Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

Podróż poślubna 2013

Wakacje, które spędziliśmy na Dominikanie w maju 2013 były najcudowniejszymi wakacjami w naszym życiu. Była to jednocześnie nasza podróż poślubna, tym bardziej zależało nam by wszystko udało się perfekcyjnie. Dzięki Wam trafiliśmy do raju na ziemi. Wszytko było bardzo profesjonalnie zorganizowane - od przelotu, poprzez pobyt na miejscu, po wycieczki fakultatywne.

Wszystko zaczęło się od spotkania z przesympatycznymi organizatorami w celu określenia naszych oczekiwań względem wakacji - bardzo dziękujemy za cierpliwość, ogrom czasu, który poświęciliście nam tego dnia i indywidualne podejście, dzięki czemu trafiliśmy do najpiękniejszego miejsca na ziemi.

Na miejscu czekał na nas śliczny hotel, leżący przy najpiękniejszej plaży na Dominikanie (prawdą okazało się, że leżał przy najładniejszym wycinku plaży Bavaro), przesympatyczna obsługa, wspaniałe jedzenie, cudowna pogoda (pora deszczowa to w przypadku tego miejsca mit). W trakcie całego naszego pobytu ekipa na miejscu służyła nam swoją pomocą, zorganizowała ciekawe wycieczki, które serdecznie polecamy.

Kto miał szczęście być na Dominikanie wie, że opinie te nie są w niczym przesadzone. Kto chciałby być, może bez przeszkód zaufać temu Organizatorowi i spełnić swoje marzenia o wakacjach w tropikach.

Pozdrawiamy cały zespół i mamy nadzieję - do zobaczenia :) 

Sylwia Śpiewak i Marcin Caputa

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Bajeczna plaża na ślub tylko dla nas

Chcemy serdecznie podziękować za wyjątkowy, wspaniały, jedyny dzień ślubu na plaży w niepowtarzalnych i bajkowych okolicznościach Dominikany, który z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zorganizowany został przez ekipę Romantyczne.com i Tropical

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Z czystym sumieniem polecamy

Podsyłam krótki filmik z naszego pobytu na Dominikanie z Tropical Sun Tours

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm

Wspaniały czas jaki mieliśmy szczęście spędzić na Dominikanie to pamiątka na całe nasze życie :-) Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm, tych miłych ludzi do dziś nam nie mija, choć to już tydzień od powrotu..

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun