Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Najcudowniejsze wakacje - Dominikana!!!

Trudno wymarzyć sobie miejsce piękniejsze na podróż poślubną. Właśnie na Dominikanie spędziliśmy najcudowniejsze wakacje, które długo będziemy pamiętać i to nie tylko z uwagi na powód naszej wyprawy :-). Wspaniałe plaże, szafirowa woda, niesamowicie pozytywni mieszkańcy - polecamy każdemu, kto chce się chociażby na moment oderwać od naszej polskiej rzeczywistości i odetchnąć pełną piersią. Tam wszystko wydaje się proste, łatwo zapomnieć o ciągłej gonitwie za wcale nie tak potrzebnymi w życiu rzeczami. Liczy się tylko tu i teraz.

Życzymy wszystkim wspaniałych podróży, niezapomnianych widoków i prawdziwego odpoczynku. Gwarantuje to Dominikana i biuro, za pośrednictwem którego mogliśmy spędzić ten ważny dla nas czas w tak pięknych okolicznościach przyrody :-).

Dziękujemy za profesjonalizm i do zobaczenia.
Anita i Piotr

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Piękny urlop na Dominikanie

Od 11 do 21.05.2016 przebywaliśmy na Punta Cana w hotelu Vista Sol. Bardzo nam się podobał ten hotel. Atrakcją są zwierzęta: pawie, iguany, papugi... Piękna plaża, 3 baseny, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, miła obsługa.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - Marzenie każdego człowieka

Kraj choć biedny jest piękny i wart zobaczenia. Kolor oceanu, przy naszej plaży, przy hotelu Barcelo Solymar w Varadero, nas oczarował. A picie pinacolady w ananasie na plaży z pięknym, miękkim, białym piaskiem to marzenie każdego człowieka.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Mauritius - twoje wymarzone miejsce na ślub

Ślub to zwykle dla pary jeden z najważniejszych dni w życiu!! A my sprawiamy by wspomniania na długo pozostały w ich pamięci i staramy się utrwalić ten moment na pięknych zdjęciach...

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun