Podróże jakich oczekujesz

Opinie - Dominikana

Podróż poślubna 2013

Wakacje, które spędziliśmy na Dominikanie w maju 2013 były najcudowniejszymi wakacjami w naszym życiu. Była to jednocześnie nasza podróż poślubna, tym bardziej zależało nam by wszystko udało się perfekcyjnie. Dzięki Wam trafiliśmy do raju na ziemi. Wszytko było bardzo profesjonalnie zorganizowane - od przelotu, poprzez pobyt na miejscu, po wycieczki fakultatywne.

Wszystko zaczęło się od spotkania z przesympatycznymi organizatorami w celu określenia naszych oczekiwań względem wakacji - bardzo dziękujemy za cierpliwość, ogrom czasu, który poświęciliście nam tego dnia i indywidualne podejście, dzięki czemu trafiliśmy do najpiękniejszego miejsca na ziemi.

Na miejscu czekał na nas śliczny hotel, leżący przy najpiękniejszej plaży na Dominikanie (prawdą okazało się, że leżał przy najładniejszym wycinku plaży Bavaro), przesympatyczna obsługa, wspaniałe jedzenie, cudowna pogoda (pora deszczowa to w przypadku tego miejsca mit). W trakcie całego naszego pobytu ekipa na miejscu służyła nam swoją pomocą, zorganizowała ciekawe wycieczki, które serdecznie polecamy.

Kto miał szczęście być na Dominikanie wie, że opinie te nie są w niczym przesadzone. Kto chciałby być, może bez przeszkód zaufać temu Organizatorowi i spełnić swoje marzenia o wakacjach w tropikach.

Pozdrawiamy cały zespół i mamy nadzieję - do zobaczenia :) 

Sylwia Śpiewak i Marcin Caputa

Tropical Sun Tours - opinie - Podróż poślubna 2013
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Witamy na Dominikanie

Spędziliśmy piękne 2 tyg w hotelu Grand Bahia Principe Punta Cana na przełomie kwietnia i maja 2016. Dodam,że był to pierwszy nasz pobyt na Karaibach. Było cudownie! Otrzymaliśmy dużą pomoc od Pani Gosi

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Mauritius - kolejny dobrze spędzony urlop!

Kolejny wyjazd z Tropical Sun... Kolejny super spędzony urlop... Po Dominikanie, tym razem wybraliśmy Mauritius. Za namową Pani Małgosi - "po drodze" spędziliśmy 2 super dni w Dubaju. Hotel Le Victoria na Mauritiusie - rewelacyjny!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Będziemy ambasadorami Dominikany

Dominikana była dla nas specyficznym wyjazdem, bowiem zdecydowaliśmy się wziąć tam ślub. Sprawa wydawała się przeraźliwie skomplikowana, lecz dzięki koordynacji działań ze strony Tropical Sun, nawet przez chwilę nie baliśmy się,że coś pójdzie nie tak

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe