Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

DOMINIKANA, czyli „ Voy a reír, voy a bailar”

Pobyt na Dominikanie w okresie obejmującym Święta Bożego Narodzenie planowaliśmy od dłuższego czasu i w końcu udało się zrealizować nasze marzenia. Z profesjonalną pomocą biura (Tropical Sun Tours) przeżyliśmy na tej przepięknej wyspie 11 niezapomnianych dni. Przebywaliśmy w Resorcie IFA Villas Bavaro, położonym w palmowym ogrodzie przy pięknej Playa Bavaro.

W ciągu naszego pobytu mieliśmy możliwość zachwycać się wspaniałym karaibskim słońcem, ciepłym, kojącym wiatrem, turkusowym kolorem wody w morzu i oceanie, śnieżnobiałym piaskiem karaibskich plaż, soczystą zielenią palm kokosowych i drzew owocowych oraz podziwiać zabytki tego kraju. Wycieczki do Parku Los Haitises, z kulminacją wyprawy przy wodospadzie El Limon na Półwyspie Samana oraz cudowna wyprawa na Saonę, podczas której mogliśmy zwiedzić miasteczko Altos de Chavon ze wspaniałym greckim amfiteatrem zbudowanym z koralowca i kościołem św. Stanisława Kostki, podziwiać ekskluzywne jachty zacumowane w porcie Casa de Campo, oglądać rozgwiazdy pływające w Piscina Natural, podziwiać najpiękniejsze plaże Morza Karaibskiego oraz skosztować grillowanej langusty i napić się rumu w kokosie, dostarczyły nam niezapomnianych przeżyć i na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Ponadto mieliśmy możliwość poznać mieszkańców Dominikany, którzy urzekli nas swoją otwartością i spontanicznością.

Pragniemy serdeczne podziękować pracownikom firmy Tropical Sun Tours:

  • Tomaszowi i Natalii (z Polski) za perfekcyjną organizację naszego wyjazdu,
  • Romanowi za transport z i na lotnisko oraz opiekę na miejscu,
  • Monice za opiekę podczas wycieczki na Półwysep Samana,
  • Krzysztofowi za opiekę podczas wycieczki na wyspę Saona.

Jesteśmy pewni, że to nie był nasz ostatni pobyt na tej pięknej wyspie. Pozostało przecież jeszcze sporo miejsc do obejrzenia. A do karaibskiego słońca i kokosowych palmy tęsknimy już teraz. Jeżeli będziemy planować kolejny wyjazd to tylko z Tropical Sun Tours.
I znowu rozlegnie się głośne:

Voy a reír, voy a bailar
Vivir mi vida lalalalá
Voy a reír, voy a gozar
Vivir mi vida lalalalá.

Pozdrowienia z Płońska
Artur, Dorota, Artur jr.

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Dominikana - Super zadowoleni z organizacji i wycieczek fakultatywnych

Jesteśmy w 100% zadowoleni z organizacji wyjazdu jak i wycieczek fakultatywnych. Cudowne dwa tygodnie były spełnieniem naszych marzeń!!!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Bajeczna plaża na ślub tylko dla nas

Chcemy serdecznie podziękować za wyjątkowy, wspaniały, jedyny dzień ślubu na plaży w niepowtarzalnych i bajkowych okolicznościach Dominikany, który z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zorganizowany został przez ekipę Romantyczne.com i Tropical

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Z czystym sumieniem polecamy

Podsyłam krótki filmik z naszego pobytu na Dominikanie z Tropical Sun Tours

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun