Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Podróż poślubna 2013

Wakacje, które spędziliśmy na Dominikanie w maju 2013 były najcudowniejszymi wakacjami w naszym życiu. Była to jednocześnie nasza podróż poślubna, tym bardziej zależało nam by wszystko udało się perfekcyjnie. Dzięki Wam trafiliśmy do raju na ziemi. Wszytko było bardzo profesjonalnie zorganizowane - od przelotu, poprzez pobyt na miejscu, po wycieczki fakultatywne.

Wszystko zaczęło się od spotkania z przesympatycznymi organizatorami w celu określenia naszych oczekiwań względem wakacji - bardzo dziękujemy za cierpliwość, ogrom czasu, który poświęciliście nam tego dnia i indywidualne podejście, dzięki czemu trafiliśmy do najpiękniejszego miejsca na ziemi.

Na miejscu czekał na nas śliczny hotel, leżący przy najpiękniejszej plaży na Dominikanie (prawdą okazało się, że leżał przy najładniejszym wycinku plaży Bavaro), przesympatyczna obsługa, wspaniałe jedzenie, cudowna pogoda (pora deszczowa to w przypadku tego miejsca mit). W trakcie całego naszego pobytu ekipa na miejscu służyła nam swoją pomocą, zorganizowała ciekawe wycieczki, które serdecznie polecamy.

Kto miał szczęście być na Dominikanie wie, że opinie te nie są w niczym przesadzone. Kto chciałby być, może bez przeszkód zaufać temu Organizatorowi i spełnić swoje marzenia o wakacjach w tropikach.

Pozdrawiamy cały zespół i mamy nadzieję - do zobaczenia :) 

Sylwia Śpiewak i Marcin Caputa

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Dominikana - zorganizowane na genialnym poziomie

Bardzo gorąco możemy polecić Tropical Sun każdemu kto szuka organizacji wakacji na najwyższym poziomie. Od pierwszego kontaktu z tym biurem i rozmową z Kasią, która w bardzo profesjonalny i przemiły sposób doradziła nam Hotel w Punta Cana

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem

Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjne i z rozmachem. Niczego tam nie brakowało. Polecam na 100%. Saona VIP, Vida Dominikana i Wieloryby w zatoce Samana.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Witamy serdecznie

Pragniemy podziękować Wam za piękną przygodę, którą przeżyliśmy w czasie przygotowanego perfekcyjnie przez Was naszego wyjazdu na Dominikanę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun