Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Najcudowniejsze wakacje - Dominikana!!!

Trudno wymarzyć sobie miejsce piękniejsze na podróż poślubną. Właśnie na Dominikanie spędziliśmy najcudowniejsze wakacje, które długo będziemy pamiętać i to nie tylko z uwagi na powód naszej wyprawy :-). Wspaniałe plaże, szafirowa woda, niesamowicie pozytywni mieszkańcy - polecamy każdemu, kto chce się chociażby na moment oderwać od naszej polskiej rzeczywistości i odetchnąć pełną piersią. Tam wszystko wydaje się proste, łatwo zapomnieć o ciągłej gonitwie za wcale nie tak potrzebnymi w życiu rzeczami. Liczy się tylko tu i teraz.

Życzymy wszystkim wspaniałych podróży, niezapomnianych widoków i prawdziwego odpoczynku. Gwarantuje to Dominikana i biuro, za pośrednictwem którego mogliśmy spędzić ten ważny dla nas czas w tak pięknych okolicznościach przyrody :-).

Dziękujemy za profesjonalizm i do zobaczenia.
Anita i Piotr

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Witamy serdecznie

Pragniemy podziękować Wam za piękną przygodę, którą przeżyliśmy w czasie przygotowanego perfekcyjnie przez Was naszego wyjazdu na Dominikanę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dwa oblicza Kuby

To niesamowite. Można się było poczuć jak prawdziwy Kubańczyk może biedniej jak w hotelu ale bardzo radośnie i tak swojsko.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana - Super zadowoleni z organizacji i wycieczek fakultatywnych

Jesteśmy w 100% zadowoleni z organizacji wyjazdu jak i wycieczek fakultatywnych. Cudowne dwa tygodnie były spełnieniem naszych marzeń!!!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun