Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Mauritius

MAURITIUS - perła w koronie

Po pierwsze bardzo dziękujemy całemu zespołowi Tropical Sun Tours za profesjonalną obsługę związana z naszym wypoczynkiem na wyspie Mauritius. Wraz z żoną korzystaliśmy z wielu biur turystycznych zarejestrowanych w naszym kraju, ale nikt nie otoczył nas taką opieką jak Państwo. Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy do polskich rezydentek, które są po prostu fantastyczne. Dzięki nim nie tylko zobaczyliśmy to co warto na wyspie, ale czuliśmy się jak pączki w maśle. To osoby warte dla turysty każdej przysłowiowej złotówki. Hotel w którym przebywaliśmy w pełni zasługuje na swoje cztery gwiazdki. Jego atuty to doskonałe położenie, wspaniała kuchnia, doskonały serwis i co najważniejsze okalają go wspaniałe. urokliwe zatoczki w których bez końca można zażywać "królewskich" kąpieli. Sam Mauritius zasługuje z pewnością na nazwę "perły w koronie" Oceanu Indyjskiego. Jest niepowtarzalna, zaskakująca pod każdym względem. Jest wyspą nie komercyjną i trudna do porównania z inną na naszej planecie. Mieszanka kultur, religii, klimat, krajobraz, jej tajemniczość oraz ludzie i ich zachowania czynią ją czarującą z pośród pięknych. Naszym zdaniem Pan Bóg jak tworzył świat ubrał Mauritius w najpiękniejsze szaty.

Serdecznie pozdrawiamy
Iwona i Krzysztof ze Starachowic

Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Dominikana - zorganizowane na genialnym poziomie

Bardzo gorąco możemy polecić Tropical Sun każdemu kto szuka organizacji wakacji na najwyższym poziomie. Od pierwszego kontaktu z tym biurem i rozmową z Kasią, która w bardzo profesjonalny i przemiły sposób doradziła nam Hotel w Punta Cana

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem

Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem. Niczego tam nie brakowało. Polecam na 100%. Saona VIP, Vida Dominikana i Wieloryby w zatoce Samana.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Witamy serdecznie

Pragniemy podziękować Wam za piękną przygodę, którą przeżyliśmy w czasie przygotowanego perfekcyjnie przez Was naszego wyjazdu na Dominikanę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun