Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Podróż poślubna 2013

Wakacje, które spędziliśmy na Dominikanie w maju 2013 były najcudowniejszymi wakacjami w naszym życiu. Była to jednocześnie nasza podróż poślubna, tym bardziej zależało nam by wszystko udało się perfekcyjnie. Dzięki Wam trafiliśmy do raju na ziemi. Wszytko było bardzo profesjonalnie zorganizowane - od przelotu, poprzez pobyt na miejscu, po wycieczki fakultatywne.

Wszystko zaczęło się od spotkania z przesympatycznymi organizatorami w celu określenia naszych oczekiwań względem wakacji - bardzo dziękujemy za cierpliwość, ogrom czasu, który poświęciliście nam tego dnia i indywidualne podejście, dzięki czemu trafiliśmy do najpiękniejszego miejsca na ziemi.

Na miejscu czekał na nas śliczny hotel, leżący przy najpiękniejszej plaży na Dominikanie (prawdą okazało się, że leżał przy najładniejszym wycinku plaży Bavaro), przesympatyczna obsługa, wspaniałe jedzenie, cudowna pogoda (pora deszczowa to w przypadku tego miejsca mit). W trakcie całego naszego pobytu ekipa na miejscu służyła nam swoją pomocą, zorganizowała ciekawe wycieczki, które serdecznie polecamy.

Kto miał szczęście być na Dominikanie wie, że opinie te nie są w niczym przesadzone. Kto chciałby być, może bez przeszkód zaufać temu Organizatorowi i spełnić swoje marzenia o wakacjach w tropikach.

Pozdrawiamy cały zespół i mamy nadzieję - do zobaczenia :) 

Sylwia Śpiewak i Marcin Caputa

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Wakacje na Kubie

Po raz kolejny dziękujemy Tropical Sun i tym razem pani Kasi za profesjonalne zorganizowanie pobytu na Kubie. W czerwcu byliśmy w Barcelo Arenas Blancas położonym przy jednej z najpiękniejszych plaż Varadero.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Piękny urlop na Dominikanie

Od 11 do 21.05.2016 przebywaliśmy na Punta Cana w hotelu Vista Sol. Bardzo nam się podobał ten hotel. Atrakcją są zwierzęta: pawie, iguany, papugi... Piękna plaża, 3 baseny, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, miła obsługa.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - Marzenie każdego człowieka

Kraj choć biedny jest piękny i wart zobaczenia. Kolor oceanu, przy naszej plaży, przy hotelu Barcelo Solymar w Varadero, nas oczarował. A picie pinacolady w ananasie na plaży z pięknym, miękkim, białym piaskiem to marzenie każdego człowieka.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun