Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Polecam Dominikanę, polecam Tropical Sun Tours

Witam, w styczniu 2015 byliśmy w Punta Cuna. Hotel wybrany przez Panią Małgosię - rewelacyjny! Grand Palladium Bavaro - w nowej części, odnowionych villach. Hotel czysty, rozległy, przyjazny. Obsługa ze strony Pani Małgosi - absolutny TOP!! Od samego wylotu opieka na wysokim poziomie, nie tylko z biura podróży w PL, ale także na miejscu przez pracowników Tropical Sun (Roman). W trakcie lotu linie lotnicze zgubiły bagaż z rzeczami dzieci, ponieważ do końca pobytu bagaż się nie odnalazł, po powrocie Pani Małgosia negocjowała z liniami lotniczymi rekompensatę finansową, która nie powiem była bardzo satysfakcjonująca :). Sama Dominikana - jest fantastycznym miejscem, byliśmy tam już drugi raz i na pewno nie ostatni! Poprzednia nasza wizyta była organizowana przez biuro VillaPolonia na miejscu - więc mam porównanie. W tym przypadku - nie ma porównania! Tropical Sun poziomem obsługi wyprzedza VP o lata świetlne.

 

Polecam Dominikanę, tym bardziej polecam Tropical Sun Tours ! No i do zobaczenia na Kubie! :)
Darek z Rodziną

 

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Kuba - perła Karaibów

W tamtym roku dzięki Tropical Sun spędziliśmy wspaniałe wakacje na Dominikanie, bardzo zadowoleni z profesjonalnie przygotowanego przez biuro wyjazdu postanowiliśmy w tym roku wybrać się na Kubę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wakacje na Kubie

Po raz kolejny dziękujemy Tropical Sun i tym razem pani Kasi za profesjonalne zorganizowanie pobytu na Kubie. W czerwcu byliśmy w Barcelo Arenas Blancas położonym przy jednej z najpiękniejszych plaż Varadero.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Piękny urlop na Dominikanie

Od 11 do 21.05.2016 przebywaliśmy na Punta Cana w hotelu Vista Sol. Bardzo nam się podobał ten hotel. Atrakcją są zwierzęta: pawie, iguany, papugi... Piękna plaża, 3 baseny, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, miła obsługa.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Nurkowanie z Tropical Sun