Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Meksyk

Meksyk

Meksyk, informacje, Tropical Sun
Meksyk, informacje, klify, Tropical Sun
Meksyk, informacje, podwodny świat, Tropical Sun
Najwyższa jakość

Tropical Sun Tours zaprasza na karaibskie plaże w meksykańskim klimacie.

Meksyk - kraj w Ameryce Północnej. Sąsiaduje ze Stanami Zjednoczonymi na północy, na zachodzie i południu opływają go wody Oceanu Spokojnego, wschodnie granice to Zatoka Meksykańska i Morze Karaibskie. Od południa i południowego wschodu graniczy z Gwatemalą i Belize.

Czy Meksyk to dobre miejsce na wymarzone wakacje?

Zdecydowanie TAK!

Wyjątkowe miejsce na wypoczynekMeksyk, informacje, plaża, leżaki, wakacje w tropikach, Tropical Sun

Meksyk, informacje, pływanie, katamaran, wakacje w tropikach, Tropical Sun

Szczególnie polecamy półwysep Jukatan miejsce bardzo chętnie wybierane przez turystów z całego świata. Znajdziemy tu niesamowite, białe plaże z turkusową wodą, drugą co do wielkości rafę koralową świata oraz Cenotes - naturalne studnie krasowe, w których podczas kąpieli czy nurkowania podziwiac można wspaniałe formacje skalne.

Jednym z najpiękniejszych miejsc w tym kraju jest bez wątpienie Riwiera Majów, która daje możliwość doświadczenia przygody i wejścia w interakcję z przyrodą. Bogactwo jej fauny sprzyja uprawianiu rybołóstwa, jej rozległe plaże są wspaniałe do uprawiania sportów wodnych takich, jak kitesurfing czy windsurfing, a także do nurkowania w otoczeniu niesamowitych ukształtowań rafy koralowej.

Ponadto miłośnicy historii znajdują tu starożytne miasta Majów. Miłośników kultury zachwycą tradycyjne kolorowe stroje i wszechobecna muzyka, tak rózna jak różni są mieszkańcy poszczególnych części Meksyku. Trudno nie wspomnieć tutaj o meksykańskiej kuchni, chyba jednej z najbardziej ropoznawalnych na świecie. Kto z nas nie słyszał o burrito, tacos, tortilli czy nachos.  

Podsumowując - z połaczenia fascynującej przyrody, niezliczonych atrakcji turystycznych, bogatej kultury i wspaniałego jedzenia otrzymujemy receptę na wymarzone wakacje.

Sprawdź oferty wyjazdów
Tropical Sun Tours
,
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun