Tropical Sun Tours

Podróże jakich oczekujesz

Wycieczki fakultatywne Dominikana

Promocja! PAKIET 2 + 1 GRATIS

BEZPŁATNA czyli DARMOWA WYCIECZKA Adventure Dominicana - SPIESZ SIĘ !!!

PROMOCJA! 2 + 1 GRATIS! Saona Luxury VIP + Samana Premium + Adventure Dominicana GRATIS!

Odbierz BEZPŁATNĄ WYCIECZKĘ Adventure Dominicana rezerwując niesamowity PAKIET PREMIUM  Saona Luxury VIP i Samanę w wersji premium katamaranem z parkiem narodowym Los Haitises, wodospadem El Limon i wyspą Bacardi. Do wykorzystania aż 50 bezpłatnych miejsc na Adventure Dominicana. Liczy się kolejność rezerwacji pakietu. Bezpłatną wycieczkę można otrzymać tylko do rezerwacji złożonej ONLINE

W skład pakietu wchodzą trzy absolutne hity! Te wyjątkowe wycieczki, które często uznawane są za niemal obowiązkowy pakiet dominikańskiego Globtrotera, pozwalają nam poznać trzy niesamowite oblicza Dominikany.

Rajską Dominikanę reprezentuje wycieczka Saona Luxury VIP All Inclusive +, która idealnie wprowadza w karaibski klimat. Jest to najlepsza wycieczka spośród dostępnych na rynku. Luksusowy, bezpieczny katamaran w połączeniu z piękną, niezatłoczoną plażą o najwyższym serwisie restauracyjnym na wyspie. Z tej wycieczki wrócą Państwo maksymalnie zrelaksowani, bogatsi o piękne zdjęcia i miłe wspomnienia.
Wycieczka odbywa się w poniedziałki i czwartki.

Saona, jedzenie, langusta, Tropical Sun

Saona, plaża, palma, Tropical Sun

Samana, park Los Haitises, wodospad El Limon, wyspa Bacardi to wycieczka, po której staniesz się prawdziwym fanem dominikańskiej przyrody.  Odwiedzicie trzy niesamowite miejsca w regionie Samana, który słynie z przyrody zapierającej dech w piersiach. Zobaczymy lasy namorzynowe, wapienne formacje skalne, jaskini La Linea,  magiczny wodospad El Limon oraz słynną wyspę Bacardi, kojarzącą się jednoznacznie z dominikańskim specjałem. Jest to wycieczka dla prawdziwych poszukiwaczy przygód.
Wycieczka odbywa się w środy lub w soboty.

Samana, wyspa, Tropical Sun Tours

Samana park Los Haitises Tropical Sun Tours

UWAGA! Tą wycieczkę otrzymasz od nas GRATIS!

Wycieczka Adventure Dominicana All Inclusive. Program jest  stworzony dla osób, które chcą poznać prawdziwą niekomercyjną Dominikanę. Podczas tego dnia poznamy Dominikanę i jej mieszkańców. Zobaczymy ich prawdziwe życie, przyjemności, obowiązki i miejsca, w których przebywają. Poza hotelowymi resortami kryje się inne fascynujące życie, które biegnie swoim naturalnym tempem. Zobacz, jak mili i przyjaźni są mieszkańcy Dominikany.
Wycieczka odbywa się w piątki.

DWUPAK - Promocja Saona All Inclusive i Aventura Dominicana

Zapraszamy na trzy dni pełne atrakcji i przygód. Jesteśmy firmą, dla której priorytetem jest najwyższa jakość proponowanych wycieczek. Nasi doświadczeni przewodnicy stworzą dla Państwa nie tylko klimat wspaniałej zabawy, ale też przedstawią historie i miejsca, które zaciekawią najbardziej wymagających turystów. Aby nic nie zakłócało Państwa przyjemności, nasze wycieczki odbywają się komfortowymi autokarami wyposażonymi w klimatyzację, a standard, który oferujemy to All inclusive (w cenę wliczone są napoje, przekąski, obiad i drinki na bazie markowego dominikańskiego rumu).

Dzięki tym trzem wycieczkom poznasz Dominikanę i staniesz się jej prawdziwym ODKRYWCĄ!

UWAGA! 
Liczba pakietów ograniczona! Promocja obowiązuje tylko dla pierwszych piędziesięciu rezerwacji!

Wycieczka odbywa się .

Ceny wycieczki

PROMOCJA 2 + 1 GRATIS

RABAT ON-LINE:
Dorośli:
42000   USD
20098   USD
158882   PLN
 76029 PLN
Dzieci:
20300   USD
12698   USD
76793   PLN
 48035 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN
Przedpłata:
Dorośli:
3998   USD
 15124 PLN
Dzieci:
3998   USD
 15124 PLN
Niemowlęta:
000   USD
 000 PLN

Rezerwuj
Wszystkie wycieczki


+
-

+
-

* pola obowiązkowe

Kod bezpieczeństwa Odśwież
Nurkowanie z Tropical Sun