Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Niezapomniany czas!

W maju 2013 r. spędziliśmy cudowny urlop na Dominikanie. Były to najlepsze wakacje w naszym życiu. Sama Dominikana jest urzekająca, niczym pocztówka z raju - cudowna, słoneczna pogoda, czyste, piaszczyste plaże, szmaragdowe morze, palmy... Widoki wprost zapierające dech w piersiach, a oprócz tego życzliwi, uśmiechnięci ludzie. Na szczególną pochwałę zasługuje też doskonała organizacja wyjazdu przez biuro Tropical Sun Tours - kompleksowa, profesjonalna, błyskawiczna, z bogatą ofertą wycieczek fakultatywnych, jak np. ta na uroczą wyspę Saona. Gorące podziękowania kierujemy przede wszystkim do pana Adama, który w każdej chwili służył nam pomocą, i pana Krzysztofa, który w niezwykle ciekawy sposób opowiada o wyspie i życiu mieszkańców.
Serdecznie polecamy wszystkim! Wyjazd na Dominikanę to fantastyczne lekarstwo na stres, po pracowitym roku urlop w tym miejscu "naładował nam baterie" i dał siły na powrót do pracy..

Agnieszka i Jarek

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Ślub w rajskim zakątku świata

Luty.... Lecimy... Zachwyt jaki wywarła na nas wyspa zaćmił umysły mgiełką zauroczenia. I tak już zostało do końca. Czuliśmy się jakby w letargu chłonąc otaczająca nas atmosferę relaksu, swobody i wszechobecnej muzyki.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Perfekcyjnie pod każdym względem

Organizacja uroczystości perfekcyjna pod każdym względem. Świetny kontakt w Polsce oraz z zespołem Tropical Sun w Dominikanie.Ekipa niesamowicie pomocna, nawet w sprawach daleko wykraczających poza zakres oferowanych przez biuro usług.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - perła Karaibów

W tamtym roku dzięki Tropical Sun spędziliśmy wspaniałe wakacje na Dominikanie, bardzo zadowoleni z profesjonalnie przygotowanego przez biuro wyjazdu postanowiliśmy w tym roku wybrać się na Kubę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun