Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Dominikany nie da się opisać w kilku słowach

To miejsce trzeba zobaczyć, zachwycić się realnym widokiem karaibskich krajobrazów. Czas spędzony w tym miejscu był jak na razie najpiękniejszym okresem (co prawda jedenastodniowym, ale niezapomnianym) w naszym życiu.

Zanim zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty Tropical Sun Tours szukaliśmy organizatora naszego wyjazdu, osoby, która odpowiedziałaby na nasze bardzo szczegółowe pytania dotyczące  pobytu w tym wspaniałym miejscu na ziemi. Dlaczego nasz wybór padł właśnie na Tropical Sun Tours? Podmiotowe podejście do klienta, a nie przedmiotowe jak to mogliśmy odczuć w „markowych biurach podróży”. W tym miejscu chcemy podziękować Pani Natalii za szczere odpowiedzi na czasami trudne pytania oraz cierpliwość, którą się wykazała w niejednej często bardzo długiej rozmowie z pytaniami, na które szczegółowo udzielała wyczerpujących odpowiedzi. Było rzeczywiście „jak w raju”. Podejście wszystkich osób zajmujących się nami na Dominikanie oraz przedstawiających nam oferty Tropical Sun Tours oceniamy jako bardzo profesjonalne. Polecony HOTEL GRAND PALLADIUM BAVARO spełnił w stu procentach nasze oczekiwania. Było dokładnie tak jak nas zapewniano w polskim oddziale Tropical Sun Tours. O każdej porze mogliśmy liczyć na pomoc rezydentów. Szczególny ukłon w stronę Pana Adama, który nas odbierał z lotniska. Człowiek ze szczerym uśmiechem na twarzy.

Kilka słów na temat wycieczek organizowanych przez Tropical Sun Tours. W ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. My znaleźliśmy. Ci, którzy lubią oglądać zabytki i są fanami historii będą zachwyceni Santo Domingo. Turyści głodni pięknych karaibskich widoków, także wybiorą wycieczkę, która spełni ich oczekiwania. Wygodną ciekawostką podczas wyprawy na SAONĘ (przepiękną wyspę, którą koniecznie trzeba zobaczyć) jest możliwość wynajęcia za całkiem rozsądne pieniądze prywatnego, profesjonalnego fotografa, dzięki któremu mogliśmy mieć wspólne, przepiękne zdjęcia w tym oryginalnym, niepowtarzalnym i urzekającym miejscu na Karaibach. Polecamy też wyprawę VIDA DOMINICANA. Warto na jeden dzień opuścić wygodne miejsce w resorcie i dać się ponieść prawdziwemu dominikańskiemu życiu. Ta wycieczka wywarła na nas największe wrażenie. Widzieliśmy biedę, prawdziwą biedę, która jednak nie wzbudzała w nas współczucia dla ludzi, którzy w niej byli. Zobaczyliśmy jak można być szczęśliwym mając tak niewiele. Podczas tego jednodniowego wyjazdu mogliśmy zobaczyć także walki kogutów (tradycyjny sport na Dominikanie), plantacje kakao oraz kawy, prawdziwy bazar z naprawdę świeżym mięsem (dosłownie, ale to trzeba poczuć, a nie tylko zobaczyć). Piraci z Karaibów wybrali sobie dobrą kryjówkę, w której także dane nam było przebywać. W naszych głowach nadal przechowujemy piękne widoki, które ciężko będzie przebić czymś piękniejszym niż Karaiby.

Czas na Dominikanie nam upłynął w rytmie bachaty, salsy i merenge. Dźwięki tych melodii przypominają nam teraz chwile spędzone w tym pięknym miejscu. Jedno wiemy na pewno. Wrócimy na Dominikanę i to już niebawem. Wiemy także z jakim biurem podróży. Jak Dominikana to tylko z Tropical Sun Tours.  

Dominika i Marcin.

Tropical Sun Tours - opinie, recenzje
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Bajeczna plaża na ślub tylko dla nas

Chcemy serdecznie podziękować za wyjątkowy, wspaniały, jedyny dzień ślubu na plaży w niepowtarzalnych i bajkowych okolicznościach Dominikany, który z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zorganizowany został przez ekipę Romantyczne.com i Tropical

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Z czystym sumieniem polecamy

Podsyłam krótki filmik z naszego pobytu na Dominikanie z Tropical Sun Tours

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm

Wspaniały czas jaki mieliśmy szczęście spędzić na Dominikanie to pamiątka na całe nasze życie :-) Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm, tych miłych ludzi do dziś nam nie mija, choć to już tydzień od powrotu..

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun