Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Niezapomniany czas!

W maju 2013 r. spędziliśmy cudowny urlop na Dominikanie. Były to najlepsze wakacje w naszym życiu. Sama Dominikana jest urzekająca, niczym pocztówka z raju - cudowna, słoneczna pogoda, czyste, piaszczyste plaże, szmaragdowe morze, palmy... Widoki wprost zapierające dech w piersiach, a oprócz tego życzliwi, uśmiechnięci ludzie. Na szczególną pochwałę zasługuje też doskonała organizacja wyjazdu przez biuro Tropical Sun Tours - kompleksowa, profesjonalna, błyskawiczna, z bogatą ofertą wycieczek fakultatywnych, jak np. ta na uroczą wyspę Saona. Gorące podziękowania kierujemy przede wszystkim do pana Adama, który w każdej chwili służył nam pomocą, i pana Krzysztofa, który w niezwykle ciekawy sposób opowiada o wyspie i życiu mieszkańców.
Serdecznie polecamy wszystkim! Wyjazd na Dominikanę to fantastyczne lekarstwo na stres, po pracowitym roku urlop w tym miejscu "naładował nam baterie" i dał siły na powrót do pracy..

Agnieszka i Jarek

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem

Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem. Niczego tam nie brakowało. Polecam na 100%. Saona VIP, Vida Dominikana i Wieloryby w zatoce Samana.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Witamy serdecznie

Pragniemy podziękować Wam za piękną przygodę, którą przeżyliśmy w czasie przygotowanego perfekcyjnie przez Was naszego wyjazdu na Dominikanę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dwa oblicza Kuby

To niesamowite. Można się było poczuć jak prawdziwy Kubańczyk może biedniej jak w hotelu ale bardzo radośnie i tak swojsko.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun