Podróże jakich oczekujesz

Opinie - Dominikana

Perfekcyjnie!!!

Spędziliśmy na Dominikanie cudowne 8 dni w przepięknym hotelu GRAND BAHIA PRICIPE PUNTA CANA. Brak słów aby dokładnie oddać to jaka piękna jest Dominikana, przepiękne plaże, wspaniała roślinność i naprawdę fantastyczni ludzie. Zawsze uśmiechnięci i pomocni. Polecamy wszystkim bo to raj na ziemi.

Cały wyjazd był zorganizowany perfekcyjnie. Szczególnie chcieliśmy podziękować Pani Katarzynie z biura w Katowicach za olbrzymią pomoc i cierpliwość. Na każde pytanie zawsze otrzymywaliśmy konkretną i wyczerpującą odpowiedź. Dziękujemy również Ani, która była z nami na miejscu i zawsze służyła pomocą szczególnie na Saonie oraz fotografowi Piotrowi za wspaniałe zdjęcia. Wycieczka na wyspę Saona to był przykład jak zadbać o Klienta. Kameralna łódź motorowa, szampan, rum, żadnego ścisku, po prostu komfort w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Jeśli planujecie wyjazd na Dominikanę to tylko z tym biurem podróży
Agnieszka i Sławek (październik 2014)

Tropical Sun Tours - opinie - Perfekcyjnie!!!
Zapraszamy do zapoznania się z innymi opiniami naszych klientów Zapraszamy do kontaktu
Dominikana z TropicalSun

Witamy ... Sekret udanego urlopu to oprócz osób towarzyszących także odpowiedni wybór miejsca oraz organizacja całości – z ludźmi z TropicalSun wszystko staje się proste i można spokojnie skupić się wyłącznie na wypoczynku.

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Witamy na Dominikanie

Spędziliśmy piękne 2 tyg w hotelu Grand Bahia Principe Punta Cana na przełomie kwietnia i maja 2016. Dodam,że był to pierwszy nasz pobyt na Karaibach. Było cudownie! Otrzymaliśmy dużą pomoc od Pani Gosi

Polecamy
Super
Czytaj więcej
Mauritius - kolejny dobrze spędzony urlop!

Kolejny wyjazd z Tropical Sun... Kolejny super spędzony urlop... Po Dominikanie, tym razem wybraliśmy Mauritius. Za namową Pani Małgosi - "po drodze" spędziliśmy 2 super dni w Dubaju. Hotel Le Victoria na Mauritiusie - rewelacyjny!

Polecamy
Super
Czytaj więcej
+
-

+
-

* pola obowiązkowe