Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Wakacje - Dominikana - kwiecień/maj 2015

Bardzo dziękujemy za przepiękne wakacje na Dominikanie. Byliśmy w Bavaro,  w hotelu Grand Bahia Principe na przełomie kwietnia i maja 2015r. To były dwa tygodnie spędzone w raju. Możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć, że absolutnie wszystko było doskonale zorganizowane. Hotel - świetny, plaże - cudowne, jedzenie - pyszne, rezydenci – bardzo sympatyczni. Duże podziękowania dla Dominiki i Romka za świetnie przygotowane i zorganizowane wycieczki. To był bardzo mile i sympatycznie spędzony czas, byliśmy pod wrażeniem jak fajnie można………..
Zdecydowanie polecamy Dominikanę z Tropical Sun.  Bo martwisz się tylko o tym, że niestety musisz kiedyś wrócić do domu….  

 
Pozdrawiamy
Iza, Sławek i Paula

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Dominikana - Super zadowoleni z organizacji i wycieczek fakultatywnych

Jesteśmy w 100% zadowoleni z organizacji wyjazdu jak i wycieczek fakultatywnych. Cudowne dwa tygodnie były spełnieniem naszych marzeń!!!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Bajeczna plaża na ślub tylko dla nas

Chcemy serdecznie podziękować za wyjątkowy, wspaniały, jedyny dzień ślubu na plaży w niepowtarzalnych i bajkowych okolicznościach Dominikany, który z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zorganizowany został przez ekipę Romantyczne.com i Tropical

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Z czystym sumieniem polecamy

Podsyłam krótki filmik z naszego pobytu na Dominikanie z Tropical Sun Tours

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun