Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Dominikana - Wymarzone wakacje

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie wspaniałych wakacji na Dominikanie - miejscu, które na pewno na zawsze utkwi w naszej pamięci. Rajskie plaże, ciepły ocean, wspaniały hotel Palladium Bavaro. Wszystko jak w ofercie. No i ten widok z balkonu na piękny ocean.

Dziękujemy Pani Kasi za profesjonalizm i wyrozumiałość. Zawsze mogliśmy liczyć na jej pomoc. Dziękujemy za wspaniałe klimaty wycieczek Monice i szczególnie Marino. Te palmy, ten piasek, ten szmaragdowy ocean, te drinki, ta muzyka, wspaniali, uśmiechnięci ludzie to po prostu raj, o którym marzyliśmy.

Polecamy wyjazd na Dominikanę z tym biurem

Jola i Janusz

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Dominikana - zorganizowane na genialnym poziomie

Bardzo gorąco możemy polecić Tropical Sun każdemu kto szuka organizacji wakacji na najwyższym poziomie. Od pierwszego kontaktu z tym biurem i rozmową z Kasią, która w bardzo profesjonalny i przemiły sposób doradziła nam Hotel w Punta Cana

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem

Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem. Niczego tam nie brakowało. Polecam na 100%. Saona VIP, Vida Dominikana i Wieloryby w zatoce Samana.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Witamy serdecznie

Pragniemy podziękować Wam za piękną przygodę, którą przeżyliśmy w czasie przygotowanego perfekcyjnie przez Was naszego wyjazdu na Dominikanę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun