Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Mauritius

MAURITIUS - perła w koronie

Po pierwsze bardzo dziękujemy całemu zespołowi Tropical Sun Tours za profesjonalną obsługę związana z naszym wypoczynkiem na wyspie Mauritius. Wraz z żoną korzystaliśmy z wielu biur turystycznych zarejestrowanych w naszym kraju, ale nikt nie otoczył nas taką opieką jak Państwo. Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy do polskich rezydentek, które są po prostu fantastyczne. Dzięki nim nie tylko zobaczyliśmy to co warto na wyspie, ale czuliśmy się jak pączki w maśle. To osoby warte dla turysty każdej przysłowiowej złotówki. Hotel w którym przebywaliśmy w pełni zasługuje na swoje cztery gwiazdki. Jego atuty to doskonałe położenie, wspaniała kuchnia, doskonały serwis i co najważniejsze okalają go wspaniałe. urokliwe zatoczki w których bez końca można zażywać "królewskich" kąpieli. Sam Mauritius zasługuje z pewnością na nazwę "perły w koronie" Oceanu Indyjskiego. Jest niepowtarzalna, zaskakująca pod każdym względem. Jest wyspą nie komercyjną i trudna do porównania z inną na naszej planecie. Mieszanka kultur, religii, klimat, krajobraz, jej tajemniczość oraz ludzie i ich zachowania czynią ją czarującą z pośród pięknych. Naszym zdaniem Pan Bóg jak tworzył świat ubrał Mauritius w najpiękniejsze szaty.

Serdecznie pozdrawiamy
Iwona i Krzysztof ze Starachowic

Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Dominikana - Super zadowoleni z organizacji i wycieczek fakultatywnych

Jesteśmy w 100% zadowoleni z organizacji wyjazdu jak i wycieczek fakultatywnych. Cudowne dwa tygodnie były spełnieniem naszych marzeń!!!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Bajeczna plaża na ślub tylko dla nas

Chcemy serdecznie podziękować za wyjątkowy, wspaniały, jedyny dzień ślubu na plaży w niepowtarzalnych i bajkowych okolicznościach Dominikany, który z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zorganizowany został przez ekipę Romantyczne.com i Tropical

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Z czystym sumieniem polecamy

Podsyłam krótki filmik z naszego pobytu na Dominikanie z Tropical Sun Tours

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun