Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

DOMINIKANA - CUDOWNIE, BAJECZNIE I KOLOROWO

W maju wypoczywaliśmy na Dominikanie. Podczas dwutygodniowego pobytu, skorzystaliśmy z oferty czterech wycieczek fakultatywnych, organizowanych przez TROPICAL SUN TOURS. Byliśmy na Saonie, Samanie, na Vida Dominicana i w wiosce haitańskiej na obrzędzie Voodoo. Wycieczki bardzo atrakcyjne, różnorodne, świetnie zorganizowane w fantastycznej atmosferze. Oprócz bajkowych widoków, mogliśmy również zobaczyć zwykłe życie Dominikańczyków i uczestniczyć w niecodziennym obrzędzie Voodoo w wiosce haitańskiej. Ogromnie dziękujemy za fantastyczne przeżycia i wspomnienia, które są w nas wciąż żywe. Szkoda, że to już minęło. Pozdrawiamy cudownych ludzi z Waszego biura na Dominikanie: Dominikę, Leszka i Romana oraz wszystkich, którzy towarzyszyli i umilali nam czas w trakcie wycieczek. Bardzo ciepło Was wspominamy.

Zdecydowanie polecamy

Agata, Teresa, Andrzej i Włodek
Maj 2015

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Piękny urlop na Dominikanie

Od 11 do 21.05.2016 przebywaliśmy na Punta Cana w hotelu Vista Sol. Bardzo nam się podobał ten hotel. Atrakcją są zwierzęta: pawie, iguany, papugi... Piękna plaża, 3 baseny, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, miła obsługa.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - Marzenie każdego człowieka

Kraj choć biedny jest piękny i wart zobaczenia. Kolor oceanu, przy naszej plaży, przy hotelu Barcelo Solymar w Varadero, nas oczarował. A picie pinacolady w ananasie na plaży z pięknym, miękkim, białym piaskiem to marzenie każdego człowieka.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Mauritius - twoje wymarzone miejsce na ślub

Ślub to zwykle dla pary jeden z najważniejszych dni w życiu!! A my sprawiamy by wspomniania na długo pozostały w ich pamięci i staramy się utrwalić ten moment na pięknych zdjęciach...

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun