Podróże jakich oczekujesz

Opinie - Dominikana

Niezapomniany czas!

W maju 2013 r. spędziliśmy cudowny urlop na Dominikanie. Było to najlepsze wakacje w naszym życiu. Sama Dominikana jest urzekająca, niczym pocztówka z raju - cudowna, słoneczna pogoda, czyste, piaszczyste plaże, szmaragdowe morze, palmy... Widoki wprost zapierające dech w piersiach, a oprócz tego życzliwi, uśmiechnięci ludzie. Na szczególną pochwałę zasługuje też doskonała organizacja wyjazdu przez biuro Tropical Sun Tours - kompleksowa, profesjonalna, błyskawiczna, z bogatą ofertą wycieczek fakultatywnych, jak np. ta na uroczą wyspę Saona. Gorące podziękowania kierujemy przede wszystkim do pana Adama, który w każdej chwili służył nam pomocą, i pana Krzysztofa, który w niezwykle ciekawy sposób opowiada o wyspie i życiu mieszkańców.
Serdecznie polecamy wszystkim! Wyjazd na Dominikanę to fantastyczne lekarstwo na stres, po pracowitym roku urlop w tym miejscu "naładował nam baterie" i dał siły na powrót do pracy..

Agnieszka i Jarek

Tropical Sun Tours - opinie - Niezapomniany czas!
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Kuba - Marzenie każdego człowieka

Kraj choć biedny jest piękny i wart zobaczenia. Kolor oceanu, przy naszej plaży, przy hotelu Barcelo Solymar w Varadero, nas oczarował. A picie pinacolady w ananasie na plaży z pięknym, miękkim, białym piaskiem to marzenie każdego człowieka.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Mauritius - twoje wymarzone miejsce na ślub

Ślub to zwykle dla pary jeden z najważniejszych dni w życiu!! A my sprawiamy by wspomniania na długo pozostały w ich pamięci i staramy się utrwalić ten moment na pięknych zdjęciach...

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Ślub w Dominikanie

Dziękujemy Państwu za zaangażowanie całym sercem w organizację naszego ślubu. Jesteśmy Wam wszystkim bardzo wdzięczni. Ceremonia była przeurocza i pełna romantyzmu, a pobyt w Punta Cana przewspaniały.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe