Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Dominikana - Po prostu Raj na ziemi !

Na Dominikanę wybraliśmy się z mężem w połowie maja do hotelu Occidental Grand Punta Cana. Bardzo nam się podobało. Dużo restauracji z przepysznym jedzeniem. Smakowały nam zwłaszcza dania regionalne i soki z owoców tropikalnych, świeżo wyciskane z dodatkiem lodu...pycha !!!
Plaża przepiękna. Taka jak sobie wyobrażaliśmy...szeroka, z białym piaskiem, turkusowy ocean i mnóstwo palm kokosowych.
Zwiedziliśmy wyspy Saonę i Catalinę. Saona najpiękniejsza!!! Dżungla kokosowa i piękna plaża usypana białym koralowcem, przez co woda w oceanie wydaje się być jeszcze bardziej niebieska.
Zostały nam przepiękne wspomnienia :)))
Dziękujemy Pani Natalii za zorganizowanie wspaniałych wakacji i polecenie hotelu, do którego należy chyba najładniejszy odcinek plaży:))) Świetna organizacja, żadnych niemiłych niespodzianek.
Na pewno wrócimy na Karaiby!!!

Joanna i Arek

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm

Wspaniały czas jaki mieliśmy szczęście spędzić na Dominikanie to pamiątka na całe nasze życie :-) Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm, tych miłych ludzi do dziś nam nie mija, choć to już tydzień od powrotu..

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Ślub w rajskim zakątku świata

Luty.... Lecimy... Zachwyt jaki wywarła na nas wyspa zaćmił umysły mgiełką zauroczenia. I tak już zostało do końca. Czuliśmy się jakby w letargu chłonąc otaczająca nas atmosferę relaksu, swobody i wszechobecnej muzyki.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Perfekcyjnie pod każdym względem

Organizacja uroczystości perfekcyjna pod każdym względem. Świetny kontakt w Polsce oraz z zespołem Tropical Sun w Dominikanie.Ekipa niesamowicie pomocna, nawet w sprawach daleko wykraczających poza zakres oferowanych przez biuro usług.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun