Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

BAJECZNIE NIEZIEMSKO!

Na Dominikanę wybraliśmy się w podróż poślubną - koniec września, początek października. Obiekcji było dość sporo, a bo to daleko....a bo to pora deszczowa... a czy wszystko się uda.... a bo ta podróż nie należy do najtańszych... Dzisiaj wiemy, że Dominikana warta jest każdych pieniędzy! Było cudownie! Bajecznie! Nieziemsko!

Istny raj na ziemi :) Miło jest teraz zajrzeć do albumu ze zdjęciami i powspominać te wspaniale chwile - od razu robi się cieplej... Białe plaże, turkusowa woda i słońce, słońce, słońce - mimo pory deszczowej - nieustanna walka o cień w południe :)

Podczas dwutygodniowego pobytu skorzystaliśmy z dwóch wycieczek. Monika w czasie wycieczki wtajemniczała nas w życie tubylców, ich zwyczaje, kulturę, życie codzienne. Natomiast Krzysiek zabrał nas na szaloną wyprawę morską meeega motorówką po Morzu Karaibskim, gdzie zwiedzaliśmy różne zakątki wyspy Saona.  Moc atrakcji!

Dziekujemy równiez rezydentce, która zawsze nad nami czuwała i moje osobiste podziękowania dla Pana Tomasza z biura Tropical Sun Tours, który szczegółowo i cierpliwie udzielał mi odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wakacji - a łatwe nie były ;)

Dziękujemy za cudowne chwile! A wszystkich niezdecydowanych - szczerze namawiamy!

Jeśli Dominikana, to tylko z  Tropical Sun Tours!
Pozdrawiamy, Iza i Marcin

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Perfekcyjnie pod każdym względem

Organizacja uroczystości perfekcyjna pod każdym względem. Świetny kontakt w Polsce oraz z zespołem Tropical Sun w Dominikanie.Ekipa niesamowicie pomocna, nawet w sprawach daleko wykraczających poza zakres oferowanych przez biuro usług.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Kuba - perła Karaibów

W tamtym roku dzięki Tropical Sun spędziliśmy wspaniałe wakacje na Dominikanie, bardzo zadowoleni z profesjonalnie przygotowanego przez biuro wyjazdu postanowiliśmy w tym roku wybrać się na Kubę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Wakacje na Kubie

Po raz kolejny dziękujemy Tropical Sun i tym razem pani Kasi za profesjonalne zorganizowanie pobytu na Kubie. W czerwcu byliśmy w Barcelo Arenas Blancas położonym przy jednej z najpiękniejszych plaż Varadero.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun