Wodospad Rochester, tropical sunWspaniała, pełna niezapomnianych widoków i wrażeń 18 kilometrowa jazda czterokołowcami. W drodze do uroczego 10 metrowego wodospadu Rochester, na rzece Savanne, podziwiać będziemy panoramiczny widok na Gris Gris (nazwa wywodzi się z języka kreolskiego i oznacza czarną magię). Jest to najbardziej wysunięty na południe koniuszek Mauritiusa, który przypomina urwiste wybrzeże w Szkocji, a nie tropikalne, łagodne, piaszczyste plaże wyspy. W czasie tej atrakcyjnej wyprawy nie zabraknie czasu na robienie zdjęć i krótki spacer wśród otaczającej, niesamowicie zielonej scenerii.

Obiad zjemy w bardzo ciekawym miejscu nad samym oceanem, przy szumie fal. Chętni ochłodzenia się po wrażeniach będą mogli zrelaksować się w basenie z widokiem na ocean. 

Ta wyprawa pozwala poznać piękno i uroki Mauritiusa z innej, nietuzinkowej perspektywy.

Gris Gris, tropical sun

Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius, Tropical Sun Tours, Mauritius,
x Certyfikat Rzetelności Tropical Sun Tours Sp. z o.o.

Zobacz szczegóły certyfikatu