Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Dominikana-Spełnione marzenia

Naszym marzeniem od zawsze była Dominikana.

I tak na naszej drodze spotkaliśmy pana Adama z z Tropical Sun Tours, który zaproponował nam pomoc w jego spełnieniu. Pan Adam zajął się wszystkim od A do Z. Znalazł najbardziej atrakcyjną ofertę dla nas. Zabukował bilety na samolot, zaproponował hotele, a że było to 18 dni, spędziliśmy 10 dni w hotelu Occidental Grand Punta Cana  a następne 8 w hotelu Grand Palladium Bavaro Resort & Spa. Obydwa hotele są godne polecenia. Kontakt z Panem Adamem był przez 24 godziny na dobę. Zawsze można było zadzwonić i zapytać o rzeczy, które nas trapiły. Pan Adam z uśmiechem na twarzy udzielał niezbędnych informacji i zawsze starał się pomóc, nawet w sytuacjach, które wydawały się bez wyjścia. Brakuje słów by opisać zaangażowanie, perfekcyjność, organizację i troskę o klienta od momentu kupna oferty aż do samego powrotu. Ciągły kontakt w trakcie trwania imprezy i zapytania z jego strony czy wszystko w porządku i czy może jeszcze w czymś pomóc.

Trudno w dzisiejszych czasach znaleść  kogoś tak zaangażowanego w to co robi i kto z takim oddaniem wykonuje pracę by inni mogli korzystać z beztroskiego lenistwa i czuć się przy tym naprawdę bezpiecznie. Na Dominikanie byliśmy od 18.04.-05.05.2013r. powitali nas przesympatyczni, zawsze uśmiechnięci młodzi ludzie, którzy zawsze służyli pomocą. Skorzystaliśmy z przepięknych oferowanych przez biuro wycieczek lokalnych, wspaniale zorganizowanych, w kameralnej atmosferze z humorami na twarzy,wartych zobaczenia. Poznaliśmy też fajnych ludzi, którzy z nami wylatywali i z którymi spędziliśmy miło czas. Nie na próżno mówi się o Dominikanie, że jest to "Raj na Ziemi" biały piaseczek, szmaragdowe morze i palmy chylące się do oceanu. Z całego serca życzę każdemu kto marzy o Dominikanie by zobaczył ją na własne oczy i nie bał się zaufać p. Adamowi, który pomaga spełniać marzenia. Słowa nie są w stanie opisać tego jak jesteśmy mu wdzięczni, że pomógł nam przenieść się na na chwilę do Raju jakim jest Dominikana. Pragnę również podziękować jego żonie, która tak pięknie opowiadała nam o Dominikanie i udzieliła cennych wskazówek.

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA i życzymy by Wasze marzenia również doczekały spełnienia.

Ilona i Marek

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Dwa oblicza Kuby

To niesamowite. Można się było poczuć jak prawdziwy Kubańczyk może biedniej jak w hotelu ale bardzo radośnie i tak swojsko.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana - Super zadowoleni z organizacji i wycieczek fakultatywnych

Jesteśmy w 100% zadowoleni z organizacji wyjazdu jak i wycieczek fakultatywnych. Cudowne dwa tygodnie były spełnieniem naszych marzeń!!!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Bajeczna plaża na ślub tylko dla nas

Chcemy serdecznie podziękować za wyjątkowy, wspaniały, jedyny dzień ślubu na plaży w niepowtarzalnych i bajkowych okolicznościach Dominikany, który z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zorganizowany został przez ekipę Romantyczne.com i Tropical

Polecamy
Super
Czytaj więcej




+
-

+
-

* pola obowiązkowe





Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun