Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Mauritius

MAURITIUS - perła w koronie

Po pierwsze bardzo dziękujemy całemu zespołowi Tropical Sun Tours za profesjonalną obsługę związana z naszym wypoczynkiem na wyspie Mauritius. Wraz z żoną korzystaliśmy z wielu biur turystycznych zarejestrowanych w naszym kraju, ale nikt nie otoczył nas taką opieką jak Państwo. Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy do polskich rezydentek, które są po prostu fantastyczne. Dzięki nim nie tylko zobaczyliśmy to co warto na wyspie, ale czuliśmy się jak pączki w maśle. To osoby warte dla turysty każdej przysłowiowej złotówki. Hotel w którym przebywaliśmy w pełni zasługuje na swoje cztery gwiazdki. Jego atuty to doskonałe położenie, wspaniała kuchnia, doskonały serwis i co najważniejsze okalają go wspaniałe. urokliwe zatoczki w których bez końca można zażywać "królewskich" kąpieli. Sam Mauritius zasługuje z pewnością na nazwę "perły w koronie" Oceanu Indyjskiego. Jest niepowtarzalna, zaskakująca pod każdym względem. Jest wyspą nie komercyjną i trudna do porównania z inną na naszej planecie. Mieszanka kultur, religii, klimat, krajobraz, jej tajemniczość oraz ludzie i ich zachowania czynią ją czarującą z pośród pięknych. Naszym zdaniem Pan Bóg jak tworzył świat ubrał Mauritius w najpiękniejsze szaty.

Serdecznie pozdrawiamy
Iwona i Krzysztof ze Starachowic

Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Perfekcyjnie pod każdym względem

Organizacja uroczystości perfekcyjna pod każdym względem. Świetny kontakt w Polsce oraz z zespołem Tropical Sun w Dominikanie.Ekipa niesamowicie pomocna, nawet w sprawach daleko wykraczających poza zakres oferowanych przez biuro usług.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - perła Karaibów

W tamtym roku dzięki Tropical Sun spędziliśmy wspaniałe wakacje na Dominikanie, bardzo zadowoleni z profesjonalnie przygotowanego przez biuro wyjazdu postanowiliśmy w tym roku wybrać się na Kubę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wakacje na Kubie

Po raz kolejny dziękujemy Tropical Sun i tym razem pani Kasi za profesjonalne zorganizowanie pobytu na Kubie. W czerwcu byliśmy w Barcelo Arenas Blancas położonym przy jednej z najpiękniejszych plaż Varadero.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun