Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Dominikana-Spełnione marzenia

Naszym marzeniem od zawsze była Dominikana.

I tak na naszej drodze spotkaliśmy pana Adama z z Tropical Sun Tours, który zaproponował nam pomoc w jego spełnieniu. Pan Adam zajął się wszystkim od A do Z. Znalazł najbardziej atrakcyjną ofertę dla nas. Zabukował bilety na samolot, zaproponował hotele, a że było to 18 dni, spędziliśmy 10 dni w hotelu Occidental Grand Punta Cana  a następne 8 w hotelu Grand Palladium Bavaro Resort & Spa. Obydwa hotele są godne polecenia. Kontakt z Panem Adamem był przez 24 godziny na dobę. Zawsze można było zadzwonić i zapytać o rzeczy, które nas trapiły. Pan Adam z uśmiechem na twarzy udzielał niezbędnych informacji i zawsze starał się pomóc, nawet w sytuacjach, które wydawały się bez wyjścia. Brakuje słów by opisać zaangażowanie, perfekcyjność, organizację i troskę o klienta od momentu kupna oferty aż do samego powrotu. Ciągły kontakt w trakcie trwania imprezy i zapytania z jego strony czy wszystko w porządku i czy może jeszcze w czymś pomóc.

Trudno w dzisiejszych czasach znaleść  kogoś tak zaangażowanego w to co robi i kto z takim oddaniem wykonuje pracę by inni mogli korzystać z beztroskiego lenistwa i czuć się przy tym naprawdę bezpiecznie. Na Dominikanie byliśmy od 18.04.-05.05.2013r. powitali nas przesympatyczni, zawsze uśmiechnięci młodzi ludzie, którzy zawsze służyli pomocą. Skorzystaliśmy z przepięknych oferowanych przez biuro wycieczek lokalnych, wspaniale zorganizowanych, w kameralnej atmosferze z humorami na twarzy,wartych zobaczenia. Poznaliśmy też fajnych ludzi, którzy z nami wylatywali i z którymi spędziliśmy miło czas. Nie na próżno mówi się o Dominikanie, że jest to "Raj na Ziemi" biały piaseczek, szmaragdowe morze i palmy chylące się do oceanu. Z całego serca życzę każdemu kto marzy o Dominikanie by zobaczył ją na własne oczy i nie bał się zaufać p. Adamowi, który pomaga spełniać marzenia. Słowa nie są w stanie opisać tego jak jesteśmy mu wdzięczni, że pomógł nam przenieść się na na chwilę do Raju jakim jest Dominikana. Pragnę również podziękować jego żonie, która tak pięknie opowiadała nam o Dominikanie i udzieliła cennych wskazówek.

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA i życzymy by Wasze marzenia również doczekały spełnienia.

Ilona i Marek

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Z czystym sumieniem polecamy

Podsyłam krótki filmik z naszego pobytu na Dominikanie z Tropical Sun Tours

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm

Wspaniały czas jaki mieliśmy szczęście spędzić na Dominikanie to pamiątka na całe nasze życie :-) Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm, tych miłych ludzi do dziś nam nie mija, choć to już tydzień od powrotu..

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Ślub w rajskim zakątku świata

Luty.... Lecimy... Zachwyt jaki wywarła na nas wyspa zaćmił umysły mgiełką zauroczenia. I tak już zostało do końca. Czuliśmy się jakby w letargu chłonąc otaczająca nas atmosferę relaksu, swobody i wszechobecnej muzyki.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun