Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

DOMINIKANA, czyli „ Voy a reír, voy a bailar”

Pobyt na Dominikanie w okresie obejmującym Święta Bożego Narodzenie planowaliśmy od dłuższego czasu i w końcu udało się zrealizować nasze marzenia. Z profesjonalną pomocą biura (Tropical Sun Tours) przeżyliśmy na tej przepięknej wyspie 11 niezapomnianych dni. Przebywaliśmy w Resorcie IFA Villas Bavaro, położonym w palmowym ogrodzie przy pięknej Playa Bavaro.

W ciągu naszego pobytu mieliśmy możliwość zachwycać się wspaniałym karaibskim słońcem, ciepłym, kojącym wiatrem, turkusowym kolorem wody w morzu i oceanie, śnieżnobiałym piaskiem karaibskich plaż, soczystą zielenią palm kokosowych i drzew owocowych oraz podziwiać zabytki tego kraju. Wycieczki do Parku Los Haitises, z kulminacją wyprawy przy wodospadzie El Limon na Półwyspie Samana oraz cudowna wyprawa na Saonę, podczas której mogliśmy zwiedzić miasteczko Altos de Chavon ze wspaniałym greckim amfiteatrem zbudowanym z koralowca i kościołem św. Stanisława Kostki, podziwiać ekskluzywne jachty zacumowane w porcie Casa de Campo, oglądać rozgwiazdy pływające w Piscina Natural, podziwiać najpiękniejsze plaże Morza Karaibskiego oraz skosztować grillowanej langusty i napić się rumu w kokosie, dostarczyły nam niezapomnianych przeżyć i na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Ponadto mieliśmy możliwość poznać mieszkańców Dominikany, którzy urzekli nas swoją otwartością i spontanicznością.

Pragniemy serdeczne podziękować pracownikom firmy Tropical Sun Tours:

  • Tomaszowi i Natalii (z Polski) za perfekcyjną organizację naszego wyjazdu,
  • Romanowi za transport z i na lotnisko oraz opiekę na miejscu,
  • Monice za opiekę podczas wycieczki na Półwysep Samana,
  • Krzysztofowi za opiekę podczas wycieczki na wyspę Saona.

Jesteśmy pewni, że to nie był nasz ostatni pobyt na tej pięknej wyspie. Pozostało przecież jeszcze sporo miejsc do obejrzenia. A do karaibskiego słońca i kokosowych palmy tęsknimy już teraz. Jeżeli będziemy planować kolejny wyjazd to tylko z Tropical Sun Tours.
I znowu rozlegnie się głośne:

Voy a reír, voy a bailar
Vivir mi vida lalalalá
Voy a reír, voy a gozar
Vivir mi vida lalalalá.

Pozdrowienia z Płońska
Artur, Dorota, Artur jr.

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Z czystym sumieniem polecamy

Podsyłam krótki filmik z naszego pobytu na Dominikanie z Tropical Sun Tours

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm

Wspaniały czas jaki mieliśmy szczęście spędzić na Dominikanie to pamiątka na całe nasze życie :-) Szok po zobaczeniu tej pięknej wody i palm, tych miłych ludzi do dziś nam nie mija, choć to już tydzień od powrotu..

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Ślub w rajskim zakątku świata

Luty.... Lecimy... Zachwyt jaki wywarła na nas wyspa zaćmił umysły mgiełką zauroczenia. I tak już zostało do końca. Czuliśmy się jakby w letargu chłonąc otaczająca nas atmosferę relaksu, swobody i wszechobecnej muzyki.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun