Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Polecam Dominikanę, polecam Tropical Sun Tours

Witam, w styczniu 2015 byliśmy w Punta Cuna. Hotel wybrany przez Panią Małgosię - rewelacyjny! Grand Palladium Bavaro - w nowej części, odnowionych villach. Hotel czysty, rozległy, przyjazny. Obsługa ze strony Pani Małgosi - absolutny TOP!! Od samego wylotu opieka na wysokim poziomie, nie tylko z biura podróży w PL, ale także na miejscu przez pracowników Tropical Sun (Roman). W trakcie lotu linie lotnicze zgubiły bagaż z rzeczami dzieci, ponieważ do końca pobytu bagaż się nie odnalazł, po powrocie Pani Małgosia negocjowała z liniami lotniczymi rekompensatę finansową, która nie powiem była bardzo satysfakcjonująca :). Sama Dominikana - jest fantastycznym miejscem, byliśmy tam już drugi raz i na pewno nie ostatni! Poprzednia nasza wizyta była organizowana przez biuro VillaPolonia na miejscu - więc mam porównanie. W tym przypadku - nie ma porównania! Tropical Sun poziomem obsługi wyprzedza VP o lata świetlne.

 

Polecam Dominikanę, tym bardziej polecam Tropical Sun Tours ! No i do zobaczenia na Kubie! :)
Darek z Rodziną

 

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Ślub w rajskim zakątku świata

Luty.... Lecimy... Zachwyt jaki wywarła na nas wyspa zaćmił umysły mgiełką zauroczenia. I tak już zostało do końca. Czuliśmy się jakby w letargu chłonąc otaczająca nas atmosferę relaksu, swobody i wszechobecnej muzyki.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Perfekcyjnie pod każdym względem

Organizacja uroczystości perfekcyjna pod każdym względem. Świetny kontakt w Polsce oraz z zespołem Tropical Sun w Dominikanie.Ekipa niesamowicie pomocna, nawet w sprawach daleko wykraczających poza zakres oferowanych przez biuro usług.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - perła Karaibów

W tamtym roku dzięki Tropical Sun spędziliśmy wspaniałe wakacje na Dominikanie, bardzo zadowoleni z profesjonalnie przygotowanego przez biuro wyjazdu postanowiliśmy w tym roku wybrać się na Kubę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun