Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

BAJECZNIE NIEZIEMSKO!

Na Dominikanę wybraliśmy się w podróż poślubną - koniec września, początek października. Obiekcji było dość sporo, a bo to daleko....a bo to pora deszczowa... a czy wszystko się uda.... a bo ta podróż nie należy do najtańszych... Dzisiaj wiemy, że Dominikana warta jest każdych pieniędzy! Było cudownie! Bajecznie! Nieziemsko!

Istny raj na ziemi :) Miło jest teraz zajrzeć do albumu ze zdjęciami i powspominać te wspaniale chwile - od razu robi się cieplej... Białe plaże, turkusowa woda i słońce, słońce, słońce - mimo pory deszczowej - nieustanna walka o cień w południe :)

Podczas dwutygodniowego pobytu skorzystaliśmy z dwóch wycieczek. Monika w czasie wycieczki wtajemniczała nas w życie tubylców, ich zwyczaje, kulturę, życie codzienne. Natomiast Krzysiek zabrał nas na szaloną wyprawę morską meeega motorówką po Morzu Karaibskim, gdzie zwiedzaliśmy różne zakątki wyspy Saona.  Moc atrakcji!

Dziekujemy równiez rezydentce, która zawsze nad nami czuwała i moje osobiste podziękowania dla Pana Tomasza z biura Tropical Sun Tours, który szczegółowo i cierpliwie udzielał mi odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wakacji - a łatwe nie były ;)

Dziękujemy za cudowne chwile! A wszystkich niezdecydowanych - szczerze namawiamy!

Jeśli Dominikana, to tylko z  Tropical Sun Tours!
Pozdrawiamy, Iza i Marcin

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Wakacje na Kubie

Po raz kolejny dziękujemy Tropical Sun i tym razem pani Kasi za profesjonalne zorganizowanie pobytu na Kubie. W czerwcu byliśmy w Barcelo Arenas Blancas położonym przy jednej z najpiękniejszych plaż Varadero.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Piękny urlop na Dominikanie

Od 11 do 21.05.2016 przebywaliśmy na Punta Cana w hotelu Vista Sol. Bardzo nam się podobał ten hotel. Atrakcją są zwierzęta: pawie, iguany, papugi... Piękna plaża, 3 baseny, bardzo dobre i urozmaicone jedzenie, miła obsługa.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - Marzenie każdego człowieka

Kraj choć biedny jest piękny i wart zobaczenia. Kolor oceanu, przy naszej plaży, przy hotelu Barcelo Solymar w Varadero, nas oczarował. A picie pinacolady w ananasie na plaży z pięknym, miękkim, białym piaskiem to marzenie każdego człowieka.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun