Podróże jakich oczekujesz

Opinie - Dominikana

Wakacje - Dominikana - kwiecień/maj 2015

Bardzo dziękujemy za przepiękne wakacje na Dominikanie. Byliśmy w Bavaro,  w hotelu Grand Bahia Principe na przełomie kwietnia i maja 2015r. To były dwa tygodnie spędzone w raju. Możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć, że absolutnie wszystko było doskonale zorganizowane. Hotel - świetny, plaże - cudowne, jedzenie - pyszne, rezydenci – bardzo sympatyczni. Duże podziękowania dla Dominiki i Romka za świetnie przygotowane i zorganizowane wycieczki. To był bardzo mile i sympatycznie spędzony czas, byliśmy pod wrażeniem jak fajnie można………..
Zdecydowanie polecamy Dominikanę z Tropical Sun.  Bo martwisz się tylko o tym, że niestety musisz kiedyś wrócić do domu….  
 
Pozdrawiamy
Iza, Sławek i Paula

Tropical Sun Tours - opinie - Wakacje - Dominikana - kwiecień/maj 2015
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Piękny urlop na Dominikanie

Od 11 do 21.05.2016 przebywaliśmy na Punta Cana w hotelu Vista Sol. Bardzo nam się podobał ten hotel. Atrakcją są zwierzęta: pawie, iguany, papugi... Piękna plaża, 3 baseny, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, miła obsługa.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - Marzenie każdego człowieka

Kraj choć biedny jest piękny i wart zobaczenia. Kolor oceanu, przy naszej plaży, przy hotelu Barcelo Solymar w Varadero, nas oczarował. A picie pinacolady w ananasie na plaży z pięknym, miękkim, białym piaskiem to marzenie każdego człowieka.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Mauritius - twoje wymarzone miejsce na ślub

Ślub to zwykle dla pary jeden z najważniejszych dni w życiu!! A my sprawiamy by wspomniania na długo pozostały w ich pamięci i staramy się utrwalić ten moment na pięknych zdjęciach...

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe