Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Opinie Dominikana

BAJECZNIE NIEZIEMSKO!

Na Dominikanę wybraliśmy się w podróż poślubną - koniec września, początek października. Obiekcji było dość sporo, a bo to daleko....a bo to pora deszczowa... a czy wszystko się uda.... a bo ta podróż nie należy do najtańszych... Dzisiaj wiemy, że Dominikana warta jest każdych pieniędzy! Było cudownie! Bajecznie! Nieziemsko!

Istny raj na ziemi :) Miło jest teraz zajrzeć do albumu ze zdjęciami i powspominać te wspaniale chwile - od razu robi się cieplej... Białe plaże, turkusowa woda i słońce, słońce, słońce - mimo pory deszczowej - nieustanna walka o cień w południe :)

Podczas dwutygodniowego pobytu skorzystaliśmy z dwóch wycieczek. Monika w czasie wycieczki wtajemniczała nas w życie tubylców, ich zwyczaje, kulturę, życie codzienne. Natomiast Krzysiek zabrał nas na szaloną wyprawę morską meeega motorówką po Morzu Karaibskim, gdzie zwiedzaliśmy różne zakątki wyspy Saona.  Moc atrakcji!

Dziekujemy równiez rezydentce, która zawsze nad nami czuwała i moje osobiste podziękowania dla Pana Tomasza z biura Tropical Sun Tours, który szczegółowo i cierpliwie udzielał mi odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wakacji - a łatwe nie były ;)

Dziękujemy za cudowne chwile! A wszystkich niezdecydowanych - szczerze namawiamy!

Jeśli Dominikana, to tylko z  Tropical Sun Tours!
Pozdrawiamy, Iza i Marcin

Tropical Sun Tours - opinie
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Witamy serdecznie

Pragniemy podziękować Wam za piękną przygodę, którą przeżyliśmy w czasie przygotowanego perfekcyjnie przez Was naszego wyjazdu na Dominikanę.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dwa oblicza Kuby

To niesamowite. Można się było poczuć jak prawdziwy Kubańczyk może biedniej jak w hotelu ale bardzo radośnie i tak swojsko.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Dominikana - Super zadowoleni z organizacji i wycieczek fakultatywnych

Jesteśmy w 100% zadowoleni z organizacji wyjazdu jak i wycieczek fakultatywnych. Cudowne dwa tygodnie były spełnieniem naszych marzeń!!!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun