamy cudownych ludzi z Waszego biura na Dominikanie: Dominikę, Leszka i Romana oraz wszystkich, którzy towarzyszyli i umilali nam czas w trakcie wycieczek. Bardzo ciepło Was wspominamy.

Zdecydowanie polecamy

Agata, Teresa, Andrzej i Włodek
Maj 2015

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Dominikana - zorganizowane na genialnym poziomie

Bardzo gorąco możemy polecić Tropical Sun każdemu kto szuka organizacji wakacji na najwyższym poziomie. Od pierwszego kontaktu z tym biurem i rozmową z Kasią, która w bardzo profesjonalny i przemiły sposób doradziła nam Hotel w Punta Cana

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem

Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem. Niczego tam nie brakowało. Polecam na 100%. Saona VIP, Vida Dominikana i Wieloryby w zatoce Samana.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Witamy serdecznie

Pragniemy podziękować Wam za piękną przygodę, którą przeżyliśmy w czasie przygotowanego perfekcyjnie przez Was naszego wyjazdu na Dominikanę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun