Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Wakacje - Dominikana - kwiecień/maj 2015

Bardzo dziękujemy za przepiękne wakacje na Dominikanie. Byliśmy w Bavaro,  w hotelu Grand Bahia Principe na przełomie kwietnia i maja 2015r. To były dwa tygodnie spędzone w raju. Możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć, że absolutnie wszystko było doskonale zorganizowane. Hotel - świetny, plaże - cudowne, jedzenie - pyszne, rezydenci – bardzo sympatyczni. Duże podziękowania dla Dominiki i Romka za świetnie przygotowane i zorganizowane wycieczki. To był bardzo mile i sympatycznie spędzony czas, byliśmy pod wrażeniem jak fajnie można………..
Zdecydowanie polecamy Dominikanę z Tropical Sun.  Bo martwisz się tylko o tym, że niestety musisz kiedyś wrócić do domu….  

 
Pozdrawiamy
Iza, Sławek i Paula

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Perfekcyjnie pod każdym względem

Organizacja uroczystości perfekcyjna pod każdym względem. Świetny kontakt w Polsce oraz z zespołem Tropical Sun w Dominikanie.Ekipa niesamowicie pomocna, nawet w sprawach daleko wykraczających poza zakres oferowanych przez biuro usług.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - perła Karaibów

W tamtym roku dzięki Tropical Sun spędziliśmy wspaniałe wakacje na Dominikanie, bardzo zadowoleni z profesjonalnie przygotowanego przez biuro wyjazdu postanowiliśmy w tym roku wybrać się na Kubę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wakacje na Kubie

Po raz kolejny dziękujemy Tropical Sun i tym razem pani Kasi za profesjonalne zorganizowanie pobytu na Kubie. W czerwcu byliśmy w Barcelo Arenas Blancas położonym przy jednej z najpiękniejszych plaż Varadero.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun