Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Niezapomniany czas!

W maju 2013 r. spędziliśmy cudowny urlop na Dominikanie. Były to najlepsze wakacje w naszym życiu. Sama Dominikana jest urzekająca, niczym pocztówka z raju - cudowna, słoneczna pogoda, czyste, piaszczyste plaże, szmaragdowe morze, palmy... Widoki wprost zapierające dech w piersiach, a oprócz tego życzliwi, uśmiechnięci ludzie. Na szczególną pochwałę zasługuje też doskonała organizacja wyjazdu przez biuro Tropical Sun Tours - kompleksowa, profesjonalna, błyskawiczna, z bogatą ofertą wycieczek fakultatywnych, jak np. ta na uroczą wyspę Saona. Gorące podziękowania kierujemy przede wszystkim do pana Adama, który w każdej chwili służył nam pomocą, i pana Krzysztofa, który w niezwykle ciekawy sposób opowiada o wyspie i życiu mieszkańców.
Serdecznie polecamy wszystkim! Wyjazd na Dominikanę to fantastyczne lekarstwo na stres, po pracowitym roku urlop w tym miejscu "naładował nam baterie" i dał siły na powrót do pracy..

Agnieszka i Jarek

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Kuba - perła Karaibów

W tamtym roku dzięki Tropical Sun spędziliśmy wspaniałe wakacje na Dominikanie, bardzo zadowoleni z profesjonalnie przygotowanego przez biuro wyjazdu postanowiliśmy w tym roku wybrać się na Kubę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wakacje na Kubie

Po raz kolejny dziękujemy Tropical Sun i tym razem pani Kasi za profesjonalne zorganizowanie pobytu na Kubie. W czerwcu byliśmy w Barcelo Arenas Blancas położonym przy jednej z najpiękniejszych plaż Varadero.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Piękny urlop na Dominikanie

Od 11 do 21.05.2016 przebywaliśmy na Punta Cana w hotelu Vista Sol. Bardzo nam się podobał ten hotel. Atrakcją są zwierzęta: pawie, iguany, papugi... Piękna plaża, 3 baseny, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, miła obsługa.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun