Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Najcudowniejsze wakacje - Dominikana!!!

Trudno wymarzyć sobie miejsce piękniejsze na podróż poślubną. Właśnie na Dominikanie spędziliśmy najcudowniejsze wakacje, które długo będziemy pamiętać i to nie tylko z uwagi na powód naszej wyprawy :-). Wspaniałe plaże, szafirowa woda, niesamowicie pozytywni mieszkańcy - polecamy każdemu, kto chce się chociażby na moment oderwać od naszej polskiej rzeczywistości i odetchnąć pełną piersią. Tam wszystko wydaje się proste, łatwo zapomnieć o ciągłej gonitwie za wcale nie tak potrzebnymi w życiu rzeczami. Liczy się tylko tu i teraz.

Życzymy wszystkim wspaniałych podróży, niezapomnianych widoków i prawdziwego odpoczynku. Gwarantuje to Dominikana i biuro, za pośrednictwem którego mogliśmy spędzić ten ważny dla nas czas w tak pięknych okolicznościach przyrody :-).

Dziękujemy za profesjonalizm i do zobaczenia.
Anita i Piotr

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Ślub w rajskim zakątku świata

Luty.... Lecimy... Zachwyt jaki wywarła na nas wyspa zaćmił umysły mgiełką zauroczenia. I tak już zostało do końca. Czuliśmy się jakby w letargu chłonąc otaczająca nas atmosferę relaksu, swobody i wszechobecnej muzyki.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Perfekcyjnie pod każdym względem

Organizacja uroczystości perfekcyjna pod każdym względem. Świetny kontakt w Polsce oraz z zespołem Tropical Sun w Dominikanie.Ekipa niesamowicie pomocna, nawet w sprawach daleko wykraczających poza zakres oferowanych przez biuro usług.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - perła Karaibów

W tamtym roku dzięki Tropical Sun spędziliśmy wspaniałe wakacje na Dominikanie, bardzo zadowoleni z profesjonalnie przygotowanego przez biuro wyjazdu postanowiliśmy w tym roku wybrać się na Kubę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun