Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Dominikana - Po prostu Raj na ziemi !

Na Dominikanę wybraliśmy się z mężem w połowie maja do hotelu Occidental Grand Punta Cana. Bardzo nam się podobało. Dużo restauracji z przepysznym jedzeniem. Smakowały nam zwłaszcza dania regionalne i soki z owoców tropikalnych, świeżo wyciskane z dodatkiem lodu...pycha !!!
Plaża przepiękna. Taka jak sobie wyobrażaliśmy...szeroka, z białym piaskiem, turkusowy ocean i mnóstwo palm kokosowych.
Zwiedziliśmy wyspy Saonę i Catalinę. Saona najpiękniejsza!!! Dżungla kokosowa i piękna plaża usypana białym koralowcem, przez co woda w oceanie wydaje się być jeszcze bardziej niebieska.
Zostały nam przepiękne wspomnienia :)))
Dziękujemy Pani Natalii za zorganizowanie wspaniałych wakacji i polecenie hotelu, do którego należy chyba najładniejszy odcinek plaży:))) Świetna organizacja, żadnych niemiłych niespodzianek.
Na pewno wrócimy na Karaiby!!!

Joanna i Arek

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem

Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem. Niczego tam nie brakowało. Polecam na 100%. Saona VIP, Vida Dominikana i Wieloryby w zatoce Samana.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Witamy serdecznie

Pragniemy podziękować Wam za piękną przygodę, którą przeżyliśmy w czasie przygotowanego perfekcyjnie przez Was naszego wyjazdu na Dominikanę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dwa oblicza Kuby

To niesamowite. Można się było poczuć jak prawdziwy Kubańczyk może biedniej jak w hotelu ale bardzo radośnie i tak swojsko.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun