Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Polecam Dominikanę, polecam Tropical Sun Tours

Witam, w styczniu 2015 byliśmy w Punta Cuna. Hotel wybrany przez Panią Małgosię - rewelacyjny! Grand Palladium Bavaro - w nowej części, odnowionych villach. Hotel czysty, rozległy, przyjazny. Obsługa ze strony Pani Małgosi - absolutny TOP!! Od samego wylotu opieka na wysokim poziomie, nie tylko z biura podróży w PL, ale także na miejscu przez pracowników Tropical Sun (Roman). W trakcie lotu linie lotnicze zgubiły bagaż z rzeczami dzieci, ponieważ do końca pobytu bagaż się nie odnalazł, po powrocie Pani Małgosia negocjowała z liniami lotniczymi rekompensatę finansową, która nie powiem była bardzo satysfakcjonująca :). Sama Dominikana - jest fantastycznym miejscem, byliśmy tam już drugi raz i na pewno nie ostatni! Poprzednia nasza wizyta była organizowana przez biuro VillaPolonia na miejscu - więc mam porównanie. W tym przypadku - nie ma porównania! Tropical Sun poziomem obsługi wyprzedza VP o lata świetlne.

 

Polecam Dominikanę, tym bardziej polecam Tropical Sun Tours ! No i do zobaczenia na Kubie! :)
Darek z Rodziną

 

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Dwa oblicza Kuby

To niesamowite. Można się było poczuć jak prawdziwy Kubańczyk może biedniej jak w hotelu ale bardzo radośnie i tak swojsko.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana - Super zadowoleni z organizacji i wycieczek fakultatywnych

Jesteśmy w 100% zadowoleni z organizacji wyjazdu jak i wycieczek fakultatywnych. Cudowne dwa tygodnie były spełnieniem naszych marzeń!!!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Bajeczna plaża na ślub tylko dla nas

Chcemy serdecznie podziękować za wyjątkowy, wspaniały, jedyny dzień ślubu na plaży w niepowtarzalnych i bajkowych okolicznościach Dominikany, który z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zorganizowany został przez ekipę Romantyczne.com i Tropical

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun