Podróże jakich oczekujesz

Opinie - Dominikana

Polecam Dominikanę, polecam Tropical Sun Tours

Witam, w styczniu 2015 byliśmy w Punta Cuna. Hotel wybrany przez Panią Małgosię - rewelacyjny! Grand Palladium Bavaro - w nowej części, odnowionych villach. Hotel czysty, rozległy, przyjazny. Obsługa ze strony Pani Małgosi - absolutny TOP!! Od samego wylotu opieka na wysokim poziomie, nie tylko z biura w PL ale także na miejscu przez pracowników Tropical Sun (Roman). W trakcie lotu linie lotnicze zgubiły bagaż z rzeczami dzieci, ponieważ do końca pobytu bagaż się nie odnalazł, po powrocie Pani Małgosia negocjowała z liniami lotniczymi rekompensatę finansową, która nie powiem była bardzo satysfakcjonująca :). Sama Dominikana - jest fantastycznym miejscem, byliśmy tam już drugi raz i na pewno nie ostatni! Poprzednia nasza wizyta była organizowana przez biuro VilaPollonia na miejscu - więc mam porównanie. W tym przypadku - nie ma porównania! Tropical Sun poziomem obsługi wyprzedza VP o lata świetlne.
Polecam Dominikanę, tym bardziej polecam Tropical Sun Tours !
No i do zobaczenia na Kubie! :)
Darek z Rodziną

Tropical Sun Tours - opinie - Polecam Dominikanę, polecam Tropical Sun Tours
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Dominikana z TropicalSun

Witamy ... Sekret udanego urlopu to oprócz osób towarzyszących także odpowiedni wybór miejsca oraz organizacja całości – z ludźmi z TropicalSun wszystko staje się proste i można spokojnie skupić się wyłącznie na wypoczynku.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Witamy na Dominikanie

Spędziliśmy piękne 2 tyg w hotelu Grand Bahia Principe Punta Cana na przełomie kwietnia i maja 2016. Dodam,że był to pierwszy nasz pobyt na Karaibach. Było cudownie! Otrzymaliśmy dużą pomoc od Pani Gosi

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Mauritius - kolejny dobrze spędzony urlop!

Kolejny wyjazd z Tropical Sun... Kolejny super spędzony urlop... Po Dominikanie, tym razem wybraliśmy Mauritius. Za namową Pani Małgosi - "po drodze" spędziliśmy 2 super dni w Dubaju. Hotel Le Victoria na Mauritiusie - rewelacyjny!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe