Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Dominikany nie da się opisać w kilku słowach

To miejsce trzeba zobaczyć, zachwycić się realnym widokiem karaibskich krajobrazów. Czas spędzony w tym miejscu był jak na razie najpiękniejszym okresem (co prawda jedenastodniowym, ale niezapomnianym) w naszym życiu.

Zanim zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty Tropical Sun Tours szukaliśmy organizatora naszego wyjazdu, osoby, która odpowiedziałaby na nasze bardzo szczegółowe pytania dotyczące  pobytu w tym wspaniałym miejscu na ziemi. Dlaczego nasz wybór padł właśnie na Tropical Sun Tours? Podmiotowe podejście do klienta, a nie przedmiotowe jak to mogliśmy odczuć w „markowych biurach podróży”. W tym miejscu chcemy podziękować Pani Natalii za szczere odpowiedzi na czasami trudne pytania oraz cierpliwość, którą się wykazała w niejednej często bardzo długiej rozmowie z pytaniami, na które szczegółowo udzielała wyczerpujących odpowiedzi. Było rzeczywiście „jak w raju”. Podejście wszystkich osób zajmujących się nami na Dominikanie oraz przedstawiających nam oferty Tropical Sun Tours oceniamy jako bardzo profesjonalne. Polecony HOTEL GRAND PALLADIUM BAVARO spełnił w stu procentach nasze oczekiwania. Było dokładnie tak jak nas zapewniano w polskim oddziale Tropical Sun Tours. O każdej porze mogliśmy liczyć na pomoc rezydentów. Szczególny ukłon w stronę Pana Adama, który nas odbierał z lotniska. Człowiek ze szczerym uśmiechem na twarzy.

Kilka słów na temat wycieczek organizowanych przez Tropical Sun Tours. W ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. My znaleźliśmy. Ci, którzy lubią oglądać zabytki i są fanami historii będą zachwyceni Santo Domingo. Turyści głodni pięknych karaibskich widoków, także wybiorą wycieczkę, która spełni ich oczekiwania. Wygodną ciekawostką podczas wyprawy na SAONĘ (przepiękną wyspę, którą koniecznie trzeba zobaczyć) jest możliwość wynajęcia za całkiem rozsądne pieniądze prywatnego, profesjonalnego fotografa, dzięki któremu mogliśmy mieć wspólne, przepiękne zdjęcia w tym oryginalnym, niepowtarzalnym i urzekającym miejscu na Karaibach. Polecamy też wyprawę VIDA DOMINICANA. Warto na jeden dzień opuścić wygodne miejsce w resorcie i dać się ponieść prawdziwemu dominikańskiemu życiu. Ta wycieczka wywarła na nas największe wrażenie. Widzieliśmy biedę, prawdziwą biedę, która jednak nie wzbudzała w nas współczucia dla ludzi, którzy w niej byli. Zobaczyliśmy jak można być szczęśliwym mając tak niewiele. Podczas tego jednodniowego wyjazdu mogliśmy zobaczyć także walki kogutów (tradycyjny sport na Dominikanie), plantacje kakao oraz kawy, prawdziwy bazar z naprawdę świeżym mięsem (dosłownie, ale to trzeba poczuć, a nie tylko zobaczyć). Piraci z Karaibów wybrali sobie dobrą kryjówkę, w której także dane nam było przebywać. W naszych głowach nadal przechowujemy piękne widoki, które ciężko będzie przebić czymś piękniejszym niż Karaiby.

Czas na Dominikanie nam upłynął w rytmie bachaty, salsy i merenge. Dźwięki tych melodii przypominają nam teraz chwile spędzone w tym pięknym miejscu. Jedno wiemy na pewno. Wrócimy na Dominikanę i to już niebawem. Wiemy także z jakim biurem podróży. Jak Dominikana to tylko z Tropical Sun Tours.  

Dominika i Marcin.

Tropical Sun Tours - opinie, recenzje
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Kuba - Marzenie każdego człowieka

Kraj choć biedny jest piękny i wart zobaczenia. Kolor oceanu, przy naszej plaży, przy hotelu Barcelo Solymar w Varadero, nas oczarował. A picie pinacolady w ananasie na plaży z pięknym, miękkim, białym piaskiem to marzenie każdego człowieka.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Mauritius - twoje wymarzone miejsce na ślub

Ślub to zwykle dla pary jeden z najważniejszych dni w życiu!! A my sprawiamy by wspomniania na długo pozostały w ich pamięci i staramy się utrwalić ten moment na pięknych zdjęciach...

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Ślub w Dominikanie

Dziękujemy Państwu za zaangażowanie całym sercem w organizację naszego ślubu. Jesteśmy Wam wszystkim bardzo wdzięczni. Ceremonia była przeurocza i pełna romantyzmu, a pobyt w Punta Cana przewspaniały.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Nurkowanie z Tropical Sun